Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Karabinek Climbing Technology Aerial Straight CF - silver/blue gate

Cena promocyjna 24,50 zł Cena regularna 35,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Karabinek Climbing Technology Aerial Straight CF opiera się na konstrukcji ułatwiającej wpinanie i wypinanie go. Dzięki temu nie będziesz tracił czasu na tę czynność i wykonasz ją intuicyjnie.

Ten model jest idealny do ekspresów, przelotów i innych zastosowań. Jego wspinaczkowa wszechstronność nie zna granic, ale jakkolwiek go wykorzystasz, to liczyć możesz na maksymalną wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Karabinek Climbing Technology Aerial Straight CF wykonany został z aluminium, co sprawia, że jest on niezwykle lekki. Dzięki temu zestaw ekspresów utworzonych z takich karabinków nie będzie ciążył przy uprzęży. Ten model opracowano metodą kucia na gorąco, co czyni go odpowiednio wytrzymałym. Dzięki temu, gdy odpadniesz, to nie musisz się obawiać, że ten model pęknie pod nagłym obciążeniem. Karabinek do ekspresów Climbing Technology Aerial Straight CF został poddany indywidualnemu testowaniu, zanim opuścił fabrykę. Sprawia to, że możesz mieć do niego pełne zaufanie, kiedy wybierzesz się z nim na ścianę. Kształt karabinka Climbing Technology dobrze leży w dłoni, a jego obsługa jest łatwa i intuicyjna.

Karabinek do ekspresów Climbing Technology Aerial Straight CF posiada specjalnie wzmocnioną krawędź, co czyni go jeszcze wytrzymalszym. Specjalny profil 3D tego modelu pozwolił ograniczyć ilość aluminium w miejscach, gdzie jest ono zbędne. Dzięki temu całość waży naprawdę mało, co docenisz podczas wspinaczki. Karabinek został pozbawiony ząbka przy zamku, co nazwane przez Włochów zostało *Catch-free *. Dzięki temu wyeliminowano możliwość zahaczenie krawędzią o linę, szpejarkę lub taśmy. Zwiększa to bezpieczeństwo poprawnego wpięcia tego modelu wzrosło, co na ścianie jest nieocenione.

Karabinek Climbing Technology Aerial Straight CF pozwoli zbudować własne ekspresy o dużej wytrzymałości.

Climbing Technology Aerial Straight CF najważniejsze cechy:

  • Idealny do stworzenia lekkich ekspresów;
  • Niska waga;
  • Dopracowany korpus wykonany w technologii kucia na gorąco;
  • Ergonomiczny kształt dobrze leżący w dłoni;
  • Rozwiązanie Catch-free eliminuje haczenie o liny i taśmy;
  • Płynnie pracujący prosty zamek;
  • Wyprodukowany we Włoszech;
Hot forged – zaawansowana technologia kucia na gorąco pozwala na uzyskiwanie bardziej dopracowanych i skomplikowanych kształtów karabinków, co przekłada się na możliwość obniżenia ich wagi, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej wytrzymałości. Metoda ta jest stosowana w topowych modelach karabinków.
Każdy karabinek marki Climbing Technology jest przed opuszczeniem fabryki indywidualnie testowany obciążeniem 12 kN. Dzięki temu masz pewność, że używając go, możesz skupić się wyłącznie na wspinaniu.
Catch-Free to specjalnie profilowane zakończenie zamka, które pozwala osiągnąć identyczny efekt jego blokowania jak klasyczny “ząbek”, sprawia jednak, że obsługa karabinka jest znacznie płynniejsza w momentach wpinania czy wypinania lin, taśm, repów, kości itp. Zamek Catch Free nie haczy się i nie utrudnia manipulacji sprzętowych.
Specyfikacja techniczna:
CE
0333/0639
0333/0639
EN
12308:18:00
12308:18:00
Materiał
stopy lekkie
stopy lekkie
Materiał
Stopy lekkie
Stopy lekkie
Waga
36g
36g
Indywidualnie test.
V (12 kN)
V (12 kN)
Wymiary
---
---
Keylock
---
---
Prześwit
20 mm
20 mm
Typ
B
B
UIAA
V
V
Wytrzymałość
23.9.8 kN
23.9.8 kN
Zamek
Prosty
Prosty
Karabinek Climbing Technology Aerial Straight CF - silver/blue gate - opinie klientów
0.0
0 opinie