Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 20 % Nowość Karabinek Climbing Technology Lime S - black

Karabinek Climbing Technology Lime S - black

 • 39,00 31,20
 • Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.

  Koszt dostawy już od 8,90

  Dostawa gratis dla zamówień powyżej 250,00

  Szczegóły

 • Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

  Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

  Twój rozmiar:

  Twój adres e-mail:

  Pełna treść zgody

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Karabinek Climbing Technology Lime S jest wyposażono w bezząbkowy zamek, który ogranicza ryzyko haczenia się o sprzęt, szpejarki, kości czy pętle. Model ten dobrze nadaje się do ekspresów czy przelotów. Cechuje się nie tylko niską wagą, ale również dużą wytrzymałością.

Operowanie karabinkiem jest bardzo łatwe i pewne. Z nim wpinki będą szybkie i nie sprawią trudności. Profil z obłymi krawędziami minimalizuje zużycie oplotu wykorzystywanych z nim lin czy repów. Zwiększony prześwit ułatwia manipulowanie w różnych warunkach.

Zoptymalizowany kształt i wymiary sprawiają, że karabinek jest bardzo poręczny, lekko wpina się w nawet najgorsze spity (o minimalnych otworach). Polerowana powierzchnia z mocno zaokrąglonymi krawędziami minimalizuje zużywanie się oplotu wpiętych lin, taśm, repów itp.
Lekko zaokrąglony profil zwiększa prześwit zamka- tak by wpięcie karabinka odbywało się szybko i bez zbędnych manipulacji.

CATCH-FREE

Specjalne profilowanie u zakończenia zamka, pozwala osiągnąć identyczny efekt jego blokowania jak klasyczny “ząbek”, sprawia jednak, że obsługa karabinka jest znacznie płynniejsza w momentach wpinania czy wypinania lin, taśm, repów, kości itp. Zamek CF nie haczy się i nie utrudnia manipulacji sprzętowych.

Waga: 40g;
Wytrzymałość: kN 23.8.8;

CE: Tak (0639)
EN: 12275
Indywidualnie test.: Tak (12 kN)
Keylock: Tak
Materiał: Stopy lekkie
Prześwit: 20 mm
Typ: B
UIAA: Tak
Waga: 43 g
Wymiary: 98 x 57 mm
Wytrzymałość: 23.8.8 kN
Zamek: Prosty

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Polecamy do kompletu

Produkty podobne