top

Kapcie The North Face ThermoBall™ Traction Bootie - flare/tnf black

0,00 zł
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar EU 40 40,5 41 42 42,5 43 44 44,5 45 45,5 46 47
Rozmiar US 7,5 8 8,5 9 9,5 10 10,5 11 11,5 12 12,5 13
Długość wkładki ok. (cm) 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5 30 30,5 31
Na stopę ok. (cm) 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5 30 30,5
Jak mierzyć buty?

Wyciągnij wkładki z już posiadanych butów i porównaj z rzeczywistymi wymiarami tego moduleu pobranymi przez nas. Następnie zmierz długość stopy i sprawdź, który rozmiar sugerujemy.

Wkładki mierzymy metrem krawieckim. Zwróć uwagę na okolice pięty. Jesli wkładka jest tam płaska to metrówkę ściśle przykładamy do powierzchni (A1). Kiedy tył jest mocno profilowany (wygięty ku górze) to długość mierzymy niejako "w powietrzu" (A2).

Teraz załóż odpowiednią skarpetę.Postaw stopę na podłodze i piętę dosuń do ściany. Koniecznie mocno obciąż stopę (nie siedź!) i rozprostuj wszystkie palce. Zaznacz najdalej wysuniętu punkt (B), a następnie zmierz tak określoną długość.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje będą pomocna a wybór jak najbardziej trafiony. Pamiętaj, że pomimo wspólnych starań, aby pomiary były precyzyjne mogą zdarzyć się kilkuprocentowe rozbieźności wynikające z metody pomiaru, ułożenia produktu .tp. Dane traktuj orientacyjnie i jako podstawę do oceny "przeskoków" pomiędzy kolejnymi rozmiarami.

Kapcie The North Face ThermoBall™ Traction Bootie to ocieplany model, który pozwoli Ci na regenerację po całym dniu aktywności. Zastosowany tu ThermoBall™ Eco posiada właściwości izolacyjne zbliżone do puchu o sprężystości 550 cuin, jednakże w przeciwieństwie do niego zachowuje je również podczas kontaktu z wilgocią.

Jeżeli zależy Ci na naszej planecie i kupując nowe produkty, szukasz tych przyjaznych środowisku naturalnemu, to nie mogłeś lepiej trafić. Model, który właśnie oglądasz, został bowiem wykonany z materiałów z recyklingu. Tkanina w 100% pochodzi z przetworzonych butelek, natomiast ocieplina i podeszwa również zawierają w sobie surowce odzyskane w znacznej mierze z odpadów konsumenckich.

Kapcie The North Face ThermoBall™ Traction Bootie będa używane w różnych sytuacjach, więc muszą charakteryzować się odpowiednią trwałością. Ta wynika z zastosowania w cholewce materiału opracowanego w technologii Ripstop. Jest to metoda tkania, która znacznie zwiększa wytrzymałość całej konstrukcji, więc ryzyko, że gdzieś się ona przetrze lub przypadkowo uszkodzi, będzie ograniczone. Buty The North Face w swojej cholewce posiadają również wsparcie spowalniające namakanie materiału, więc podczas krótkiego kontaktu ze śniegiem całość nie ulegnie wilgoci. Na całej powierzchni tego modelu znajdują się specjalne komory wypełnione ociepliną ThermoBall™ Eco. Takie rozwiązania zapobiega wewnętrznej migracji izolacji, co mogłoby prowadzić do powstania lokalnych stref zimna. Dzięki temu w pełni możesz korzystać z właściwości ThermoBall™ Eco i skutecznie zabezpieczyć stopy przed nieprzyjemnym wychłodzeniem. Dodatkowo ocieplina w butach The North Face sprawnie odprowadza wilgoć, a tym samym szybciej wysycha.

Kapcie The North Face ThermoBall™ Traction Bootie opierają się na konstrukcji ułatwiającej ich zakładanie i ściąganie, więc nawet o poranku, gdy jesteś mocno zaspany, bez problemu wsuniesz stopy w ten model. Ze względu na zimowe przeznaczenie tego modelu jego podeszwa wyróżnia się wysoką przyczepnością i dobrą trakcją. Dzięki temu ryzyko poślizgnięcia się jest mocno ograniczone, co pozytywnie wpłynie na Twoje bezpieczeństwo.

Kapcie The North Face ThermoBall Traction Bootie – najważniejsze cechy:

  • Izolacja ThermoBall™ Eco zachowuje część ze swoich grzewczych cech, nawet gdy jest wilgotna;
  • ThermoBall™ skutecznie chroni organizm przed wychłodzeniem i odprowadza nadmiar wilgoci;
  • Ocieplina ThermoBall™ Eco pozyskana w drodze recyklingu;
  • Ocieplina ThermoBall™ Eco umieszczona jest w komorach, co zapobiega powstawaniu stref zimna;
  • Cholewka butów wykonana z wysoce wytrzymałej tkaniny opracowanej w technologii Ripstop;
  • Materiał cholewki charakteryzuje się spowolnionym namakaniem, co przyda się w śnieżnym otoczeniu;
  • Cholewka została wykonana z materiału pozyskanego drogą recyklingu;
  • Konstrukcja butów ułatwia ich szybkie zakładanie i ściąganie;
  • Wysoce przyczepna podeszwa o niskiej podatności na ślizganie się;
Tak
The North Face Thermoball™
Thermoball™ jest rewolucyjną syntetyczną ociepliną powstałą dzięki ścisłej współpracy z marką Primaloft™, produkującą jedne z najbardziej wydajnych materiałów izolacyjnych – między innymi dla amerykańskiej armii. W przeciwieństwie do tradycyjnego kształtu cząstek syntetycznej ociepliny, włókna Thermoball™ tworzą w swym wnętrzu liczniejsze „kieszenie powietrzne”, w których magazynują niezbędne ciepło. Według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Kansas, ocieplina Thermoball™ daje porównywalny stopień izolacji cieplnej, co naturalny puch o współczynniku sprężystości 600 cuin. W rezultacie włókna Thermoball™ mogą uzyskać niższą wagę, świetne właściwości izolujące od chłodu oraz dobry współczynnik sprężystości, dzięki strukturze opartej na drobnych kulkach. Włókna Thermoball™ będą również odznaczać się wyższą odpornością na wilgoć, w porównaniu do tradycyjnego puchu.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu NF0A3MKHSH91
Kolor Czerwony
Płeć Męskie
Kolekcja producenta The North Face Footwear - Mountain Lifestyle
Seria producenta The North Face ThermoBall
The North Face Thermoball™ Tak
Przyjazność środowisku Wykonane z recyklingowanych materiałów

The North Face ThermoBall Traction Bootie - opinie klientów

0.0
0 opinie