top

Julbo Powell - POL3 - matt black/gun

254,19 zł 309,99 zł
-18%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary z filtrem polaryzacyjnym Julbo Powell POL3 to świetny model dla miłośników łączenia niepowtarzalnego stylu oraz doskonałych właściwości technicznych produktów. Jeden z modeli najchętniej wybieranych przez osoby podążające za najnowszymi trendami.

Szukasz wyjątkowego stylu w codziennym życiu, a jednocześnie chcesz mieć pewność, że Twoje oczy są dobrze chronione przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym? Okulary Julbo Powell POL3 umiejętnie łączą w sobie te dwie cechy, oferując fantastyczne właściwości użytkowe. Model opracowany przez jednego z największych producentów okularów przeciwsłonecznych na świecie, doskonale trafia w potrzeby aktywnych osób. Niezależnie od tego czy będziesz w trakcie wykonywania codziennych obowiązków w czasie letniego dnia w mieście, odpoczynku po całym dniu wspinaczki, czy na turystycznym wyjeździe – wszędzie tam okulary Julbo zapewnią maksymalny komfort i wygodę.

Tym co stanowi o prawdziwej wartości okularów są soczewki. To właśnie do ich wykonania niezbędne jest największe doświadczenie i wiedza. W modelu tym zastosowano zaawansowane soczewki polaryzacyjne Polarized 3. Są one produkowane z wytrzymałego poliwęglanu, który gwarantuje jednocześnie bardzo dobrą optykę, minimalizując zniekształcenia. Całość zapewnia stopień ochrony przed słońcem na poziomie 3, dobrze spisując się nawet w dużym nasłonecznieniu. Całkowita ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UVA, B i C dobrze zabezpiecza wzrok przed negatywnym oddziaływaniem promieni słonecznych. Szybki te posiadają wyróżniający je filtr polaryzacyjny, który redukuje odblaski, wyostrza kontrast i zapewnia wyraźniejsze widzenie w warunkach dużego nasłonecznienia.

Okulary Julbo Powell Polarized 3 to świetne okulary dla wszystkich miłośników nowoczesnej stylistyki, którzy chcą mieć pewność użytkowania produktów najwyższej jakości.

Wymiary Julbo Powell POL3:
  • Średnica soczewki – ok. 58 mm
  • Rozstaw noska – ok. 16 mm
  • Długość zauszników – ok. 133 mm

Zaawansowana soczewka Polarized 3 eliminuje większość odblasków światła odbitego od śniegu, lodu czy wody. Zaprojektowana z zaawansowanego poliwęglanu, wykazuje wysoką odporność na zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia niezrównaną czystość widzenia oraz najwyższą ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, bowiem przechwytuje 100% promieniowania UVA, UVB, UVC. Soczewki Polarized posiadają 3 klasę przyciemniania, co predysponuje je do użytku w silnym słońcu. Przepuszczają one tylko 12% światła widzialnego, zapewniając komfort w czasie słonecznych dni. Rekomendowane do użytku górskiego, sportów wodnych, turystyki oraz do innych aktywności podejmowanych w mocnym słońcu. Soczewki polaryzacyjne zapewniają zwiększoną ostrość widzenia oraz redukują odblaski w silnym słońcu.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Julbo Sport Style

Julbo Powell - POL3 - matt black/gun - opinie klientów

0.0
0 opinie