Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Impregnat do odzieży Grangers Performance Repel 275 ml

44,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Impregnat do odzieży Grangers Performance Repel 275 ml w sprayu to niezwykle wygodny sposób na odnowienie właściwości hydrofobowych w odzieży wodoodpornej. Pozwoli on ochronić materiał przed szybkim namakaniem i ułatwi spływanie po nim wody.

Pomimo stosowania niezawodnych membran oraz coraz nowszych materiałów, impregnacja wodoodpornej odzieży technicznej jest ciągle niezbędna dla utrzymania jej wysokich parametrów. Nieimpregnowany materiał zewnętrzny może szybko namakać i znacznie zwiększać wagę odzieży, stąd też tak ważne jest dbanie o jego jak najlepsza kondycję.

Impregnat w sprayu Grangers Performance Repel 275 ml został stworzony do odzieży wodoodpornej. Doskonale zabezpieczy przed wodą materiał zewnętrzny w kurtkach oraz spodniach przeciwdeszczowych, zachowując przy tym w pełni jego oddychalność. Dzięki temu krople deszczu mogą łatwiej spływać po powierzchni materiału, zapewniając świetne właściwości nawet w ulewie.

Nowoczesna formuła impregnatu pozwoliła wyeliminować ze składu nieprzyjazne dla środowiska fluorowęglowodory. Między innymi dzięki temu preparat posiada certyfikat Bluesign®, który otrzymują wyroby. których produkcja oraz właściwości wywierają mniej negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Impregnat w sprayu Grangers Performance Repel 275 ml jest bardzo łatwy do nałożenia. Impregnowana jest przy tym tylko zewnętrzna warstwa ubrania, a więc ta bezpośrednio narażona na działalność wody. Preparat może być stosowany z odzieżą wyposażoną w membranę GORE-TEX®, zapewniając jej perfekcyjne właściwości użytkowe.

Grangers Performance Repel 275 ml najważniejsze cechy:
  • Przeznaczony do odzieży wodoodpornej różnych typów;
  • Może być stosowany w odzieży z membraną GORE-TEX®;
  • Impregnat w sprayu zapewnia łatwą aplikację;
  • Przywraca właściwości hydrofobowe tkanin;
  • Nie zawiera w składzie fluorowęglowodorów, które negatywnie wpływają na środowisko naturalne;
  • Posiada certyfikat Bluesign®.

Pojemność: 275 ml

Bluesign® jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danego produktu oraz rezultat końcowy, zostały odpowiednio sprawdzone pod kątem ograniczania negatywnego wpływu na środowisko naturalne– kontrolę przeprowadza sam Bluesign®. Firmy muszą jej udowodnić, iż w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign® stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG. Organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, przemysłu, handlu, spraw konsumenckich oraz ekologii.
Opinie klientów
0.0
0 opinie