top

Gogle na narty Julbo Ventilate - SP3 - black/pink

349,99 zł 499,99 zł
-30%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Gogle na narty Julbo Ventilate przeznaczone są dla osób wymagających od tego typu sprzętu maksymalnej możliwej cyrkulacji powietrza. Zostały one "uzbrojone" w specjalny system wentylacji - szkła mogą zostać wychylone do przodu, dzięki czemu parujący pot może się wydostać na zewnątrz.

Gogle na narty marki Julbo charakteryzują się precyzją i jakością wykonania. Skorzystają z nich nie tylko narciarze zjazdowi, ale też pasjonaci skituringu.

Zostały one wyposażone w opracowany przez projektantów marki Julbo innowacyjny system wentylacji SuperFlow umożliwiający pochylanie szkieł do przodu, nawet w rękawiczkach. W ten sposób powstająca para może wydostać się na zewnątrz, nie wpływając na widoczność w terenie.

To przydatne rozwiązanie szczególnie, jeśli z podchodzenia przepinamy się do zjazdu. Zdobywając wysokość w nachylonym terenie produkujemy ciepło, które w postaci pary wodnej może zbierać się na szybach gogli na narty Julbo Ventilate. Uchylając je sprawiamy, że nie zdąży nagromadzić się od wewnętrznej strony gogli.

Soczewki Spectron 3 przechwytują 100% szkodliwego promieniowania oraz przepuszczają 12% światła widzialnego. Zapewniają bardzo dobrą jakość widzenia widzenia oraz dużą wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto są rekomendowane do działalności w warunkach wysokiego nasłonecznienia.

System Air Flow to kolejny pomysł gwarantujący niezbędny poziom wentylacji oprawek. Natomiast zastosowanie dodatkowej powłoki Anti-fog jesteśmy w stanie niemal całkowicie uniknąć parowania soczewek. Nic zatem nie będzie w stanie przesłonić widoczności tak ważnej w przypadku poruszania się z dużą prędkością w dół.

Oprawkę Minimalist Frame przygotowano tak, by oferowała szerokie pole widzenia pod każdym kątem. Jest na tyle cienka, że nic nie umknie naszej uwadze. Dodatkowo została ona wykonana, by osiągnąć maksymalną możliwą elastyczność gogli na narty Julbo Ventilate. Dzięki temu będzie ona dostosowywać się do aktywności i warunków.

Pasek Axis Strap System będzie odpowiednio współpracował z każdym kaskiem, a dobre przyleganie do większości powierzchni umożliwi silikonowe wykończenie. Za jego sprawą pasek będzie mocno trzymał się kasku nawet w przypadku ostrego zjazdu. Obustronna regulacja Symmetrical Adjustment to szybkie i łatwe dopasowanie właściwej długości paska.

Od wewnątrz gogle na narty Julbo Ventilate posiadają podwójną warstwę miękkiej pianki Dual Soft Foam. To rozwiązanie sprawia, że nie powoduje ona ucisku, jest przyjemna dla skóry oraz dodatkowo absorbuje wstrząsy, jakie mogą powstać w trakcie aktywności. Ten model powstał z myślą o osobach o węższych twarzach.

Gogle Julbo Ventilate - najważniejsze cechy:

 • Soczewki Spectron 3 przechwytują 100% szkodliwego promieniowania oraz przepuszczają 12% światła widzialnego;
 • Zaprojektowane dla węższych twarzy;
 • System Air Flow w oprawkach umożliwia właściwą cyrkulację powietrza zapobiegającą parowaniu szkieł;
 • Anatomic Frame to odpowiednia konstrukcja oprawki przekładająca się na jej elastyczność;
 • Dodatkowa powłoka Anti-fog zapobiega parowaniu szkieł;
 • Axis Strap System to gwarancja, że pasek został zaprojektowany tak, by dobrze współpracował z kaskiem;
 • Dual Soft Foam stanowi podwójną warstwę pianki od wewnętrznej strony gogli dla wysokiego komfortu oraz absorbowania wstrząsów, dodatkowo jest przyjemna w kontakcie ze skórą;
 • Minimalist Frame to niezwykle cienka konstrukcja oprawek, by zapewnić szerokie pole widzenia pod każdym kątem;
 • Ventilated Lens to dodatkowa wentylacja poprzez szkła, zapobiegająca powstawaniu pary na ich powłoce;
 • Rozwiązanie Symmetrical Adjustment pozwala na obustronną regulację paska gogli, dzięki czemu przebiega ona sprawnie i szybko;
 • Pasek wyłożony silikonem dla lepszego przylegania do głowy lub kasku;
 • System SuperFlow System umożliwia pochylanie szkieł do przodu, nawet w rękawiczkach, by zagwarantować transportowanie powstającej pary na zewnątrz gogli;
 • Takie rozwiązanie okazuje się przydatne przy intensywnym wysiłku;
 • SuperFlow System został zgłoszony do urzędu patentowego.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu J75519140
Oryginalna nazwa koloru black/pink
Kolor Różowy
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Julbo Goggles - Excel

Julbo Ventilate - SP3 - opinie klientów

0.0
0 opinie