top

Haago

Haago to producent ogrzewaczy do rąk i nóg, które zapewnią komfort w czasie aktywności w niskich temperaturach. Świetnie sprawdzą się podczas wyjazdów outdoorowych, wędrówek po górskich szlakach czy jazdy na nartach. Sprawdź niezawodne ogrzewacze Haago w sklepie 8a.pl!
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

Wyczyść

Haago – źródło ciepła, kiedy tylko go potrzebujesz

Są takie dni na szlaku, kiedy ciężko rozgrzać dłonie czy stopy. To także problem doskonale znany przez wszystkich miłośników narciarstwa czy wspinaczki wysokogórskiej. Przy bardzo niskich temperaturach odpowiednie rękawice czy buty mogą się okazać niewystarczające. W takich sytuacjach doskonałym wyborem są specjalne ogrzewacze do rąk i stóp Haago. Działające przez wiele godzin saszetki pozwolą utrzymać odpowiednią temperaturę dłoni i nóg w zimowych warunkach. Marka oferuje zróżnicowane wielkości i kształty ogrzewaczy, dzięki czemu można je optymalnie dobrać do potrzeb. Z ogrzewaczy marki korzystają zarówno turyści, sportowcy, jak i osoby pracujące w skrajnych warunkach atmosferycznych.

Jak działają ogrzewacze Haago?

Wszystkie ogrzewacze marki aktywują się automatycznie po kontakcie z tlenem. Wystarczy otworzyć foliowe opakowanie i wstrząsnąć saszetką, aby po około 5 minutach ogrzewacz zaczął nabierać temperatury. Od aktywacji ogrzewacza będzie on dawał ciepło nawet do 10 godzin. Dzięki temu na podczas większości jednodniowych wycieczek czy innych aktywności sportowych w zupełności wystarczy jeden zestaw ogrzewaczy. W ogrzewaczach Haago wykorzystano zasadę utleniania żelaza. W tym procesie wydzielane jest dużo ciepła, a w reakcji chemicznej powstaje jedynie rdza. Dzięki temu ogrzewacze są przyjazne dla środowiska, a w wyniku ich działania nie powstają żadne związki chemiczne nieprzyjazne dla środowiska.