top

Kalesony X-Bionic Radiactor 4.0 Pants - gold

563,19 zł 639,99 zł
-12%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Tylko %1 pozostał
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 11,49 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 11,49 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Kalesony X-Bionic Radiactor 4.0 Pants to dobra propozycja podczas biegów, ale również wypadów w góry, gdy za oknem panuje mroźna pogoda. Sprawdzą się także w okresie przejściowym. Liczne rozwiązania technologiczne zapewniają dobrą gospodarkę cieplną organizmu oraz skuteczne odprowadzanie wilgoci z powierzchni ciała, dzięki czemu nie będziesz narażony na przegrzanie czy wychłodzenie.

Produkt marki X-Bionic ogranicza – za sprawą specjalnych włókien – powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Model zapewnia punktowe wsparcie w miejscach najbardziej narażonych na utratę ciepła, więc w czasie noszenia kalesonów możesz mieć pewność, że każda partia ciała będzie odpowiednio wspierana.

Kalesony X-Bionic Radiactor 4.0 Pants dzięki technologii 3D Bionic Sphere® System świetnie radzą sobie z termoregulacją i ułatwiają zachowanie optymalnej temperatury ciała. Przyczynia się też do tego system Thermosyphon®. Składa się on z elementów w kształcie litery Y poprawiających proces odprowadzania wilgoci z powierzchni ciała. Podobne zadanie ma technologia Sweat Traps. Materiał X-Bionic Mythlan również przyśpiesza pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Uzupełnieniem tych działań jest zawarty w tkaninie materiał Xitanit, który odbija ciepło generowane przez organizm, by wydajniej je wykorzystać. Technologia AirConditioning Channel® składa się natomiast z kanałów wentylacyjnych, które ograniczają przegrzewanie organizmu podczas wysiłku. Jego działanie poprawia *Air Guides®. Włókna Skin Nodor® gwarantują z kolei dobre właściwości antybakteryjne oraz hipoalergiczne. W związku z tym nawet podczas dużej aktywności fizycznej nie będziesz narażony na przykre zapachy.

Rozwiązanie Expansion Ribs® w kalesonach X-Bionic Radiactor 4.0 Pants amortyzuje stawy w kolanach, zapewniając jednocześnie efekt rozgrzewający. Za większą ochronę przed kontuzjami oraz skurczami mięśni odpowiadają wkładki udowe InsulationPads. Ukierunkowana kompresja Partialkompression® ma na celu stymulowanie funkcji mięśni, zwiększenie wydajności oraz skrócenie czasu regeneracji po wysiłku. Model dobrze przylega do ciała i nie przemieszcza się podczas aktywności. To zasługa między innymi Ideo-Waistband. Zastosowanie elastanu w składzie wpływa na większą elastyczność spodni. Dzięki temu zyskujesz dużą swobodę ruchów oraz komfort użytkowania.

Kalesony X-Bionic Radiactor 4.0 Pants doceni każda osoba, która pomimo chłodu za oknem nie chce rezygnować z aktywności na świeżym powietrzu.

Kalesony X-Bionic Radiactor 4.0 - najważniejsze cechy:

