top

Julbo

Julbo to francuski producent okularów przeciwsłonecznych. Kultowe już modele można rozpoznać na wielu fotografiach z Himalajów czy Alp. W sklepie 8a.pl oferujemy okulary górskie, sportowe i turystyczne.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę

Doskonała jakość soczewek i oprawek to okulary Julbo

Każde okulary składają się z kilku elementów, które muszą ze sobą współpracować. Najważniejsze są bez wątpienia soczewki. To one odpowiadają za jakość obrazu, a także ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV. W okularach francuskiego producenta stosowane są tylko najwyższej jakości soczewki. W zależności od przeznaczenia posiadają różny stopień przyciemnienia, dodatkowe powłoki chroniące przed szybkim parowaniem czy zarysowaniami, a także lustrzaną powłokę zewnętrzną. Najbardziej zaawansowane modele to okulary polaryzacyjne i fotochromowe, zwiększające kontrast oraz automatycznie dopasowujące się do warunków oświetleniowych. Równie dużą wagę producent przykłada się do oprawek. Masywniejsze okulary męskie oraz subtelniejsze okulary damskie pozwalają wybrać model idealnie dopasowany do użytkownika. Dużym powodzeniem w okresie zimowym cieszą się również gogle Julbo.

Pełna oferta okularów dla dzieci w każdym wieku.

W ofercie Julbo okulary dla dzieci stanowią znaczącą część kolekcji. Marka przykłada bowiem dużą wagę do ochrony wzroku najmłodszych użytkowników. Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach. Wśród nich znajdziemy zarówno modele dopasowane do głów najmłodszych pociech, jak i nastolatków. Specjalnie dobrana kolorystyka oraz miękkie materiały stosowane w ramkach zapewniają zwiększoną wygodę użytkowania w czasie słonecznych dni oraz sprawiają, że dzieci z większą chęcią będą z nich korzystały. Zapewniając w swoje ofercie szeroki wybór okularów Julbo, sklep 8a.pl pomaga odpowiednio zabezpieczyć wzrok przed szkodliwym słońcem w czasie górskich wędrówek i innych aktywności.

Julbo – popularne kategorie

Gogle Julbo