Getry techniczne Sensor Merino DF Underpants - black

191,99 zł 239,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmair S M L XL XXL
Obwód w pasie (min-max) (cm) 65-69 70-74 73-77 76-80 79-83
Obwód w biodrach (min-max) (cm) 88-104 90-106 93-109 94-110 95-111
Długość nogawki od kroku (cm) 72 76 78 79 81
Długość całkowita (cm) 98 104 107 108 109

Getry techniczne Sensor Merino DF Underpants stanowią wygodną podstawę do każdej górskiej aktywności wymagającej sprawdzonej ochrony przed zimnem. Dzięki wełnie Merino kalesony nie nabierają szybko nieprzyjemnych zapachów, co pozwoli na dłuższe ich użytkowanie w czasie trekkingów, wspinaczki, czy wypadów skiturowych.

Getry termoaktywne Sensor Merino DF Underpants to połączenie włókna naturalnego z syntetycznym objawiające się świetną izolacją oraz skutecznym odprowadzaniem wilgoci do spodni membranowych. Dzięki swoim termicznym właściwościom kalesony są pierwszą warstwą górskiej odzieży technicznej.

Projektanci marki Sensor zdają sobie sprawę jak ważna jest skuteczna izolacja przed zimnem w trakcie górskich wypraw. W celu zabezpieczenia miłośników gór przed wychłodzeniem wykorzystali oni wełnę Merino, która charakteryzuje się świetną izolacją. Dodatkowo pomiędzy jej włókna wpleciony został materiał syntetyczny zwiększający skuteczność działania spodni membranowych, co pozwoli na efektywniejsze odprowadzanie nadmiaru wilgotnego powietrza powstającego w trakcie górskiego wysiłku. Wełna Merino pozyskiwana jest na Nowej Zelandii z hodowli owiec merynos i stosowana jest przez wielu producentów górskiej odzieży technicznej do zabezpieczenia jej użytkowników przed wychłodzeniem.

Getry Sensor Merino DF Underpants to wygodna pierwsza warstwa znajdująca się pod spodniami membranowymi. Skutecznie ogrzeją każdego fana skituringu, górskiej wspinaczki, czy długich trekkingów. Getry zachowają swoje grzewcze cechy nawet, gdy będą mokre, co pozwoli na bezpieczniejsze uprawianie górskich sportów zwiększając naszą ochronę przed wyziębieniem. Wełna Merino jest antybakteryjna, co ograniczy powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Zwiększy to poczucie komfortu, a także poprawi naszą higienę w czasie aktywnych górskich wypraw. Pozwala to na dłuższe noszenie tej samej pary, co znacznie ograniczy ilość odzieży zabieranej w góry. W celu ochrony skóry przed podrażnieniami projektanci Sensor połączyli materiał płaskimi szwami. Te w przeciwieństwie do grubych i twardych łączeń lepiej współpracują ze skórą nie raniąc jej w trakcie dynamicznego wysiłku. Kalesony dzięki elastyczności włókna syntetycznego nie powodują skrępowania ruchów, co pozwoli na wygodną górską wspinaczkę, czy zjazdy skiturowe.

Kalesony termoaktywne Sensor Merino DF Underpants to pierwsza warstwa górskiej odzieży technicznej, która jednocześnie ogrzewa i poprawia odprowadzanie wilgoci poprzez spodnie membranowe do atmosfery.

Sensor Merino DF Underpants najważniejsze cechy:
  • Wysokiej jakości wełna Merino efektywnie izolująca nas przed zimnem;
  • Wełna zachowuje swoje właściwości grzewcze nawet, gdy jest wilgotna;
  • Anatomiczny krój nie krepujący ruchów;
  • Podwyższona ochrona przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów;
  • Wełna spowalnia namnażanie się bakterii;
  • Elastyczny pas biodrowy zapewnia stabilne przyleganie getrów do ciała;
  • Płaskie szwy chronią ciało przed podrażnieniami;

Użyte materiały: 60% wełna Merino, 40% PESh 170 g/m2;

Sensor Merino Double Face to kolekcja odzieży termoaktywnej wykonanej z wełny Merino wzbogaconej o włókna syntetyczne. To połączenie zapewnia świetną izolację wełny merynosów oraz właściwości hydrofobowe włókna poliestrowego. Wełna Merino pochodzi z nowozelandzkich hodowli owiec merynos, których sierść ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów, a także w zapewnia efektywną termoizolację. Syntetyczne włókna przyśpieszają wysychanie odzieży z nich wykonanej, a także skuteczniej odprowadzają wilgoć powstającą w trakcie wysiłku do atmosfery poprzez kurtkę membranową.

Getry techniczne Sensor Merino DF Underpants - black - opinie klientów

0.0
0 opinie