Hamak Amazonas Hammock Travel Set - blue

90,99 zł 129,99 zł
30% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 5,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Hamak Amazonas Hammock Travel Set stanowi funkcjonalne rozwiązanie, gdy zechcesz odpocząć od długiego górskiego trekkingu rozwieszając go na najbliższym drzewie. Posiada zintegrowaną linę oraz haki, co pozwoli Ci na szybkie i łatwe zawieszenie go kiedy tylko zechcesz.

Hamak turystyczny Amazonas Hammock Travel Set został wykonany z wytrzymałego syntetycznego włókna, które jest łatwe w czyszczeniu, a także na tyle elastyczne, by zapewnić wygodny odpoczynek. Mnogość miejsc, w których można go zastosować jest ogromna. Sprawdzi się na górskim szlaku, w trakcie wycieczki rowerowej, czy w trakcie relaksu na działce.

Ten lekki i łatwy w rozwieszaniu model sprawi, że każdy plenerowy odpoczynek będzie o wiele wygodniejszy. Hamak Amazonas Hammock Travel Set działa na zasadzie All-In-One, co oznacza, ze posiada on zintegrowany hak oraz linę, co sprawia, że rozwieszanie go jest łatwe i szybkie. Dzięki niskiej wadze całości z powodzeniem możesz go zabrać na długie górskie wędrówki i rozwiesić na drzewach, gdy zapragniesz odpoczynku. Jego poręczność i funkcjonalność sprawiają, że wszechstronność jego zastosowań jest bardzo wysoka. Do biwaków z przyjaciółmi po długie górskie trekkingi, hamak sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz komfortu w czasie odpoczynku.

Hamak Amazonas Hammock Travel Set został wykonany z wytrzymałego włókna syntetycznego, które dzięki swoim właściwościom jest bardzo łatwe w czyszczeniu, co sprawia, że o wiele łatwiej zadbasz o warunki higieniczne swojego przenośnego łóżka.

Hamak Amazonas Hammock Travel Set to niewątpliwie praktyczny model niemieckiego producenta, który sprawdzi się w trakcie wielu górskich aktywności, ale także w czasie biwaku nad jeziorem lub leniwego popołudnia spędzanego w ogródku.

Amazonas Hammock Travel Set najważniejsze cechy:
  • Hamak zintegrowany z liną i hakiem;
  • Łatwy i szybki w rozwieszaniu;
  • Bardzo lekka konstrukcja;
  • Wykonany z wytrzymałego syntetycznego materiału, który jest bardzo łatwy w czyszczeniu;
  • Idealny na podróże, wycieczki, czy relaks w ogródku;

Użyte materiały: 100% poliester; Maksymalne obciążenie: ok. 120 kg; Waga z pokrowcem: ok. 424 g; Wymiary pakunku: ok. 22 x 17 x 7 cm;

Hamak Amazonas Hammock Travel Set - blue - opinie klientów

0.0
0 opinie