Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

GORE-TEX Gloves + Gore Active Technology

GORE-TEX® Gloves + Gore active technology to rękawiczki będące doskonałym wyborem do dynamicznych aktywności, które wymagają optymalnego balansu pomiędzy oddychalnością i zabezpieczeniem przed warunkami zewnętrznymi.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
 1. -30%
  Rękawice narciarskie Ziener Gil GTX + Gore Active - grey iron tec
  Rękawice narciarskie Ziener Gil GTX + Gore Active - grey iron tec
  Już od 342,30 zł Cena regularna 489,00 zł
 2. -30%
  Rękawice Kombi The Edge Glove - black chevron
  Rękawice Kombi The Edge Glove - black chevron
  Już od 258,93 zł Cena regularna 369,90 zł
 3. -28%
  Rękawice Black Diamond Pursuit - black
  Rękawice Black Diamond Pursuit - black
  Już od 265,68 zł Cena regularna 369,00 zł
 4. -28%
  Rękawice Black Diamond Renegade Glove - black
  Rękawice Black Diamond Renegade Glove - black
  Już od 215,28 zł Cena regularna 299,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Rozwiązanie opracowane specjalnie z myślą o osobach uprawiających sporty zimowe wymagające zwiększonego wysiłku. Dzięki zoptymalizowaniu konstrukcji udało się zwiększyć oddychalność całości. Przekłada się to na bardziej komfortowy klimat dla dłoni. Wytwarzana w trakcie aktywności wilgoć może być szybko odprowadzana na zewnątrz, dzięki czemu nie obniża właściwości izolacyjnych ociepliny i nie wychładza dodatkowo rąk. Rękawice GORE-TEX® Gloves + Gore active technology są najczęściej przeznaczone do skitouringu, narciarstwa oraz wspinaczki górskiej, oferując optymalny komfort na wyczerpujących podejściach. Najważniejszym elementem pozostaje oczywiście membrana GORE-TEX®, doskonale chroniąca przed śniegiem, wodą i wiatrem. Rękawice te stanowią idealne zabezpieczenie przed warunkami pogodowymi, przy jednoczesnym zapewnianiu optymalnych optymalnego klimatu wewnątrz.

Zalety

Maksymalna oddychalność

Użyte materiały i konstrukcja rękawic zoptymalizowane w celu błyskawicznego odprowadzania wilgoci. Dłonie mają zapewniony suchy i ciepły klimat nawet w czasie intensywnej aktywności.

Optymalny poziom termiki

Rękawice zapewniają dłoniom odpowiednią temperaturę podczas aktywności fizycznej, dzięki odprowadzaniu nadmiaru ciepła na zewnątrz. Pomaga w tym odpowiednio dobrana ocieplina.

Ochrona przed śniegiem, wiatrem i wodą

Zastosowanie niezawodnej membrany GORE-TEX® gwarantuje wysoką wodoodporność całej konstrukcji. Niezależnie od warunków pogodowych, rękawice chronią przed niesprzyjającą aurą.

Konstrukcja rękawic GTX

Modele wchodzące w skład GORE-TEX® Gloves + Gore active technology konstrukcyjnie nie różnią się mocno od pozostałych rękawic z membraną GORE-TEX®. Składają się z czterech głównych warstw, które dzięki optymalnej współpracy oferują sprawne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Materiał wierzchni chroni membranę przed łatwym uszkodzeniem. Znajdująca się pod nim membrana GORE-TEX® gwarantuje pełną ochronę przed wodą i wiatrem. Ocieplina ma za zadanie izolowanie od panującego na zewnątrz mrozu. Podszewka odpowiada za bezpośredni transport wilgoci od dłoni, aby można ją było przekazać do dalszych warstw.

Materiały

Materiał zewnętrzny, membrana, ocieplina i podszewka zostały dobrane w taki sposób, aby zmaksymalizować oddychalność. Wszystkie warstwy świetnie przepuszczają cząsteczki pary wodnej, dzięki czemu może się ona łatwo wydostawać na zewnątrz. Każdy materiał w rękawicach GORE-TEX® Gloves + Gore active technology musi posiadać ściśle określone parametry, aby wszystkie warstwy mogły ze sobą efektywnie współpracować.

Sprawdź również inne technologie GORE-TEX®

GORE-TEX® Pro GORE-TEX® Paclite GORE-TEX® Gloves + Gore warm technology

Membrana GORE-TEX® Pro stosowana jest w specjalistycznej odzieży tworzonej dla profesjonalistów. Ma sprostać najcięższym warunkom użytkowania oraz najbardziej wymagającej pogodzie, jaką można spotkać w górach.

PACLITE® to unikalna technologia zastosowana w wybranych produktach z serii GORE-TEX® Products, dzięki której znacznie obniżono ich wagę i wymiary po spakowaniu.

Technologia GORE-TEX® Gloves + gore warm technology, stosowana w wysokiej jakości rękawicach zimowych, zapewnia dłoniom ponadprzeciętny komfort termiczny. Doskonały wybór na silny mróz.