top

Hanwag Buty damskie

Buty damskie Hanwag to klasyczne obuwie turystyczne i górskie oferujące niezrównaną wygodę na szlakach. Modele o zróżnicowanej wysokości cholewki sprawdzą się podczas krótkich wycieczek i długich trekkingów.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Wzmocnienia
    Przy palcach
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

na stronę
Wyczyść

Damskie buty Hanwag dla miłośniczek klasycznego obuwia

Marka Hanwag posiada niezwykle bogatą tradycję w projektowaniu i produkcji obuwia górskiego. Zdobyta przez lata wiedza owocuje doskonałą znajomością anatomii damskiej stopy. To właśnie dlatego damskie buty Hanwag cechują się wysokim komfortem użytkowania. Większość modeli utrzymana jest w tradycyjnej stylistyce butów górskich. Choć z wyglądu niektóre z nich mogą się wydawać nieco ciężkie, to jednak oferują stopom optymalne warunki w czasie wędrówki. Nawet na dłuższych trasach ryzyko powstawania odcisków jest nieduże. Ponadto zapewniają odpowiednie połączenie amortyzacji i wsparcia stopy, które są niezbędne na szlaku. Z jednej bowiem strony buty turystyczne w góry muszą oferować odpowiednie tłumienie drgań, a z drugiej muszą gwarantować odpowiednią stabilność każdego kroku na nierównym górskim podłożu.

Hanwag – damskie buty na wycieczki i do trekkingu

Obuwie niemieckiego producenta to niezwykle zróżnicowane modele do wielu aktywności. Najlżejsze obuwie damskie wyśmienicie sprawdza się podczas łatwiejszych wycieczek w terenie, w czasie podróży, a także na co dzień. Oferuje świetny wygląd i maksymalny komfort. Buty trekkingowe o wyższej cholewce to modele przeznaczone do nieco dłuższych wędrówek. Dzięki wysokiemu krojowi lepiej wspierają kostkę, co jest bardzo istotne w czasie poruszania się z cięższym plecakiem. To optymalny wybór na wielodniowe wycieczki zarówno w górach, jak i w łatwiejszym terenie. Wśród damskich butów Hanwag znajdują się również techniczne modele górskie, które pozwolą na ich wykorzystanie w trudniejszym terenie. Możliwość podpięcia raków półautomatycznych sprawdzi się na śniegu, a zwiększona sztywność pozwoli pewnie poruszać się po skalnych graniach. Osobną grupę stanowi damskie obuwie podejściowe. To charakterystyczne buty, zazwyczaj o niskiej cholewce, których przeznaczeniem jest trudny technicznie terenie. To wyśmienity wybór na via ferraty, a także na trudniejsze szlaki górskie, po których poruszamy się z mniejszym bagażem.

Buty damskie Hanwag to tradycja i nowoczesność

Marka doskonale potrafiło połączyć swoje wieloletnie tradycje z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Klasyczne rozwiązania przejawiają się głównie w cholewkach damskiego obuwia. Stosowana w nich najczęściej tradycyjna skóra to materiał, który od dziesięcioleci sprawdza się w przemyśle obuwniczym. Dzięki temu obuwie górskie i trekkingowe zyskuje tradycyjny charakter i wygląd. Większość modeli jest jednak wyposażana w nowoczesną membraną GORE-TEX®, która zapewnia bardzo wysoką wodoodporność obuwia. Stanowi ona doskonałe zabezpieczenie przed deszczem i śniegiem, znacznie zwiększając właściwości użytkowe butów. Ponadto znaczna część modeli wykorzystuje nowoczesne podeszwy Vibram®. Opracowane specjalnie z myślą o górskim terenie bieżniki i mieszanki gum udanie łączą wysoką przyczepność z trwałością na ścieranie, niezbędną podczas pokonywania wielokilometrowych tras po skalnym czy kamienistym podłożu.

Pełen wybór butów damskich Hanwag w sklepie 8a.pl

Zapewniamy niezwykle szeroki wybór damskiego obuwia Hanwag dla wszystkich miłośniczek górskich wędrówek i zdobywania szczytów. Niezależnie od tego czy preferujesz spacery w łatwiejszym terenie, czy zdobywasz strome górskie szczyty, odpowiednio dobrane buty damskie Hanwag z pewnością spiszą się wyśmienicie. Optymalne dopasowanie każdego modelu do kształtu damskiej stopy gwarantuje najwyższy poziom komfortu.