Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Karabinek Climbing Technology Aerial Pro S SE - light blue

Cena promocyjna 24,05 zł Cena regularna 37,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Karabinek Climbing Technology Aerial Pro S SE służy do konstruowania ekspresów, a jego obsługa jest łatwa i wygodna. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na jego wpięcie, co jest ostatnią rzeczą, na którą masz ochotę podczas wspinaczki.

Ten model sprawdzi się w trakcie wspinaczki sportowej, tradowej i tej na panelach. Jego wszechstronność pozwala na korzystanie z niego w różnych sytuacjach, gdzie zawsze zyskasz maksymalne bezpieczeństwo wspinaczki.

Karabinek do ekspresów Climbing Technology Aerial Pro S SE wykonany został metodą kucia na gorąco, co czyni go odpowiednio wytrzymałym. Dzięki temu, gdy odpadniesz, to nie musisz się obawiać, że ten model pęknie pod nagłym obciążeniem. W celu łatwego wpinania i wypinania karabinka do ekspresów zastosowano tutaj bezząbkowy system Catch-free. Dzięki temu w trakcie operowania tym modelem nie zahaczy on o linę lub punkt mocowania w skalnej ścianie. Dodatkowo za sprawą tego rozwiązania karabinek CT nie wczepi się on przypadkowo w pętle, przyrządy lub szpejarki na uprzęży. Ten model w celu jego wygodnej obsługi opartu na profilu 3D, więc będzie on pewnie leżał w dłoni. Takie rozwiązanie powoduje także ograniczenie wagi karabinka, więc zestaw ekspresów nie będzie aż tak ciążył u boku.


Karabinek Climbing Technology Aerial Pro S SE posiada wzmocnienie na krawędziach, gdzie ten szpej jest najczęściej narażony na uszkodzenie. Czyni to ten model niezwykle trwałym i bezpiecznym w użytkowaniu. Dodatkowo karabinki włoskiej marki są indywidualnie testowane pod obciążeniem, więc możesz darzyć je maksymalnym zaufaniem.

Karabinek do ekspresów Climbing Technology Aerial Pro S SE o dużej poręczności to idealny wybór do stworzenia ekspresów marzeń.


Climbing Technology Aerial Pro S SE najważniejsze cechy:


  • Idealny do stworzenia lekkich ekspresów; 

  • Niska waga; 

  • Dopracowany korpus wykonany w technologii kucia na gorąco; 

  • Ergonomiczny kształt dobrze leżący w dłoni; 

  • Płynnie pracujący prosty zamek; 

  • Rozwiązanie Catch-free eliminuje haczenie o liny i taśmy; 

  • Wyprodukowany we Włoszech;

Hot forged – zaawansowana technologia kucia na gorąco pozwala na uzyskiwanie bardziej dopracowanych i skomplikowanych kształtów karabinków, co przekłada się na możliwość obniżenia ich wagi, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej wytrzymałości. Metoda ta jest stosowana w topowych modelach karabinków.

Catch-Free – Specjalne profilowanie u zakończenia zamka, pozwala osiągnąć identyczny efekt jego blokowania jak klasyczny “ząbek”, sprawia jednak, że obsługa karabinka jest znacznie płynniejsza w momentach wpinania czy wypinania lin, taśm, repów, kości itp. Zamek CF nie haczy się i nie utrudnia manipulacji sprzętowych.

Każdy karabinek marki Climbing Technology jest przed opuszczeniem fabryki indywidualnie testowany obciążeniem 12 kN. Dzięki temu masz pewność, że używając go, możesz skupić się wyłącznie na wspinaniu.

Specyfikacja techniczna:
CE
0333/0639
0333/0639
EN
12275/566/362:2004
12275/566/362:2004
Materiał
Stopy lekkie
Stopy lekkie
Materiał
Stopy lekkie
Stopy lekkie
Waga
ok. 36 g
ok. 36 g
Indywidualnie test.
V (12 kN)
V (12 kN)
Wymiary
ok. 10 x 5,7 cm
ok. 10 x 5,7 cm
Keylock
V
V
Prześwit
20 mm
20 mm
Typ
Do eskpresów - B
Do eskpresów - B
UIAA
V
V
Wytrzymałość
23.9.8 kN
23.9.8 kN
Zamek
Prosty
Prosty
Karabinek Climbing Technology Aerial Pro S SE - light blue - opinie klientów
0.0
0 opinie