Gogle narciarskie Majesty Spectrum - army green/black

209,30 zł 299,00 zł
30% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Gogle narciarskie Majesty Spectrum CAT 3/CAT 0 umożliwiają wymienianie szybek, co podczas jazdy na stoku okaże się niezwykle praktyczne. Dzięki temu dopasujesz sposób przepuszczania światła do panujących warunków, co pozwoli na skuteczniejsze poruszanie się na nartach.

Ten model świetnie sprawdza się na nartach, równoważąc kontrasty. Pozwoli to na naturalny odbiór otoczenia, więc w łatwy sposób dostrzeżesz ewentualne zagrożenia na stoku. Jednocześnie unikniesz wystawienia wzroku na światło słoneczne, którego nadmiar jest niezwykle szkodliwy.

Gogle narciarskie Majesty Spectrum CAT 3/CAT 0 wyposażono w stosunkowo wąskie ramki, dzięki czemu uzyskano szeroki kąt widzenia. Pozwala to zachować bardzo dobrą widoczność w czasie zjazdu i ułatwia obserwację całego stoku. Od wewnątrz ramki wykończono pianką o zróżnicowanej gęstości, przez co optymalnie układają się do kształtu twarzy. Nad odpowiednim trzymaniem całości podczas zjazdu czuwa elastyczny pasek z regulacją długości. Zapobiega on zsuwaniu się gogli nawet w czasie bardzo dynamicznej jazdy.

Gogle narciarskie Majesty Spectrum CAT 3/CAT 0 posiadają w zestawie dwie szybki, które można wymieniać w zależności od warunków pogodowych. Pierwsza z nich została przystosowana do użytkowania w słonecznych warunkach. Duże przyciemnienie oraz lustrzane wykończenie sprawiają, że znacznie mniejsza ilość światła dociera do oka, pozwalając na wygodne poruszanie się w słońcu. Druga szyba jest dużo jaśniejsza. Używa się jej w przypadku mocno pochmurnych warunków, opadów śniegu czy mgły. Obie szyby posiadają sferyczny kształt, który pozwala zapewnić optymalną optykę i minimalizuje zniekształcenia. Załączone szybki oferują pełną ochronę przed szkodliwym dla oka promieniowaniem UV, dzięki czemu możesz komfortowo i bezpiecznie pokonywać ośnieżone górskie stoki.

Gogle są dobrze chronione przed łatwym zaparowaniem. Czuwa nad tym system wywietrzników umieszczonych w ramkach i samych szybach. Dodatkowo zastosowano w nich specjalną powłokę anti-fog, która utrudnia powstawanie pary na soczewkach.

Gogle narciarskie Majesty Spectrum CAT 3/CAT 0 to doskonałe rozwiązanie dla wszechstronnych narciarzy, którzy chcą być przygotowani na każdą pogodę.

Gogle Majesty Spectrum CAT 3/CAT 0 - najważniejsze cechy:

  • Wąskie ramki wykonane z elastycznego materiału;
  • Szeroki kąt widzenia;
  • Dwie szybki w komplecie - na słoneczną pogodę (kat. 3) oraz na gorsze warunki atmosferyczne (kat. 0);
  • Zapewniają pełną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV;
  • Możliwość szybkiej i sprawnej wymiany szybek;
  • Wygodna gąbka o zróżnicowanej gęstości oferuje optymalne dopasowanie do twarzy;
  • Powłoka zmniejszająca ryzyko zaparowania (anti-fog);
  • Regulowany pasek pozwala na optymalne dopasowanie jego napięcia;
  • Woreczek do przechowywania gogli w komplecie.

Załączone szybki:

Green – Szybka jest przystosowana do warunków średniego i mocnego nasłonecznienia. Przepuszcza 13% światła widzialnego (kat. 3). Zapewnia 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Clear Citrine – bardzo jasna szybka zaprojektowana z myślą o warunkach ograniczonej widoczności. Doskonale sprawdza się w czasie bardzo pochmurnych dni, a także podczas opadów śniegu. Przepuszcza 85% światła widzialnego (kat. 0). Zapewnia 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Gogle narciarskie Majesty Spectrum - army green/black - opinie klientów

0.0
0 opinie