top

Icebreaker BodyfitZONE

Icebreaker BodyfitZONE to nowoczesna konstrukcja materiału łącząca w sobie izolację z odpowiednią wentylacją, aby zapewnić użytkownikowi maksimum korzyści zarówno w czasie aktywności fizycznej, jak i podczas spoczynku.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Icebreaker BodyfitZONE ™ – strefowa regulacja temperatury

BodyfitZONE to najbardziej zaawansowana technologia naturalnej regulacji temperatury zaprojektowana, aby zatrzymywać ciepło w miejscu, w którym jest potrzebne i uwalniać je podczas wysiłku fizycznego o dużej intensywności. To niezwykle efektywna wersja naturalnej bielizny z merino, wykorzystująca różnie tkane strefy dla optymalnej regulacji temperatury ciała (body mapping). To najlepsza warstwa bazowa nowej generacji, stworzona do treningu i przygody na wysokim poziomie. Utrzymuj ciepło podczas przestoju i ochładzaj się w trakcie wysiłku, dzięki kolekcji naturalnie oddychającej bielizny termoaktywnej Icebreaker BodyfitZONE ™.

BodyfitZONE ™ to odzież ze specjalnie zaprojektowanymi strefami regulacji temperatury

Strategicznie rozmieszczonymi na ciele, dla maksymalnej skuteczności. Strefy te pozwalają utrzymać równowagę pomiędzy potrzebą wentylacji i odprowadzaniem nadmiaru ciepła, a jego utrzymaniem w momentach wolniejszej pracy organizmu. Bielizna ta powstała, aby utrzymać idealną temperaturę, niezależnie od tego, czy wspinasz się w wysokich górach, wędrujesz stromym szlakiem, biegniesz dla treningu, czy spacerujesz ulubionymi ścieżkami podczas chłodnego jesiennego wieczoru. Icebreaker BodyfitZONE ™ to całoroczna kolekcja, dostępna w wersjach o różnej grubości włókna, na przygodę o każdej porze roku: 150 (Ultralight), 200 (Lightweight), 260 (Midweight).+ Bielizna bazowa (pierwsza warstwa) Merino o wysokiej wydajności.

Zalety Icebreaker BodyfitZONE ™:


Strefowa technologia mapowania termicznego zapewniająca optymalną termoregulację
Anatomiczny krój zaprojektowany z wykorzystaniem LYCRA® do swobodnego poruszania się
Możliwość prania w pralce i szybkie wysychanie
Nowe, ulepszone dopasowanie