top

Hamak ENO DoubleNest Hammock - rasta

167,99 zł 239,99 zł
-30%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 11,49 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 11,49 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Hamak ENO DoubleNest Hammock pozwoli cieszyć się miłym zawieszeniem w obowiązkach i przestrzeni. Da nam możliwość zaznania totalnej swobody i oderwania od przyziemnych spraw. Ten wakacyjny relaks możemy z powodzeniem uskuteczniać we dwójkę – pozwala na to duża objętość wygodnej płachty.

Odpoczynek w dwuosobowym hamaku Eagles Nest Outfitters okaże się niezwykle owocny z kilku względów. Przede wszystkim możemy czerpać z dobrodziejstw wysokiej jakości materiału. Użyty do produkcji hamaka nylon jest niezwykle odpornym tworzywem i gwarantuje wytrzymałość w styczności z obciążeniem.

Hamak podróżny ENO DoubleNest Hammock to znakomite rozwiązanie dla naszego kręgosłupa. Lekki materiał pozwala na wygodne ułożenie ciała według własnych preferencji. Dzięki zawieszonej w przestrzeni płachcie nie jesteśmy narażeni na szkodliwe oddziaływanie twardych i wyboistych elementów podłoża, które zwykle doskwierają podróżnikom przesypiającym noce w namiocie. W przypadku tego ekologicznego rozwiązania możemy liczyć na to, że obudzimy się wyspani i wolni od bolesnych odcisków.

Komfort wypoczynku w hamaku związany jest ze znakomitą oddychalnością materiału, z którego uszyto model. Hamak zapewnia dogodną dla ciała cyrkulację powietrza, zapobiegając przegrzaniu organizmu i odprowadzając nadmiar wilgoci ze skóry. Bez względu na to, jak mocno i na jak długo zaśniemy, materiał nie zagrodzi dostępu do tlenu, zapewniając naszemu strudzonemu ciału stały poziom wentylacji. Szybkoschnące właściwości syntetycznych włókien pozwalają na utrzymanie materiału w suchym stanie.

Hamak ENO DoubleNest Hammock zdolny jest pomieścić dwie osoby. Jeżeli natomiast wolimy spać w pojedynkę, nadmiar tkaniny może nam posłużyć jako kołdra. Hamak pozwala na udźwig około 180 kilogramów. Aby efektywnie wypocząć na miłej w dotyku płachcie musimy zadbać o odpowiednie naprężenie materiału – tak, by w momencie, gdy wejdziemy na hamak, nie dotykał on podłoża. Model przymocujemy do odpowiedniego systemu zawieszenia za pośrednictwem mocnych karabinków, które są integralną częścią zestawu. Hamak możemy zawiesić na specjalnych taśmach lub linkach, jednak te elementy dostępne są już do osobnego zakupu. Rodzaje zawieszenia, które świetnie pasują do hamaka ENO DoubleNest Hammock to * ENO Atlas Suspension System, czy ENO Helios Suspension System*. Po wypoczynku hamak możemy łatwo zapakować do zintegrowanego pokrowca. Aby bagaż zajmował jak najmniej miejsca w plecaku, możemy wykorzystać specjalny pas, służący do kompresji hamaka. Przenoszeniu z miejsca na miejsce sprzyja bardzo niska waga sprzętu.

Dużą zaletą kolekcji DoubleNest jest szeroki wachlarz kolorystyczny dostępnych modeli. Dzięki temu urlopowicze mogą wybrać styl swojego hamaka, dopasowując go do swoich upodobań czy charakteru podróży.

ENO DoubleNest Hammock najważniejsze cechy:
  • Model przeznaczony dla dwóch osób;
  • Niezwykła lekkość;
  • Szybkoschnący i przepuszczający powietrze materiał;
  • Model zdolny udźwignąć około 180 kg;
  • Potrójne szwy dla wzmocnienia wytrzymałości;
  • Karabinki kompatybilne z systemem lin Atlas Suspension System (dostępnym osobno);
  • Pokrowiec z możliwością kompresji.

Użyte materiały: 100% nylon (High Tenacity Nylon Taffeta, 70D) Waga z workiem transportowym: ok. 520 g; Wymiary po spakowaniu: ok. 15 × 13 cm; Rozmiary po rozłożeniu: ok. 2,85 x 1,90 m
Specyfikacja techniczna:
Oryginalna nazwa koloru rasta
Kolor Zielony
Płeć Unisex
Kolekcja producenta ENO Hammocks
Seria producenta ENO Double

Hamak ENO DoubleNest Hammock - rasta - opinie klientów

0.0
0 opinie