 • Technologia 3D Bionic Sphere® System – to system, który za sprawą rozwiązania Thermosyphon® zapewnia termoregulację, ułatwiając zachowanie właściwej temperatury wokół ciała;
 • System Thermosyphon® odpowiada za wsparcie procesów termoregulacji;
 • Zoptymalizowany pas w biodrach zapewnia lepsze dopasowanie do ciała – Ideo-Waistband;
 • Sweat Traps to technologia, która dobrze przechowuje wilgoć z ciała i odprowadza ją do atmosfery;
 • Włókna Skin Nodor® dzięki jonom srebra mają właściwości antybakteryjne oraz hipoalergiczne;
 • AirConditioning Channel® – jest to system kanałów wentylacyjnych ograniczających przegrzewanie;
 • Air Guides® system, który wspiera kanały wentylacyjne, poprawiając ich działanie;
 • Innerlap AirConditioning Zone® to specjalny system chłodzenia w okolicy ud;
 • AirConditioningSpot – zapobiega utracie ciepła za kolanem;
 • Aktiv-Bund odpowiada za wygodne dopasowanie legginsów, nie powodując dyskomfortowego ucisku;
 • Expansion Ribs® – system, który amortyzuje stawy w kolanach, zapewniając efekt rozgrzewający;
 • ISO-Pads to izolacja miejsc bardziej narażonych na wychłodzenie;
 • ISO-CalfPad zapewnia izolację okolic łydek;
 • InsulationPads – wkładki udowe, które odpowiadają za większą ochronę przed kontuzjami oraz skurczami mięśni;
 • Partialkompression® – technologia, która stosuje ukierunkowaną kompresję mającą na celu stymulowanie funkcji mięśni, zwiększenie wydajności i skrócenie czasu regeneracji;
 • Xitanit® to materiał odbijający ciepło ciała, tak by maksymalnie wykorzystać jego izolacyjne
  właściwości;
 • Materiał X-Bionic Mythlan przyśpiesza odprowadzanie nadmiaru wilgoci;
 • Wygony krój zapewnia wysoką swobodę ruchów;
 • Dodatek poliamidu zwiększa wytrzymałość tego modelu na przypadkowe przetarcia.

 

