top

Kapcie damskie The North Face Thermoball™ Traction Bootie - grey/pink

0,00 zł
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar EU 37 37,5 38 38,5 39 39,5 40 40,5 41
Długość wkładki ok. (cm) 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27
Na stopę ok. (cm) 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5
Jak mierzyć buty?

Wyciągnij wkładki z już posiadanych butów i porównaj z rzeczywistymi wymiarami tego moduleu pobranymi przez nas. Następnie zmierz długość stopy i sprawdź, który rozmiar sugerujemy.

Wkładki mierzymy metrem krawieckim. Zwróć uwagę na okolice pięty. Jesli wkładka jest tam płaska to metrówkę ściśle przykładamy do powierzchni (A1). Kiedy tył jest mocno profilowany (wygięty ku górze) to długość mierzymy niejako "w powietrzu" (A2).

Teraz załóż odpowiednią skarpetę.Postaw stopę na podłodze i piętę dosuń do ściany. Koniecznie mocno obciąż stopę (nie siedź!) i rozprostuj wszystkie palce. Zaznacz najdalej wysuniętu punkt (B), a następnie zmierz tak określoną długość.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje będą pomocna a wybór jak najbardziej trafiony. Pamiętaj, że pomimo wspólnych starań, aby pomiary były precyzyjne mogą zdarzyć się kilkuprocentowe rozbieźności wynikające z metody pomiaru, ułożenia produktu .tp. Dane traktuj orientacyjnie i jako podstawę do oceny "przeskoków" pomiędzy kolejnymi rozmiarami.

Kapcie damskie The North Face Thermoball™ Traction Bootie pozwolą Ci na zachowanie optymalnej temperatury stóp po zakończonym wysiłku. Dzięki połączeniu wygodnego kroju i syntetycznej ociepliny będziesz mogła jeszcze szybciej się zregenerować.

Jeżeli zależy Ci na ekologicznym aspekcie zakupowanych przez Ciebie produktów, to powinnaś zwrócić uwagę na ten model. Zarówno tkanina, ocieplina jak i podeszwa pochodzą bowiem w całości lub części z recyklingu. Wybierając ten model, możesz mieć pewność, że podejmujesz świadomą decyzję zakupową ze zminimalizowanym wpływem na środowisko naturalne.

Kapcie damskie The North Face Thermoball™ Traction Bootie w celu zniesienia warunków biwaku lub schroniska zostały wykonane z materiałów o zwiększonej wytrzymałości. Dlatego cholewka opiera się na tworzywie P.E.T wspartego technologią ripstop, co pozwoli łatwiej uniknąć przypadkowych uszkodzeń mechanicznych w trakcie korzystania z tego modelu. Warto dodać, że tworzywo P.E.T pozyskane zostało z recyklingu podobnie jak 40% gumy w podeszwie. Pokazuje to, jak dla projektantów The North Face istotne jest proekologiczne podejście do tworzenia obuwia wykorzystywanego podczas odpoczynku od górskiej aktywności. W kapciach zastosowano ocieplinę ThermoBall™, która swoimi cechami izolacyjnymi zbliżona jest do puchu o sprężystości 550 cuin. Dzięki temu unikniesz wychłodzenia, które jak wiemy, może pokrzyżować każde turystyczne plany. Dodatkowo ocieplina ThermoBall™ w kapciach The North Face Thermoball Traction Bootie zachowuje część ze swoich izolujących właściwości, nawet gdy zamoknie, co świetnie sprawdzi się kiedy zakładasz ten model od razu po wyjęciu stopy z wilgotnych butów narciarskich lub trekkingowych.

Kapcie damskie The North Face Thermoball™ Traction Bootie posiadają ocieplinę ThermoBall™ umieszczoną w specjalnych komorach. Ich zadaniem jest ograniczenie możliwość migracji ociepliny wewnątrz tego modelu, co pozwoli uniknąć zjawiska stref zimna mogących prowadzić do lokalnych wychłodzeń organizmu. Cholewka w tym modelu zabezpieczona została przed szybkim namakaniem, więc wyjście na ośnieżony taras schroniska nie będzie problemem. Podeszwa kapci The North Face Thermoball™ Traction Bootie wykonana została z przyczepnej mieszanki gumy, co zwiększy bezpieczeństwo poruszania się w tym modelu.

Kapcie The North Face ThermoBall Traction Bootie – najważniejsze cechy:

  • Ciepłe kapcie z ociepliną ThermoBall™, przeznaczona na chłodniejszy okres roku;
  • Izolacja ThermoBall™ zachowuje część ze swoich grzewczych cech, nawet gdy jest wilgotna;
  • Część konstrukcji wykonana z materiału P.E.T pochodzącego z recyklingu, co odpowiada ekologicznej filozofii The North Face;
  • Cholewka wykonana w technologii ripstop o zwiększonej wytrzymałości na przypadkowe uszkodzenia;
  • Optymalna oddychalność ułatwi odprowadzanie wilgoci;
  • Cholewka posiada wykończenie spowalniające jej namakanie;
  • Dobra ochrona kostki przed zimnem;
  • Konstrukcja ułatwia zakładanie i ściąganie kapci;
  • Podeszwa wykonana z przyczepnej gumy zapewnia wygodę poruszania się;
Tak
The North Face Thermoball™
Thermoball™ jest rewolucyjną syntetyczną ociepliną powstałą dzięki ścisłej współpracy z marką Primaloft™, produkującą jedne z najbardziej wydajnych materiałów izolacyjnych – między innymi dla amerykańskiej armii. W przeciwieństwie do tradycyjnego kształtu cząstek syntetycznej ociepliny, włókna Thermoball™ tworzą w swym wnętrzu liczniejsze „kieszenie powietrzne”, w których magazynują niezbędne ciepło. Według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Kansas, ocieplina Thermoball™ daje porównywalny stopień izolacji cieplnej, co naturalny puch o współczynniku sprężystości 600 cuin. W rezultacie włókna Thermoball™ mogą uzyskać niższą wagę, świetne właściwości izolujące od chłodu oraz dobry współczynnik sprężystości, dzięki strukturze opartej na drobnych kulkach. Włókna Thermoball™ będą również odznaczać się wyższą odpornością na wilgoć, w porównaniu do tradycyjnego puchu.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu NF0A331HVE81
Kolor Różowy
Płeć Damskie
Kolekcja producenta The North Face Footwear - Mountain Lifestyle
Seria producenta The North Face ThermoBall
The North Face Thermoball™ Tak
Przyjazność środowisku Wykonane z recyklingowanych materiałów

The North Face Thermoball Traction Bootie - opinie klientów

0.0
0 opinie