top

Goal Zero

Marka Goal Zero to jeden z wiodących producentów przenośnych paneli słonecznych, powerbanków, akumulatorków, ładowarek i lampek. Produkty Goal Zero są niezbędne podczas dalekich ekspedycji i na górskim szlaku.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Goal Zero to dostęp do elektryczności w każdym zakątku ziemi

Obecnie elektronika jest we wszystkich dziedzinach naszego życia. Niezależnie od tego czy jesteśmy w pracy, czy mamy akurat trochę wolnego czasu, w każdym momencie polegamy na wielu urządzeniach zasilanych prądem. Komputery, aparaty fotograficzne, nawigacje GPS czy nawet latarki czołowe z akumulatorami – wszystkie one wymagają odpowiedniego zasilania. Jak jednak zapewnić sobie zasilanie podczas wypraw outdoorowych i podejmowania kolejnych sportowych wyzwań z dala od cywilizacji? Z prostym rozwiązaniem wychodzi nam naprzeciw marka Goal Zero, która postawiła sobie za zadanie zapewnienie dostępu do elektryczności niezależnie od tego gdzie będziemy się znajdować. Kompaktowe panele słoneczne oraz pojemne powerbanki pozwolą na zasilania wszystkich elektronicznych gadżetów w czasie wyjazdów urlopowych, wysokogórskich ekspedycji czy też wielotygodniowych trekkingów.

Początków firmy Goal Zero można doszukiwać się już w 2007 roku, kiedy to założyciel marki Robert Workman przebywał w Demokratycznej Republice Konga. Brał udział w charytatywnym przedsięwzięciu TIFIE Humanitarian, które miało na celu tworzenie nowych miejsc pracy oraz firm, a także pomaganiu w uzyskaniu przez mieszkańców niezależności finansowej. Jednym z dużych problemów, jakie napotkał, była niewystarczająca dostępność do niezawodnego źródła prądu i światła, która w krajach wysoko uprzemysłowionych wydaje się rzeczą oczywistą. Postanowił skutecznie rozwiązać ten problem. W ten sposób już w 2008 roku powstał pierwszy produkt marki – GoBe. Wkrótce Robert Workman przekonał się, że zapotrzebowanie na niezawodne źródło światła i prądu istnieje również wśród Amerykanów. W ten sposób w 2009 roku Goal Zero zostaje powołana do życia nie tylko jako marka, ale jako fizyczne firma, która wkrótce stanie się jednym z czołowych graczy na rynku outdoorowych rozwiązań solarnych i akumulatorowych.

Panele solarne Goal Zero – z nimi dotrzesz na koniec świata

Znaczną część oferty tego producenta stanowią panele solarne. Są one głównym źródłem zasilania podczas długich wypraw trekkingowych, ekspedycji górskich, a także w odległych rejonach świata. Produkowane modele znacząco różnią się wielkością i możliwościami. Od kompaktowych, które świetnie sprawdzają się podczas podróży z plecakiem, po większe, składające się z kilku segmentów. Potrafią one zapewnić zasilanie dla bardziej wymagającego sprzętu elektronicznego. Panele słoneczne Goal Zero to wysoka jakość wykonania oraz świetne parametry, które są doceniane przez podróżników na całym świecie. Korzystają z nich uczestnicy wypraw wysokogórskich, ekspedycji naukowych czy wypraw eksploracyjnych w niezbadane zakątki świata. Dzięki nim sprzęt elektroniczny może yć używany nawet z dala od wszelkiej cywilizacji.

Banki energii i akumulatory

W przypadku krótszych wycieczek i wyjazdów, a także na co dzień, doskonale sprawdzają się power banki o zróżnicowanej pojemności i konstrukcji. Od najmniejszych, które podładują smartfon podczas codziennych obowiązków, po większe, które pozwolą uzupełnić baterię w kamerce sportowej czy nawigacji GPS w czasie kilkudniowego wypadu w góry. Największe akumulatory to wszechstronne urządzenia, które zasilą laptopa, a także posłużą do awaryjnego odpalenia samochodu. Wszystkie powerbanki Goal Zero charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi oraz wyróżniającym je designem. Intuicyjna obsługa sprawia, że są chętnie wybierane przez mniej i bardziej doświadczonych użytkowników.

Ofertę doskonale uzupełniają ładowarki i akumulatorki Ni-MH, które można stosować w różnym sprzęcie turystycznym. Akumulatorki AAA doskonale spiszą się w wielu modelach czołówek i latarek, pozwalając z łatwością rozświetlić mrok. Panele słoneczne, power banki Goal Zero, akumulatorki – wszystkie te produkty stanowią kompleksowe rozwiązanie, które zagwarantuje, że w Twoim sprzęcie elektronicznym nigdy nie zabraknie energii.

Lampy i latarki Goal Zero

Produkty Goal Zero kupisz online w sklepie 8a.pl

Oprócz projektowania i produkcji najwyższej klasy paneli słoneczny i akumulatorów marka organizuje i czynnie działa w projektach mających na celu poprawienie warunków życia ludzi z biedniejszych rejonów świata. Aktywnie wspiera inicjatywy mające na celu ograniczenie ubóstwa. Produkty Goal Zero są również często wysyłane w formie pomocy dla osób poszkodowanych w wyniku katastrof naturalnych, zapewniając prąd i oświetlenie w skrajnych warunkach.