top

Kalesony Ortovox 185 Rock'N'Wool Long Pants - night blue blend

349,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Kalesony Ortovox 185 Rock’N‘Wool Long Pants – doskonałe dla freeriderów i innych fanów zimowych szaleństw. Ten model sprawdzi się podczas jazdy na nartach, ale wykorzystasz je także podczas wspinaczki wysokogórskiej. 100% wełny merino to gwarancja doskonałego komfortu cieplnego i regulacji wilgoci. 

Te kalesony Ortovox 185 Rock’N‘Wool Long Pants oferują dobrą termoizolację, która zapewni utrzymanie ciepła przy skórze, jednocześnie zmniejszając ryzyko przepocenia i przegrzania. Unikalna struktura wełny merino jest odpowiedzialna za komfort termiczny i wysoką oddychalnóść tego modelu. Co więcej, antybakteryjne właściwości wełny merino ograniczają powstawanie nieprzyjemnych zapachów. 

Wszechstronne kalesony Ortovox 185 Rock’N‘Wool Long Pants zostały stworzone z myślą o zimowych aktywnościach o dużej intensywności, takich jak alpinizm, skitury czy freeride. Unikalna budowa włókien merino zapewnia doskonałą izolację termiczną, a z drugiej strony umożliwia transfer wilgoci ze skóry do atmosfery. Dzięki temu dłużej będziesz się cieszyć ciepłem i suchym klimatem wokół skóry.

Kalesony Ortovox 185 Rock’N‘Wool Long Pants to 100% wełny merino, która została pozyskana w zgodzie z zasadami OWP (Ortovox Wool Promise) dotyczącymi zrównoważonej hodowli. Kupując odzież oznaczoną OWP, która de facto bazuje na RWS, czyli Responsible Wool Standard, mamy pewność, że wełna pochodzi ze sprawdzonego źródła, spełniającego ponad 60 wytycznych. Ortovox udowadnia, że warto dbać o środowisko naturalne, dobrobyt zwierząt i transparentność produkcji.

Kalesony Ortovox 185 Rock’N‘Wool Long Pants – najważniejsze cechy:

  • Wełna merino jest miękka, przyjemna w dotyku i nie powoduje podrażnień,
  • Dobra oddychalność zmniejsza ryzyko przegrzania,
  • Skuteczne odprowadzanie wilgoci,
  • Elastyczny pas dla dokładnego dopasowania.
  • Doskonałe na skitury, narciarstwo zjazdowe i wspinaczkę wysokogórską,
  • Wykonane z wełny pochodzącej ze zrównoważonej hodowli, zgodnej z zasadami OWP-MERINO,
  • Wełna merino posiada właściwości antybakteryjne, ograniczające powstawanie brzydkich zapachów.
Tak
Merino
Przy tworzeniu wysokiej klasy odzieży technicznej czerpie się obecnie pełnymi garściami z zachwycających właściwości wełny merino. Naturalny materiał jest pozyskiwany z runa owiec zamieszkujących najbardziej wymagające miejsca do życia na świecie. Takie, gdzie temperatura potrafi sięgnąć 40 stopni Celsjusza latem, by zimą słupek rtęci zjechał aż do przedziałki z podpisem -20. Owce te - merynosy - muszą sobie więc radzić zarówno w upale, jak i w mrozie. Ich sekretem jest wełna - ma ona w sobie tysiące mikro-kieszonek z powietrzem, które działają jak bufor izolujący od ekstremalnych temperatur. Latem włókna nie nagrzewają się tak, jak nasze ciało, zimą zaś wilgoć odpowiedzialna za wyziębienie jest pochłaniana przez włókna merino i transportowana na zewnątrz. Jej specyficzne właściwości sprawiają, że nawet wtedy, gdy włókna są wilgotne, pozostają przyjemne w dotyku i zachowują część swoich właściwości izolacyjnych. Wełna merino schnie sprawniej od bawełny i zdecydowanie szybciej od klasycznej wełny. Nie pozwala też bakteriom zagnieździć się w odzieży, dzięki czemu powstawanie nieprzyjemnych zapachów jest mocno ograniczone.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu 84201000
Kolor Granatowy
Płeć Męskie
Przeznaczenie Narciarstwo zjazdowe / Freeride
Zawartość merino 100% wełny merynosa
Materiał bazowy 100% wełna merino
Gramatura 185 g/m²
Długość nogawki Nogawki pełne (długie)
Rodzaj pasa Elastyczny
Merino Tak
RWS Responsible Wool Standard Tak

Ortovox 185 Rock'N'Wool Long Pants - opinie klientów

0.0
0 opinie