top

Hanwag Buty damskie

Buty damskie Hanwag to klasyczne obuwie turystyczne i górskie oferujące niezrównaną wygodę na szlakach. Modele o zróżnicowanej wysokości cholewki sprawdzą się podczas krótkich wycieczek i długich trekkingów.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Wysokość
    Średnie
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

na stronę
Wyczyść

Damskie buty Hanwag dla miłośniczek klasycznego obuwia

Marka Hanwag posiada niezwykle bogatą tradycję w projektowaniu i produkcji obuwia górskiego. Zdobyta przez lata wiedza owocuje doskonałą znajomością anatomii damskiej stopy. To właśnie dlatego damskie buty Hanwag cechują się wysokim komfortem użytkowania. Większość modeli utrzymana jest w tradycyjnej stylistyce butów górskich. Choć z wyglądu niektóre z nich mogą się wydawać nieco ciężkie, to jednak oferują stopom optymalne warunki w czasie wędrówki. Nawet na dłuższych trasach ryzyko powstawania odcisków jest nieduże. Ponadto zapewniają odpowiednie połączenie amortyzacji i wsparcia stopy, które są niezbędne na szlaku. Z jednej bowiem strony buty turystyczne w góry muszą oferować odpowiednie tłumienie drgań, a z drugiej muszą gwarantować odpowiednią stabilność każdego kroku na nierównym górskim podłożu.

Hanwag – damskie buty na wycieczki i do trekkingu

Obuwie niemieckiego producenta to niezwykle zróżnicowane modele do wielu aktywności. Najlżejsze obuwie damskie wyśmienicie sprawdza się podczas łatwiejszych wycieczek w terenie, w czasie podróży, a także na co dzień. Oferuje świetny wygląd i maksymalny komfort. Buty trekkingowe o wyższej cholewce to modele przeznaczone do nieco dłuższych wędrówek. Dzięki wysokiemu krojowi lepiej wspierają kostkę, co jest bardzo istotne w czasie poruszania się z cięższym plecakiem. To optymalny wybór na wielodniowe wycieczki zarówno w górach, jak i w łatwiejszym terenie. Wśród damskich butów Hanwag znajdują się również techniczne modele górskie, które pozwolą na ich wykorzystanie w trudniejszym terenie. Możliwość podpięcia raków półautomatycznych sprawdzi się na śniegu, a zwiększona sztywność pozwoli pewnie poruszać się po skalnych graniach. Osobną grupę stanowi damskie obuwie podejściowe. To charakterystyczne buty, zazwyczaj o niskiej cholewce, których przeznaczeniem jest trudny technicznie terenie. To wyśmienity wybór na via ferraty, a także na trudniejsze szlaki górskie, po których poruszamy się z mniejszym bagażem.

Buty damskie Hanwag to tradycja i nowoczesność

Marka doskonale potrafiło połączyć swoje wieloletnie tradycje z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Klasyczne rozwiązania przejawiają się głównie w cholewkach damskiego obuwia. Stosowana w nich najczęściej tradycyjna skóra to materiał, który od dziesięcioleci sprawdza się w przemyśle obuwniczym. Dzięki temu obuwie górskie i trekkingowe zyskuje tradycyjny charakter i wygląd. Większość modeli jest jednak wyposażana w nowoczesną membraną GORE-TEX®, która zapewnia bardzo wysoką wodoodporność obuwia. Stanowi ona doskonałe zabezpieczenie przed deszczem i śniegiem, znacznie zwiększając właściwości użytkowe butów. Ponadto znaczna część modeli wykorzystuje nowoczesne podeszwy Vibram®. Opracowane specjalnie z myślą o górskim terenie bieżniki i mieszanki gum udanie łączą wysoką przyczepność z trwałością na ścieranie, niezbędną podczas pokonywania wielokilometrowych tras po skalnym czy kamienistym podłożu.

Pełen wybór butów damskich Hanwag w sklepie 8a.pl

Zapewniamy niezwykle szeroki wybór damskiego obuwia Hanwag dla wszystkich miłośniczek górskich wędrówek i zdobywania szczytów. Niezależnie od tego czy preferujesz spacery w łatwiejszym terenie, czy zdobywasz strome górskie szczyty, odpowiednio dobrane buty damskie Hanwag z pewnością spiszą się wyśmienicie. Optymalne dopasowanie każdego modelu do kształtu damskiej stopy gwarantuje najwyższy poziom komfortu.