top

Gogle narciarskie Julbo Airflux OTG - GC3 - red/black

381,59 zł 529,99 zł
-28%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Gogle narciarskie Julbo Airflux GlareControl 3 OTG to model dedykowany do poruszania się w otoczeniu białego puchu. Ochronią przed szkodliwym promieniowaniem oraz gwarantują cyrkulację powietrza na odpowiednim poziomie za sprawą systemu Air Flow. Podobne rozwiązanie zastosowano w szkłach, dlatego nie zbiera się na nich para wodna, do czego przyczynia się także powłoka Anti-fog.

Zastosowano tutaj soczewki GlareControl 3 wykonane z poliwęglanu, charakteryzujące się niską polaryzacją oraz eliminacją 50% refleksów. Pozbywają się one efektu oślepienia, ale odbicia promieni słonecznych od powierzchni śniegu pozostają nadal widoczne. Czerwony odcień powłoki wspomaga większy kontrast, dzięki czemu każdy szczegół terenu jest niezwykle wyraźny.

By zadbać o szerokie pole widzenia pod każdym kątem zdecydowano się na zastosowanie oprawki Minimalist Frame. Jest ona na tyle cienka, że użytkownik może skupić się na pokonywaniu przeszkód i omijaniu innych osób na stoku. Gogle Julbo Airflux GlareControl 3 OTG oferują również właściwy poziom wygody za sprawą Dual Soft Foam czyli podwójnej warstwy pianki od wewnętrznej strony.

W ten sposób dobrze przylegają one do twarzy, nie powodując ucisku. Pianka jest przyjemna dla skóry, a dodatkowa warstwa daje uczucie miękkości, cenne szczególnie w przypadku wrażliwej skóry wokół oczu. Dodatkowo zastosowano tutaj rozwiązanie OTG, czyli piankę umieszczoną nad soczewkami. Oprawki charakteryzują się odpowiednim stopniem elastyczności, dlatego dobrze układają się na twarzy.

W narciarskich goglach Julbo Airflux GlareControl 3 OTG znajduje się opatentowany przez markę Julbo SuperFlow System. Umożliwia on pochylanie szkieł do przodu, by zagwarantować transportowanie powstającej pary na zewnątrz gogli. Jest to możliwe nawet w rękawiczkach. Dzięki tej technologii możesz dostosować gogle do aktywności, zapewniając większy przepływ powietrza w trakcie intensywnego wysiłku oraz mniejszy w czasie zjazdu.

Także pasek wyposażono w szereg praktycznych udogodnień, takich jak Symmetrical Adjustment czyli obustronną regulację pozwalającą na szybkie dostosowanie jego długości do aktualnych potrzeb i planów oraz noszenia kasku czy czapki. Pasek jest kompatybilny z większością kasków narciarskich, dzięki czemu gogle będą do nich dobrze przylegały. Posiada także specjalną silikonową warstwę dla lepszego trzymania.

Julbo Airflux GlareControl 3 OTG najważniejsze cechy:
 • Soczewki GlareControl 3 cechujące się niską polaryzacją oraz eliminacją około 50% refleksów powstających w wyniku odbijania się promieni słonecznych od powierzchni śniegu;
 • System Air Flow w oprawkach umożliwia właściwą cyrkulację powietrza zapobiegającą parowaniu szkieł;
 • Anatomic Frame to odpowiednia konstrukcja oprawki przekładająca się na jej elastyczność;
 • Dodatkowa powłoka Anti-fog zapobiega parowaniu szkieł;
 • Axis Strap System to gwarancja, że pasek został zaprojektowany tak, by dobrze współpracował z kaskiem;
 • Dual Soft Foam stanowi podwójną warstwę pianki od wewnętrznej strony gogli dla wysokiego komfortu oraz absorbowania wstrząsów, dodatkowo jest przyjemna w kontakcie ze skórą;
 • Minimalist Frame to niezwykle cienka konstrukcja oprawek, by zapewnić szerokie pole widzenia pod każdym kątem;
 • Ventilated Lens to dodatkowa wentylacja poprzez szkła, zapobiegająca powstawaniu pary na ich powłoce;
 • Rozwiązanie Symmetrical Adjustment pozwala na obustronną regulację paska gogli, dzięki czemu przebiega ona sprawnie i szybko;
 • Pasek wyłożony silikonem dla lepszego przylegania do głowy lub kasku;
 • Rozwiązanie OTG czyli pianka umieszczona nad goglami;
 • System SuperFlow System umożliwia pochylanie szkieł do przodu, nawet w rękawiczkach, by zagwarantować transportowanie powstającej pary na zewnątrz gogli;
 • Takie rozwiązanie okazuje się przydatne przy intensywnym wysiłku;
 • SuperFlow System został zgłoszony do urzędu patentowego.

GlareControl 3 to innowacyjna poliwęglanowa soczewka marki Julbo charakteryzująca się niską polaryzacją oraz eliminacją 50% refleksów. Pozbywa się efektu oślepienia, ale odbicia promieni słonecznych od powierzchni śniegu pozostają nadal widoczne. Czerwony odcień powłoki wspomaga większy kontrast, dzięki czemu każdy szczegół terenu jest niezwykle wyraźny.
Specyfikacja techniczna:
Oryginalna nazwa koloru red/black
Kolor Czerwony
Płeć Unisex

Gogle narciarskie Julbo Airflux OTG - GC3 - red/black - opinie klientów

0.0
0 opinie