top

Getry X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Pants 3/4 - poland

639,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Tylko %1 pozostał
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Getry X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Pants 3/4 to model skiturowy, który bardzo dobrze będzie się zgrywał z odzieżą skiturową lub freeride’ową. Konstrukcje zaprojektowano tak, by gwarantowała bardzo wysoki poziom ochrony zarówno przed wychłodzeniem, jak i przegrzewaniem.

Już sama struktura tych legginsów wskazuje na ich techniczność. Specjalne kanaliki wykorzystywane w tkaninie przez markę X-Bionic odpowiadają za zapewnianie wentylacji i regulowanie termiki.

Legginsy termoaktywne X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Pants 3/4 to model z poliamidu, który doskonale znosi naprężenia powstające podczas narciarskiej jazdy. Materiał jest przyjemny w dotyku i ogranicza ryzyko powstawania przetarć lub przypadkowych uszkodzeń mechanicznych. Podobnie jak w innych modelach marki X-Bionic, tak i w tych getrach wykorzystano różne technologie termoregulujące. Pierwszą z nich jest 3D Bionic Sphere® System, która aktywowana jest wraz ze zmianą temperatury ciała. Te specjalne kanaliki wspierane są przez panele Sweat Traps®, kanaliki AirConditioning Channel® oraz Air Guides®. Ich zadaniem jest wentylowanie ciała i doprowadzanie do niego świeżego powietrza. Dzięki temu o wiele łatwiej ochronisz się przed nadmiernym przegrzewaniem. Dodatkowo sam materiał uzupełnia technologia Innerlap AirConditioning Zone®, która ułatwia przechwytywanie i odprowadzanie nadmiaru wilgoci.

Getry termoaktywne X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Pants 3/4 dzięki rozwiązaniu Expansion Ribs™ wspomagają zachowanie odpowiedniego krążenia krwi. Wkładki w partii ud X-Bionic® InsulationPads™ ograniczają z kolei ryzyko kontuzji i skurczów mięśni. Całość dobrze się dopasowuje do sylwetki i fantastycznie współpracuje z innymi warstwami odzieży. Osiągnięcie takiego efektu wspiera ergonomicznie ukształtowany pas taliowy.

Legginsy termoaktywne X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Pants 3/4 to termoaktywny model o długości sięgającej za kolana.

Legginsy X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Pants 3/4 – najważniejsze cechy:

  • Technologia 3D Bionic Sphere® System pod postacią rozwiązania Thermosyphon® zapewnia termoregulację, ułatwiając zachowanie optymalnej temperatury wokół ciała;
  • Technologia paneli Sweat Traps® efektywnie przechowuje wilgoć z ciała i odprowadza ją do atmosfery;
  • Innerlap AirConditioning Zone® to specjalne włókno przechwytujące wilgoć, która jest następnie odprowadzana do spodni membranowych i atmosfery;
  • AirConditioning Channel® to kanały wentylacyjne ograniczające przegrzewanie;
  • Air Guides® wspierają kanały wentylacyjne, maksymalizując ich działanie;
  • Expansion Ribs™ – to specjalna konstrukcja poprawiająca krążenie krwi, a także zwiększająca swobodę ruchów;
  • AktivBund® to elastyczne włókno, które adaptuje się do każdej sylwetki, nie powodując dyskomfortu;
  • Panele ISO-Pads chroniące newralgiczne miejsca przed wychłodzeniem;
  • Wkładki udowe X-Bionic® InsulationPads™ zwiększają ochronę przed kontuzjami i skurczami mięśni;
  • Legginsy wykonane w dużej mierze z poliamidu o zwiększonej wytrzymałości na przetarcia;
AirConditioning Channel® – to specjalne kanały wentylacyjne oplatające ciało. Przewodzą one nadmiar wilgoci oraz ciepłego powietrza na zewnątrz, co znacznie ułatwia zachowanie optymalnej temperatury organizmu, a także jego suchego klimatu. Dodatkowo kanaliki dostarczają świeże powietrze w okolice ciała, co umożliwi ochronę przed przegrzaniem ciała.
Expansion Ribs™ – to rozciągliwa wkładka, która sprawia, że poruszanie kolanami staje się wygodniejsze. Technologia X-Bionic zapewnia niczym nie skrępowaną swobodę ruchów, a także optymalnie uciska mięśnie, co wspiera krążenie krwi, co pozytywnie wpływa na dotlenienie organizmu.
Tak
X-BIONIC Air Guides / Air-Conditioning Channel®
Odzież pierwszej warstwy ma za zadanie efektywnie współpracować z kolejnymi warstwami w kwestii odparowywania potu. Dlatego X-BIONIC wyposażył swoją bieliznę termoaktywną w usprawniające ten proces struktury Air Guides, w których zawarte są kanały wentylacyjne Air-Conditioning Channels®. Odprowadzają one ciepło w kontrolowanym stopniu, a także szybko pozbywają się wilgoci.
Tak
X-Socks Aktiv-Bund®
Aktiv-Bund® to wysoce elastyczna taśma w górnej części skarpet, która zapewnia optymalne dopasowanie i zapobiega niekontrolowanemu zsuwaniu się tego elementu odzieży podczas ruchu. Jednocześnie nie uciska ona nadmiernie, tym samym nie ograniczając, ani nie utrudniając w żaden sposób ruchu.
Tak
X-BIONIC Expansionknee® / Expansion Ribs®
Rozciągliwa wkładka Expansionknee® / Expansion Ribs® w miejscu kolan (w przypadku spodni) lub łokci (w przypadku koszulek i bluz) sprawia, że nawet przy mocnym zgięciu te miejsca są nadal izolowane ciepłym powietrzem zgromadzonym w wewnętrznej strukturze materiału. Dzianina rozciąga się na całej długości na zasadzie akordeonu, dzięki czemu zimno nie wychłodzi kolan czy łokci.
Tak
X-BIONIC 3D Bionic Sphere® System + ThermoSyphon®
System 3D Bionic Sphere® wspierany technologią ThermoSyphon® znacząco zwiększa szybkość mieszania ciepłego powietrza z wilgocią, a więc i zmiany jej stanu skupienia w gazowy. W efekcie chłodzenie podczas odparowywania powstającego podczas wysiłku potu znacząco wzrasta. System ten poprawia oddychalność materiału o 95%, odprowadzanie wilgoci o 66%, jednocześnie wpływając też pozytywnie na stabilność struktury materiału nawet podczas intensywnego użytkowania.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu EA-WP53W19M
Oryginalna nazwa koloru poland
Kolor Biały
Płeć Męskie
Kolekcja producenta X-BIONIC Apparel Baselayer
Seria producenta X-BIONIC Energy Accumulator 4.0
Przeznaczenie Skituring
Materiał bazowy 88% poliamid, 7% polipropylen, 5% elastan
Długość nogawki Nogawki 3/4
Rodzaj pasa Elastyczny
X-BIONIC Air Guides / Air-Conditioning Channel® Tak
X-SOCKS Aktiv-Bund® Tak
X-BIONIC Expansionknee® / Expansion Ribs® Tak
X-BIONIC ThermoSyphon® Tak

Getry X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Pants 3/4 - poland - opinie klientów

0.0
0 opinie