Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

I'bbz

Marka I'bbz produkuje wysokiej jakości akcesoria wspinaczkowe, takie jak szczotki do chwytów, woreczki na magnezję, plastry wspinaczkowe, torby na linę, crashpady. Duży wybór I'bbz tylko w sklepie 8a.pl!
2
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę

Ekwipunek tworzony przez wspinaczy dla wspinaczy - Ibzz

Poszczególne modele są projektowane we francuskim raju wspinaczkowym Fontainebleau, gdzie natychmiastowo przechodzą szczegółowe testy. Założycielem marki jest Jo Montchaussé, który urósł do miana legendy pośród bulderowych sław. Mimo leciwego wieku w dalszym ciągu pokonuje baldy o poziomie trudności 8a, zachwycając swoją formą o wiele młodszych adeptów wspinaczki. Choć katalog marki I’bbz nie jest bardzo rozbudowany, każdy miłośnik wspinaczki i bulderingu z pewnością znajdzie w nim kilka interesujących go produktów.

Dodatki niezbędne do ekwipunku każdego wspinacza.

Niezawodne woreczki na magnezję I’bbz pozwolą utrzymać ręce w suchości na najtrudniejszych drogach. Zaprojektowany przez wspinaczy kształt jest gwarancją optymalnego dostępu do środka i wygodnego magnezjowania dłoni. Dodatkowo woreczki zostały fantastycznie wykończone na zewnątrz, zdecydowanie wyróżniając się na tle konkurencji. Niezbędne dla wszystkich wspinaczy zmagających się z kontuzjami oraz ekstremalnie trudnymi drogami będą plastry wspinaczkowe I’bbz. Występujące w wielu wersjach kolorystycznych, co pozwala zachować indywidualny styl również na ścianie. Pozwolą na odpowiednie zabezpieczenie dłoni. Optymalnie dobrana formuła kleju oraz materiał sprawiają, że idealnie sprawdzają się do plastrowania dłoni. Marka jest mocno związana z bulderingiem, stąd w jej ofercie można znaleźć wiele różnych rodzajów szczotek do chwytów. Pozwolą one dobrze przygotować bulder przed kolejną próbą. Świetnym rozwiązaniem jest też teleskopowy kij, który pozwoli bez problemu dosięgnąć szczotką do wysoko położonych chwytów. Po złożeniu nie zajmuje dużej ilości miejsca, przez co może nam towarzyszyć w trakcie każdej sesji bulderowej. Akcesoria wspinaczkowe I’bbz to wysoka jakość i maksymalna funkcjonalność na ścianie i bulderach.