top

Julbo Beach - SP3CF - matt army

183,99 zł 229,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Beach SP3CF to klasyka w najlepszym wykonaniu. Świetnie dopasowane do twarzy okulary o niedużych soczewkach to optymalny wybór dla osób poszukujących nieco mniejszego modelu o dopracowanym wyglądzie.

Okulary zaprojektowane dla wszystkich osób, które cenią klasyczną, czystą stylistykę okularów, jednak mają problem z dobraniem oprawek o odpowiedniej wielkości. Nieco mniejsze okulary przeciwsłoneczne Julbo Beach SP3CF doskonale dopasowują się do węższych twarzy. Model ten wchodzi w skład kolekcji Travel, doskonale sprawdzając się zarówno w podróży, jak i podczas użytkowania na co dzień.

Okulary te wyposażono w nowoczesne soczewki Spectron 3CF, charakteryzujące się wyjątkowym wyglądem. Odpowiada za to unikalna, kolorowa i jednocześnie lustrzana powłoka zewnętrzna. Gwarantuje ona nie tylko wyróżniającą się stylistykę, ale również doskonale odbija znaczną część promieniowania. Soczewki powstały z mocnego poliwęglanu, a ich precyzyjne ukształtowanie gwarantuje obraz z możliwie małą ilością zniekształceń, oferując świetną widoczność. Okulary są przypisane do 3 kategorii ochrony, przez co świetnie sprawdzają się nawet przy mocnym nasłonecznieniu. Całkowita ochrona przed promieniowaniem UVA, B i C dobrze zabezpiecza wzrok przed negatywnym oddziaływaniem promieni słonecznych.

Fantastyczne okulary przeciwsłoneczne Julbo Beach Spectron 3CF to doskonałe połączenie klasycznych ramek, dopracowanych soczewek oraz wyjątkowej kolorystki. Idealny wybór podczas wypoczynku, jak i codziennych obowiązków.

Wymiary Julbo Beach SP 3CF:
  • Średnica soczewki – ok. 50 mm
  • Rozstaw noska – ok. 19 mm
  • Długość zauszników – ok. 127 mm

Soczewka Spectron 3 CF jest przeznaczona do całodziennej ochrony przed słońcem. Poliwęglanowa soczewka przechwytuje 100% szkodliwego promieniowania UVA, UVB, UVC. Model ten przepuszcza 12% światła widzialnego, dzięki czemu doskonale sprawdza się w słonecznych warunkach. Soczewki zapewniają bardzo dobrą jakość widzenia oraz dużą wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Rekomendowane do użytku górskiego, sportów wodnych oraz podczas innych aktywności podejmowanych w mocnym słońcu. Soczewka Spectron 3 CF posiada kolorowe, lustrzane wykończenie zewnętrznej powłoki Color Flash, co zapewnia okularom fantastyczny wygląd.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Julbo Beach - SP3CF - matt army - opinie klientów

0.0
0 opinie