Kamizelka ocieplana Patagonia Micro Puff Vest - blue

619,19 zł 859,99 zł
28% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar S M L XL
Obwód klatki piersiowej ok. (cm) 108 114 120 128

Kamizelka ocieplana Patagonia Micro Puff Vest to model o dobrych technicznych parametrach, na który możesz liczyć podczas górskich wędrówek. Zatarasowania ocieplina PlumaFill™ to świetny izolator od chłodu. Dodatkowo jest lekka oraz sprawia, ze całość c można złożyć do niewielkich rozmiarów.

Ocieplinę umieszczono w komorach o specjalnej konstrukcji. Dzięki temu możliwość jej migracji jest ograniczona. Pozwala to uniknąć wystąpienia stref zimna. Całość korzysta także z trwałego materiału zewnętrznego, który odznacza się przy tym niską wagą.

Kamizelka ocieplana Patagonia Micro Puff Vest to techniczny model, w którym wykorzystano szereg zaawansowanych rozwiązań. Jako materiał zewnętrzny zastosowano Pertex® Quantum®. Charakteryzuje się on dobrą wytrzymałością, co jest bardzo ważne w outdoorowych warunkach. Ponadto wyróżnia się niską wagą. Tykania ta wykorzystuje ponadto impregnację DWR. Za sprawą takiego powleczenia całość wolniej namaka. Pomaga to uchronić się od natychmiastowego przemoczenia modelu podczas załamania pogody.

Kamizelka ocieplana Patagonia Micro Puff Vest powstała z zastawaniem komór z syntetyczną ociepliną PlumaFill™. Jest to izolacja o świetnych możliwościach przeciwdziałania wychłodzeniu. Struktura tych włókien jest zbliżona do naturalnego puchu. Oznacza to, że ocieplina wyróżnia się świetnymi właściwościami termicznymi, a także jest bardzo kompresyjna. Ponadto tego typu izolacja cechuje się dobrą oddychalnością. Wilgoć, która tworzy się na powierzchni skóry jest aktywnie odprowadzana. Całość wyposażono ponadto w aż cztery kieszenie. Jedna z nich posłuży jako worek transportowy. Dzięki temu z łatwością zabierzesz model ze sobą. Całość powstała zgodnie z normami Bluesign®, co oznacza że proces jej tworzenia był mniej szkodliwy dla środowiska.

Kamizelka ocieplana Patagonia Micro Puff Vest jest świetnym towarzyszem górskich aktywności.

Kamizelka Patagonia Micro Puff Vest – najważniejsze cechy:

 • Niezwykle wytrzymały i lekki materiał zewnętrzny Pertex® Quantum®;
 • Właściwości szybkoschnące materiału;
 • Ocieplina PlumaFill™ zapewnia optymalną temperaturę podczas aktywności w zimne dni;
 • Wykończenie DWR sprawia, że całość wolniej namaka;
 • Wysoka kompresyjność pozwala na łatwe spakowanie modelu;
 • Konstrukcja komór z ociepliną ogranicza jej migrację, chroniąc przed powstawaniem lokalnych wychłodzeń;
 • Dwie boczne kieszenie z zamkami błyskawicznymi;
 • Dwie kieszenie wewnętrzne;
 • Jedna z kieszeni może posłużyć jako worek transportowy;
 • Posiada certyfikat Fair Trade Certified™, który jest przyznawany pracodawcom oferującym godne wynagrodzenie za wykonywaną pracę;
 • Odznaczona certyfikatem Bluesign®;

Użyte materiały: 100% nylon ripstop;
Ocieplina: 100% poliester PlumaFill™ 65 g

Pertex® Quantum to cienka, lekka i miękka, a przy tym niebywale mocna tkanina, stosowana głównie w odzieży termicznej z wypełnieniem puchowym i syntetycznym. Szybko schnie i daje się spakować do bardzo małych rozmiarów.
PlumaFill™ to syntetyczna ocieplina zbliżona swoją strukturą do naturalnego puchu. Cechuje się ona wysoką sprężystością oraz właściwościami termicznymi pozwalającymi na zachowanie optymalnej temperatury organizmu podczas aktywności z zimne dni. Zachowuje ona swoje grzewcze cechy nawet, gdy jest wilgotna, co sprawdzi się w trakcie wspinaczki, czy wypadu skiturowego.
Durable Water Repellent (DWR) – to wykończenie materiału, które nadaje jego zewnętrznej strukturze hydrofobowe właściwości. W warunkach wysokiej wilgotności powietrza czy podczas lekkiego opadu, wykończenie DWR chroni materiał przed szybkim namakaniem, opierając się cząsteczkom wody, zapewniając przez to niższą wagę materiału i lepsze właściwości izolacyjne od chłodu.
bluesign® – jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danej odzieży i rezultat końcowy jest zdrowy dla ludzi oraz przyjazny środowisku naturalnemu. Kontrolę przeprowadza sam Bluesign a firmy muszą udowodnić, że w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG, organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, polityki, przemysłu, handlu czy spraw konsumenckich oraz ekologii.

Kamizelka ocieplana Patagonia Micro Puff Vest - blue - opinie klientów

0.0
0 opinie