Garnek aluminiowy Optimus Terra Xpress He Cooking Pot Non Stick

149,99 zł 199,99 zł
25% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 5,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Garnek aluminiowy Optimus Terra XPress HE Cooking Pot 1,75 l pozwoli jeszcze szybciej przyrządzać wyśmienite potrawy w terenie. Dodatkowo zastosowana warstwa non-sick zapobiega łatwemu przywieraniu potraw.

Naczynia turystyczne to niezwykle ważna część ekwipunku, która ma znaczny wpływ na komfort gotowania w terenie. Całość powinna być lekka, pozwalać na możliwie szybkie przygotowanie posiłku, a jednocześnie nie przypalać łatwo zawartości. Wszystkie te cechy posiada garnek turystyczny Optimus Terra XPress HE Cooking Pot 1,75 l, który od podstaw został zaprojektowany z myślą o turystyce.

Model ten wykonano z lekkiego aluminium, dzięki czemu całość charakteryzuje się umiarkowaną wagą i wysoką trwałością. Charakterystycznym elementem garnka jest umieszczony pod spodem napromiennik. Umożliwia on szybsze i bardziej równomierne rozprowadzanie ciepła po powierzchni garnka. Pozwala to na przekazanie większej ilości ciepła bezpośrednio z płomienia kuchenki do garnka, co znacznie przyspiesza gotowanie. Zapewnia to zmniejszone zużycie gazu w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.

Aby zapobiec szybkiemu przywieraniu jedzenia, garnek turystyczny Optimus Terra XPress HE Cooking Pot 1,75 l wyposażono wewnątrz w specjalną powłokę non-stick, która ułatwia podgrzewanie i przygotowywanie bardziej wymagających potraw.

Model wyposażono w praktyczne rączki, które można łatwo złożyć na czas transportu. W zestawie znajduje się również przezroczysta pokrywka, która pozwala łatwo doglądać proces gotowania. Umieszczenie w niej dziurek pozwala na wykorzystanie pokrywki w charakterze cedzaka, przez co przygotowania makaronu będzie dziecinnie proste. Dodatkowym elementem jest praktyczna gąbka, która ułatwi doczyszczenie całości już po przygotowaniu posiłku.

Garnek z napromiennikiem Optimus Terra XPress HE Cooking Pot 1,75 l jest świetnym wyborem dla turystów potrzebujących naczynia o nieco większej pojemności. Idealny wybór dla użytkowników wymagających od sprzętu najwyższej jakości wykonania.

Zestaw Optimus Terra XPress HE Cooking Pot 1,75 l zawiera:
  • Garnek aluminiowy z napromiennikiem i wewnętrzną warstwą non-stick o pojemności 1,75 l;
  • Pokrywka z funkcją cedzaka;
  • Gąbka do mycia naczynia;
  • Funkcjonalny siatkowy pokrowiec.

Średnica napromiennika (wewnętrzna/zewnętrzna): ok. 8,5/13,5 cm Wymiary garnka: ok. 10 x ø18,5 Średnica pokrywki: ok. 19 cm Waga samego garnka: ok. 280 g Waga całego zestawu: ok. 405 g

Garnek aluminiowy Optimus Terra Xpress He Cooking Pot Non Stick - opinie klientów

0.0
0 opinie