Sweat Traps – to technologia oddychających paneli opracowana we włoskich laboratoriach marki*X-Bionic* mająca na celu maksymalnie efektywne odprowadzanie potu ze skóry. Polega to na zastosowaniu pasków, które przechwytują wilgoć z ciała, magazynują ją, a następnie powierzchnia Expander sprawia, że jej nadmiar jest odprowadzany do atmosfery. Pozwala to zachować komfort suchego klimatu skóry w trakcie wzmożonego wysiłku.
Expansion Ribs® – to rozciągliwa wkładka, która sprawia, że poruszanie kolanami staje się
wygodniejsze. Technologia marki X-Bionic zapewnia niczym nieskrępowaną swobodę ruchów, a także optymalnie uciska mięśnie, co wspiera krążenie krwi, co pozytywnie wpływa na dotlenienie organizmu.
InsulationPads – to specjalne wkładki znajdujące się na udach, które rozgrzewają
mięśnie, chroniąc je przed kontuzjami związanymi z ryzykiem urazów wynikających z uprawiania
aktywności w chłodnym otoczeniu.
AirConditioning Channel® – to specjalne kanały wentylacyjne oplatające ciało. Przewodzą one
nadmiar wilgoci oraz ciepłego powietrza na zewnątrz, co znacznie ułatwia zachowanie optymalnej temperatury organizmu, a także jego suchego klimatu. Dodatkowo kanaliki dostarczają świeże powietrze w okolice ciała, co umożliwi ochronę przed przegrzaniem.
Ideo Waistband – jest to pas w biodrach który pozwala zachować odzież w miejscu, nawet podczas dłuższej aktywności fizycznej.
Innerlap AirConditioning Zone – to technologia przechwytująca pot ze skóry, który jest następnie magazynowany w strukturze materiału. Stąd jest on odprowadzany za pomocą kanalików, które pozwalają na jego odparowanie poprzez membranę. Jednocześnie wokół ciała pozostaje cienka warstwa wilgoci, która chłodzi organizm w trosce o ochronę przed przegrzaniem.
Thermosyphon to system opatentowany przez markę X-Bionic dodający nowych właściwości do innego systemu, 3D Bionic Sphere. Składa się on z elementów w kształcie litery „Y”, które odpowiadają za wspieranie procesów termoregulacji, czym poprawiają gospodarowanie potem produkowanym przez ciało.
Tak
X-BIONIC Air Guides / Air-Conditioning Channel®
Odzież pierwszej warstwy ma za zadanie efektywnie współpracować z kolejnymi warstwami w kwestii odparowywania potu. Dlatego X-BIONIC wyposażył swoją bieliznę termoaktywną w usprawniające ten proces struktury Air Guides, w których zawarte są kanały wentylacyjne Air-Conditioning Channels®. Odprowadzają one ciepło w kontrolowanym stopniu, a także szybko pozbywają się wilgoci.
Tak
X-Socks Aktiv-Bund®
Aktiv-Bund® to wysoce elastyczna taśma w górnej części skarpet, która zapewnia optymalne dopasowanie i zapobiega niekontrolowanemu zsuwaniu się tego elementu odzieży podczas ruchu. Jednocześnie nie uciska ona nadmiernie, tym samym nie ograniczając, ani nie utrudniając w żaden sposób ruchu.
Tak
X-BIONIC Expansionknee® / Expansion Ribs®
Rozciągliwa wkładka Expansionknee® / Expansion Ribs® w miejscu kolan (w przypadku spodni) lub łokci (w przypadku koszulek i bluz) sprawia, że nawet przy mocnym zgięciu te miejsca są nadal izolowane ciepłym powietrzem zgromadzonym w wewnętrznej strukturze materiału. Dzianina rozciąga się na całej długości na zasadzie akordeonu, dzięki czemu zimno nie wychłodzi kolan czy łokci.
Tak
X-BIONIC Skin NODOR®
Skin NODOR® jest rozwiązaniem technologicznym opierającym się pokryciu włókien materiału jonami srebra. Aktywują się one w momencie, gdy organizm się nagrzewa i efektywnie chronią przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Dzieje się to za sprawą cech bakteriobójczych zastosowanych jonów. Dodatkowo istotną cechą tej technologii jest hamowanie namnażania się bakterii. Odzież wykonana w ten sposób jest ponadto hipoalergiczna.
Tak
X-BIONIC 3D Bionic Sphere® System + ThermoSyphon®
System 3D Bionic Sphere® wspierany technologią ThermoSyphon® znacząco zwiększa szybkość mieszania ciepłego powietrza z wilgocią, a więc i zmiany jej stanu skupienia w gazowy. W efekcie chłodzenie podczas odparowywania powstającego podczas wysiłku potu znacząco wzrasta. System ten poprawia oddychalność materiału o 95%, odprowadzanie wilgoci o 66%, jednocześnie wpływając też pozytywnie na stabilność struktury materiału nawet podczas intensywnego użytkowania.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu RA-WP05W19M
Oryginalna nazwa koloru gold/black
Kolor Brązowy
Płeć Męskie
Kolekcja producenta X-BIONIC Apparel Baselayer
Przeznaczenie Skituring
Materiał bazowy Poliester, poliamid, polipropylen, elastan
Długość nogawki Nogawki pełne (długie)
Rodzaj pasa Elastyczny
X-BIONIC Air Guides / Air-Conditioning Channel® Tak
X-SOCKS Aktiv-Bund® Tak
X-BIONIC Expansionknee® / Expansion Ribs® Tak
X-BIONIC Skin NODOR® Tak
X-BIONIC ThermoSyphon® Tak
Odzież syntetyczna (podatność na mechacenie)
Odzież wykonana z materiałów syntetycznych może z czasem ulegać tzw. pillingowi (mechaceniu), co nie zmienia jej właściwości użytkowych. Aby jednak zmniejszyć ryzyko występowania tego zjawiska, należy prać tego typu odzież osobno, wywróconą na lewą stronę. Warto także dbać o to, aby wszelkie ostrzejsze elementy innych ubrań oraz sprzętu (m.in. klamry, zamki, szelki) nie miały z nią bezpośredniego kontaktu. W razie wystąpienia zjawiska pillingu, możesz materiał odświeżyć za pomocą golarki do ubrań.

Kalesony X-Bionic Radiactor 4.0 Pants - gold - opinie klientów

0.0
0 opinie