top

Iura

Iura to akcesoria i sprzęt wspinaczkowy, który ułatwią codzienny trening oraz świetnie spiszą się podczas letnich wyjazdów w skały. Sprawdź kompaktowe chwytotablice – listwy treningowe i praktyczne worki na buty wspinaczkowe.
3
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Iura to niezawodne akcesoria dla wspinaczy

Marka Iura obrała sobie za cel zapewnienie wszystkim miłośnikom wspinaczki praktycznych akcesoriów, które zapewnią maksymalny komfort podczas wyjazdów w skały i codziennych treningów. Producent posiada dopracowaną ofertę, na którą składa się niewielka ilość modeli. Pozwala to zachować doskonałą ergonomię każdego z nich, a także ułatwia zagwarantowanie najwyższej jakości wykonania.

Iura zdobyła popularność dzięki swojemu pierwszemu produktowi – workowi na buty wspinaczkowe. Z pozoru mało istotny dodatek do ekwipunku każdego wspinacza okazał się strzałem w dziesiątkę. Pozwala bowiem łatwo zabrać ze sobą buty wspinaczkowe niezależnie od tego jak długie podejście pod ścianę nas czego. Świetnie sprawdza się również do przenoszenia obuwi wspinaczkowego w torbie lub plecaku. Worek może tez pełnić rolę dywaniku startowego, dzięki czemu nie zabrudzimy butów wspinaczkowych i zachowamy maksymalną przyczepność od samego początku. Kolejnym popularnym produktem marki Iura są bez wątpienia kompaktowe chwytotablice. Wykonane z drewna listwy treningowe i rozgrzewkowe świetnie sprawdzą się zarówno początkującym, jak i doświadczonym wspinaczom. Bardzo łatwa instalacja sprawia, że może dzięki nim poćwiczyć zarówno na wyjeździe, jak i w domu.