Kamizelka The North Face Varuna Vest - flame orange

291,99 zł 399,99 zł
27% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar S M L XL XXL
Obwód klatki piersiowej ok. (cm) 94 98 110 - 128

Kamizelka The North Face Varuna Vest to wszechstronne okrycie pośrednie, które założysz w okresie przejściowym oraz w chłodniejsze letnie dni. Oczywiście ten model tak samo dobrze sprawdzi się pod kurtką membranową, jak i na wierzchu, ze względu na swoją wydajną oddychalność, którą zawdzięczać można technicznemu materiałowi z grupy FlashDry™, co pozwoli na odpowiednie zarządzanie termiką ciała.

Ilość okazji, przy których założysz ten model, ograniczona jest wyłącznie Twoimi potrzebami. Trekking, hiking, leśna wędrówka pod miastem, czy spacer z psem. Oczywiście speed hikingi, a także bieganie również wchodzą w grę, więc zawsze zyskasz na komforcie, który pozwoli sprawniej realizować Twoje outdoorowe plany. Bardzo praktycznym rozwiązaniem, które amerykanie tu zastosowali, jest pętelka na kije. Dzięki temu przytroczysz tu ich wersję trekkingową lub nordic walking i łatwo je przeniesiesz, wygodnie sięgając w momencie, gdy potrzebne będzie stabilne wsparcie. Funkcjonalne, nie?

Kamizelka The North Face Varuna Vest ze względu na swoje przeznaczenie wykonana jest w większości z poliestru, który w warunkach outdoorowych spisuje się idealnie. Szczególnie w przypadku tego modelu jest on dopracowany, gdyż stworzono go w technologii FlashDry-XD™. To rozwiązanie sprawia, że zdolność poliestru do zachowania części z naturalnej oddychalności skóry jest jeszcze wydajniejsza. Sprawia to, że materiał tego modelu optymalnie zarządza termiką ciała, co wspierane jest przez konstrukcję bez rękawów. Dzięki temu zyskasz skuteczną ochronę przed nadmiernym przegrzewaniem, co jak wiadomo, ułatwi realizowanie różnych turystycznych planów. Dodatkowo kamizelka The North Face Varuna Vest za sprawą materiału FlashDry-XD™ jest także szybkoschnąca. Oznacza to, że wilgoć, która powstaje podczas normalnego outdoorowego wysiłku, jest przechwytywana i odprowadzana do atmosfery. Ułatwi to zachowanie komfortowego suchego klimatu wokół skóry przez dłuższy czas oraz umożliwi noszenie warstwowego systemu odzieży.

Kamizelka The North Face Varuna Vest na zewnętrznej powłoce ma impregnat DWR, który swoją funkcjonalność okaże podczas przelotnych opadów deszczu. Jego hydrofobowe właściwości powodują, że krople wody swobodnie spływają z powierzchni tego modelu i nie wnikają w materiał. Oznacza to, że całość jeszcze lepiej wysycha, co docenisz podczas wędrówki. Warto dodać, że DWR tu zastosowany jest pozbawiony związków chemicznych PFC, a więc jest o wiele bardziej przyjazny środowisku niż klasyczne rozwiązania. Kamizelka The North Face Varuna Vest oprócz poliestru oferuje także elastan pod postacią rozwiązania 4-way-stretch. Dzięki temu cała konstrukcja jest rozciągliwa we wszystkich kierunkach, a więc niezmiernie wygodna. Wspierane jest to przez prosty, krój, który sprawi, że zawsze zachowasz, to co na szlaku niezbędne, czyli maksymalną swobodę ruchów.

Kamizelka The North Face Varuna Vest to praktyczny partner turystycznych aktywności o różnym poziomie intensywności.

Kamizelka The North Face Varuna Vest – najważniejsze cechy:

 • Kamizelka damska opracowana w technologii FlashDry-XD™ korzystającej z szybkoschnącego poliestru;
 • Technologia FlashDry-XD™ odpowiadająca za odprowadzanie wilgoci z powierzchni materiału;
 • FlashDry-XD™ zachowuje część z oddychalności skóry, co ogranicza nieprzyjemne przegrzewanie;
 • Specjalna impregnacja hydrofobowa DWR sprawia, że materiał wierzchni wolniej namaka w kontakcie z wilgocią;
 • DWR nie zawiera szkodliwych związków chemicznych PFC;
 • Wygodny krój sprzyja zachowaniu maksymalnej swobody ruchów;
 • Konstrukcja materiału typu 4-way-stretch o rozciągliwości we wszystkich kierunkach;
 • Kamizelka pakuje się do własnej kieszeni pełniącej funkcje pokrowca transportowego;
 • Pętelka umożliwiająca troczenie kijków trekkingowych;
 • Dwie piersiowe kieszenie o otwartej konstrukcji;
 • Kieszeń na froncie z zamkiem;

Użyte materiały: 86% poliester, 14% elastan;

Durable Water Repellent (DWR) – to wykończenie materiału, które nadaje jego zewnętrznej strukturze hydrofobowe właściwości. W warunkach wysokiej wilgotności powietrza czy podczas lekkiego opadu, wykończenie DWR chroni materiał przed szybkim namakaniem, opierając się cząsteczkom wody, zapewniając przez to niższą wagę materiału i lepsze właściwości izolacyjne od chłodu.
FlashDry™ to grupa innowacyjnych materiałów opracowanych przez kultową markę The North Face. Materiały zapewniają odpowiednią regulację termiczną organizmu. Dzięki specyficznej budowie włókien, wspomagają wydajne odprowadzanie wilgoci z poziomu skóry na wierzchnie warstwy materiału, gdzie wilgoć może zostać szybko odparowana. Całość procesu pomaga skórze zachować odpowiedni mikroklimat, przyczyniając się do zapewnienia uczucia suchości i komfortu podczas wszelkich aktywności.

Kamizelka The North Face Varuna Vest - flame orange - opinie klientów

0.0
0 opinie