Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Grangers

Założona w Wielkiej Brytanii marka Grangers należy do światowej czołówki w dziedzinie produkcji impregnatów i środków do prania oraz pielęgnacji odzieży, obuwia i ekwipunku turystycznego. Marka słynie z dbałości o środowisko i opracowywania coraz skuteczniejszych receptur swoich produktów. Grangers to jedna z pierwszych firm, która wprowadziła środki oparte na wodzie, co całkowicie zmieniło rynek impregnatów. Pasja w łączeniu skuteczności produktów z rosnącymi wymaganiami klientów odnośnie ochrony środowiska naturalnego jest cały czas obecna w działaniach firmy.

Wyświetl:
Kategoria
Rozmiar
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Świetna impregnacja butów, kurtek, plecaków i namiotów.

Znaczną część kolekcji tego producenta stanowią środki impregnujące, zapobiegające szybkiemu namakaniu materiałów. Odpowiedni impregnat do butów Grangers sprawi, że obuwie dużo lepiej sprawdzi się w deszczu lub śniegu, a cholewka nie nasiąknie wodą. Dostępne impregnaty do skóry licowej, skór zamszowych czy materiałów tekstylnych pozwolą zadbać o ich optymalne zabezpieczenie przed wodą. Skórzane buty trekkingowe mogą być odnowione za pomocą wosku, jak i impregnatu w sprayu, który pozwoli przywrócić im odpowiedni wygląd oraz właściwości użytkowe. Dużą część kolekcji zajmują również impregnaty do kurtek przeciwdeszczowych oraz pozostałej odzieży turystycznej. Świetnie odnawiają one pierwotne właściwości kurtki. Do odnowienia ekwipunku turystycznego przydatne okażą się impregnaty do namiotów i plecaków. Do utrzymania odzieży w czystości niezbędne będą środki do prania Grangers. W przypadku bluz, kurtek i koszulek termicznych ważne jest odpowiednie dbanie o ich właściwości. Umożliwi to specjalny płyn do prania kurtek puchowych, polarów, softshelli, wełny merino czy bielizny termicznej. Niezależnie od tego jakiej odzieży używasz, na pewno w ofercie marki Grangers znajdziesz środki odpowiednie do jej pielęgnacji.

Impregnaty do odzieży turystycznej i sprzętu z najwyższej półki

Znaczna część impregnatów i środków piorących może się pochwalić oznaczeniem bluesign® przyznawanym tylko produktom powstającym w warunkach przyjaznych dla środowiska. Płyny do prania i impregnaty Granger’s są chętnie wybierane przez turystów oraz profesjonalnych użytkowników, ponieważ pozwalają odpowiednio zadbać o nowoczesną odzież techniczną oraz ekwipunek górski. Odpowiednio częste impregnowanie może znacząco wydłużyć żywotność naszego sprzętu i zapewnić mu pełnię właściwości ochronnych przez cały okres użytkowania.