top

Getry X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Pants 3/4 - orange/ant.

434,99 zł 499,99 zł
13% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Getry X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Pants 3/4 będą świetnym wyborem zimą, gdy potrzebna Ci będzie zaawansowana, niezawodna bielizna termoaktywna. Rozwiązania zastosowane w tym modelu sprawią, że nie będzie Ci w nich ani za ciepło, ani za zimno. 

Najwyższa jakość i niezwykła precyzja wykonania. Z tego słynie marka X-Bionic i nie inaczej jest w modelu getr X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Pants 3/4. Korzystają one z technologii Retina®. Metody wykonania materiału o ultrawysokiej rozdzielczości tkania. Cieniutkie nici są tkane w materiał o dużej gęstości. Można w ten sposób zmieniać gęstość materiału, w zależności od pożądanych efektów.

Te legginsy wyróżniają się strukturą, co odróżnia je od mniej zaawansowanych modeli. Wynika to z faktu, że projektanci X-Bionic stosują nie tylko rozwiązania materiałowe, ale i konstrukcyjne. Oznacza to, że zyskasz wsparcie specjalnych kanalików, które będą wentylować i dostarczać ciepłe powietrze. Właśnie takie rozwiązanie odpowiada za aktywną termoregulację, bez której trudno sobie wyobrazić zimową aktywność poza utartymi stokami.

Legginsy termoaktywne X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Pants 3/4 ze względu na swoje zimowe przeznaczenie wykonane zostały z poliamidu. Jest to tkanina, która doskonale znosi naprężenia powstające podczas narciarskiej jazdy, więc ten model zachowa swoją funkcjonalność przez kolejne sezony. Dodatkowo ogranicza to ryzyko powstawania przetarć lub przypadkowych uszkodzeń mechanicznych, co z pewnością docenisz na stoku i poza nim. Jednak legginsy termoaktywne X-Bionic to przede wszystkim technologie termoregulujące. Pierwszą z nich jest 3D Bionic Sphere® System, która aktywowana jest wraz ze zmianą temperatury ciała. Te specjalne kanaliki wspierane są przez panele Sweat Traps®, kanaliki AirConditioning Channel® oraz Air Guides®. Ich zadaniem jest wentylowanie ciała i doprowadzanie do niego świeżego powietrza. Dzięki temu o wiele łatwiej ochronisz się przed nadmiernym przegrzewaniem, co jest istotne podczas podejścia, gdy wysiłek jest maksymalny. Dodatkowo sam materiał legginsów X-Bionic uzupełniony przez technologię Innerlap AirConditioning Zone® ułatwi przechwytywanie i odprowadzanie nadmiaru wilgoci. Dzięki temu przez dłuższy czas zachowasz przyjemny klimat wokół skóry.

Legginsy termoaktywne X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Pants 3/4 to także technologia antybakteryjna Skin NODOR®. Są to włókna materiału oplecione jonami srebra, co sprawia, że spowolnione zostaje powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Dzięki temu przez dłuższy czas zachowasz świeżość tego modelu, co niewątpliwie zwiększy komfort i zwiększy funkcjonalność legginsów na kilkudniowych wypadach. Legginsy termoaktywne X-Bionic to także dwa rozwiązania wspierające mięśnie. Pierwsze z nich Expansion Ribs™ nie dojść, że zwiększa swobodę ruchów, to umożliwia zachowanie odpowiedniego krążenia krwi. Drugim są wkładki udowe X-Bionic® InsulationPads™, które oddalają ryzyko kontuzji i skurczów mięśni. Dzięki temu Twój wysiłek będzie w pełni efektywny, co jest tak samo niezbędne na skiturach, jak i podczas wypadów freeride.

Legginsy termoaktywne X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Pants 3/4 to również niezbędna izolacja, za którą odpowiada zespół rozwiązań. Odpowiada za nią technologia AirComPlex-Zone, która polega na zastosowaniu kanalików, w których powietrze jest ogrzewane promieniami słonecznymi. Wspierane jest to przez panele ISO-Pads w newralgicznych miejscach ciała oraz ISO-CalfPad w okolicach łydek. Dzięki temu zyskasz zarówno kompleksową, jak i punktową ochronę przed wychłodzeniem, co zimą jest niezbędne dla zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Legginsy X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Pants 3/4 – najważniejsze cechy:

 • Technologia 3D Bionic Sphere® System pod postacią rozwiązania Thermosyphon® zapewnia termoregulację, ułatwiając zachowanie optymalnej temperatury wokół ciała;
 • Technologia paneli Sweat Traps® efektywnie przechowuje wilgoć z ciała i odprowadza ją do atmosfery;
 • Innerlap AirConditioning Zone® to specjalne włókno przechwytujące wilgoć, która jest następnie odprowadzana do spodni membranowych i atmosfery;
 • AirConditioning Channel® to kanały wentylacyjne ograniczające przegrzewanie;
 • Air Guides® wspierają kanały wentylacyjne, maksymalizując ich działanie;
 • AirConditioningSpot to punktowa wentylacja chroniąca konkretne miejsca ciała przed przegrzewaniem;
 • Włókna Skin NODOR® zostały oplecione jonami srebra o właściwościach antybakteryjnych oraz hipoalergicznych;
 • AirComPlex-Zone to panele, które nagrzewają powietrze promieniami słonecznymi, wspierając izolację ciała;
 • Expansion Ribs™ – to specjalna konstrukcja poprawiająca krążenie krwi, a także zwiększająca swobodę ruchów;
 • AktivBund® to elastyczne włókno, które adaptuje się do każdej sylwetki, nie powodując dyskomfortu;
 • Panele ISO-Pads chroniące newralgiczne miejsca przed wychłodzeniem;
 • ISO-CalfPad zapewnia izolację okolic łydek, więc mięśnie zyskają odpowiednie wsparcie;
 • Wkładki udowe X-Bionic® InsulationPads™ zwiększają ochronę przed kontuzjami i skurczami mięśni;
 • Legginsy wykonane w dużej mierze z poliamidu o zwiększonej wytrzymałości na przetarcia;
AirConditioning Channel® – to specjalne kanały wentylacyjne oplatające ciało. Przewodzą one nadmiar wilgoci oraz ciepłego powietrza na zewnątrz, co znacznie ułatwia zachowanie optymalnej temperatury organizmu, a także jego suchego klimatu. Dodatkowo kanaliki dostarczają świeże powietrze w okolice ciała, co umożliwi ochronę przed przegrzaniem ciała.
Skin NODOR® – jest rozwiązaniem technologicznym opierającym się pokryciu włókien materiału antybakteryjnymi jonami srebra. Aktywują się one w momencie, gdy organizm się nagrzewa i efektywnie chronią przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Dzieje się to za sprawą cech bakteriobójczych zastosowanych jonów, które maksymalnie powstrzymują niepożądane działanie mikroorganizmów powstających na ciele w trakcie wydzielania potu. Dodatkowo istotną cechą tej technologii jest hamowanie namnażania się bakterii. Dlatego odzież wykonana w ten sposób jest hipoalergiczna, co z pewnością ucieszy osoby zmagające się z uczuleniami.
Expansion Ribs™ – to rozciągliwa wkładka, która sprawia, że poruszanie kolanami staje się wygodniejsze. Technologia X-Bionic zapewnia niczym nie skrępowaną swobodę ruchów, a także optymalnie uciska mięśnie, co wspiera krążenie krwi, co pozytywnie wpływa na dotlenienie organizmu.
Tak
X-BIONIC Air Guides / Air-Conditioning Channel®
Odzież pierwszej warstwy ma za zadanie efektywnie współpracować z kolejnymi warstwami w kwestii odparowywania potu. Dlatego X-BIONIC wyposażył swoją bieliznę termoaktywną w usprawniające ten proces struktury Air Guides, w których zawarte są kanały wentylacyjne Air-Conditioning Channels®. Odprowadzają one ciepło w kontrolowanym stopniu, a także szybko pozbywają się wilgoci.
Tak
X-BIONIC Expansionknee® / Expansion Ribs®
Rozciągliwa wkładka Expansionknee® / Expansion Ribs® w miejscu kolan (w przypadku spodni) lub łokci (w przypadku koszulek i bluz) sprawia, że nawet przy mocnym zgięciu te miejsca są nadal izolowane ciepłym powietrzem zgromadzonym w wewnętrznej strukturze materiału. Dzianina rozciąga się na całej długości na zasadzie akordeonu, dzięki czemu zimno nie wychłodzi kolan czy łokci.
Tak
X-BIONIC RETINA®
X-BIONIC RETINA® to Inspirowana siatkówką ludzkiego oka technologia wykonania materiału o ultrawysokiej rozdzielczości tkania. Cieniutkie jak nerwy nici są tkane w materiał o dużej gęstości przez szalenie precyzyjne maszyny. Można w ten sposób zmieniać gęstość materiału, w zależności od pożądanych efektów. Strefy funkcjonalne są więc rozmieszczone na ciele dokładniej niż kiedykolwiek wcześniej.
Tak
X-BIONIC Skin NODOR®
Skin NODOR® jest rozwiązaniem technologicznym opierającym się pokryciu włókien materiału jonami srebra. Aktywują się one w momencie, gdy organizm się nagrzewa i efektywnie chronią przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Dzieje się to za sprawą cech bakteriobójczych zastosowanych jonów. Dodatkowo istotną cechą tej technologii jest hamowanie namnażania się bakterii. Odzież wykonana w ten sposób jest ponadto hipoalergiczna.
Tak
X-BIONIC 3D Bionic Sphere® System + ThermoSyphon®
System 3D Bionic Sphere® wspierany technologią ThermoSyphon® znacząco zwiększa szybkość mieszania ciepłego powietrza z wilgocią, a więc i zmiany jej stanu skupienia w gazowy. W efekcie chłodzenie podczas odparowywania powstającego podczas wysiłku potu znacząco wzrasta. System ten poprawia oddychalność materiału o 95%, odprowadzanie wilgoci o 66%, jednocześnie wpływając też pozytywnie na stabilność struktury materiału nawet podczas intensywnego użytkowania.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu EA-WP07W19M
Kolor Pomarańczowy
Płeć Męskie
Kolekcja producenta X-BIONIC Apparel Baselayer
Seria producenta X-BIONIC Energy Accumulator 4.0
Przeznaczenie Skituring
Materiał bazowy 90% poliamid, 5% polipropylen, 5% elastan
Długość nogawki Nogawki 3/4
Rodzaj pasa Elastyczny
X-BIONIC Air Guides / Air-Conditioning Channel® Tak
X-SOCKS Aktiv-Bund® Tak
X-BIONIC Expansionknee® / Expansion Ribs® Tak
X-BIONIC RETINA® Tak
X-BIONIC Skin NODOR® Tak
X-BIONIC ThermoSyphon® Tak

X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Pants - opinie klientów

0.0
0 opinie