Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Gogle na narty

Każdy miłośnik zimowych sportów powinien zaopatrzyć się w odpowiednio dobrane gogle na narty lub deskę snowboardową. Wysokiej jakości ochrona oczu przed zimnem, podmuchami wiatru, podającym śniegiem, a także ostrym słońcem to gwarancja maksymalnego komfortu zarówno na przygotowanej trasie narciarskiej, jak i na dziewiczym stoku. Niezależnie od tego czy preferujesz szybki slalom na idealnym sztruksie, wysokie prędkości w puchu poza trasą czy wędrówki skiturowe, gogle narciarskie to podstawa wyposażenia. Dobrze spasowane z kaskiem świetnie sprawdzą się nawet w czasie załamania pogody.

Gogle na narty – dobór w zależności od pogody

Odpowiednio dobrane gogle powinny zapewniać jeszcze lepszą widoczność niż gołe oko. Na mgliste warunki oraz opady śniegu oferowane są gogle z jasnymi szybami, które zwiększają kontrast i pozwalają szybciej zauważyć pojawiające się przed użytkownikiem przeszkody, takie jak muldy czy zagłębienia terenu. W słoneczne dni największą popularnością cieszą się mocno przyciemniane lustrzane gogle. Odbijają one znaczną część promieniowania, chroniąc oczy przed jego negatywnymi skutkami i pozwalając zachować maksymalny komfort w trakcie całodziennego przebywania na stoku. Gogle na narty polaryzacyjne to z kolei redukcja odbić i odblasków, które mogą rozpraszać, a nawet oślepiać w czasie szybkiego przemieszczania się na nartach. Dostępne są zarówno klasyczne modele, jak i gogle bezramkowe, charakteryzujące się nie tylko fantastycznym wyglądem, ale często zapewniające jeszcze szerszy kąt widzenia.

Szeroki wybór gogli narciarskich w sklepie 8a.pl

Wszystkie gogle na narty posiadają kilka wspólnych cech. W każdym modelu dużą wagę przywiązuje się do odpowiedniej wentylacji wnętrza, która ma za zadanie zapobiegać szybkiemu parowaniu szyb. Otwory o odpowiednim kształcie i rozmieszczeniu pozwalają na szybki przepływ powietrza w czasie zjazdu. Dodatkowo w wielu z nich wewnętrzna warstwa szyb powlekana jest specjalną warstwą przeciwdziałającą kumulacji pary wodnej. Gogle narciarskie można łatwo dopasować dzięki elastycznym paskom z regulacją długości. Pozwalają one dopasować całość do niemal każdego kasku czy czapki. Największe różnice występują w kształcie ramek i zastosowanej szybie, której właściwości definiują przeznaczenie gogli na narty w zależności od pogody. To właśnie dlatego posiadamy szeroki wybór modeli dla wszystkich miłośników nart.

Szeroki wybór gogli narciarskich i nie tylko w sklepie 8a.pl

Gogle Oakley Gogle Majesty Gogle Julbo Czapki męskie Czapki damskie
Wyświetl:
Kategoria
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie