top

G3

G3 Genuine Guide Gear to marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości sprzętu skiturowego i freeride. W naszej ofercie znajdziesz, narty, foki, wiązania oraz liczne akcesoria skiturowe G3.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
 1. -26%
  Harszle G3 ION & ZED Ski Crampon
  Harszle G3 ION & ZED Ski Crampon
  258,99 zł 349,99 zł
 2. -26%
  Skistopery G3 ZED Brakes
  Skistopery G3 ZED Brakes
  199,79 zł 269,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę

Kanadyjska marka G3 Genuine Guide Gear

Mający swoją siedzibę w Vanvouver producent sprzętu narciarskiego to jedna z nielicznych już marek, które nadal pozostają niezależne od wielkich korporacji. Dzięki sprawnemu zarządzaniu, a także maksymalnemu zaangażowaniu właścicieli i wszystkich pracowników, marka G3 pozostaje jedną z czołowych firm projektujących i produkujących sprzęt skiturowy oraz freeride. Wszystko zaczęło się w 1995 roku, kiedy to w firmie powstała pierwsza sonda lawinowa zaprojektowana specjalnie dla ratowników górskich. Priorytetem była wysoka niezawodność, dzięki czemu na sondzie można było polegać w najtrudniejszych warunkach. Cecha ta do dziś jest mocno widoczna we wszystkich produktach marki G3 Genuine Guide Gear.

Obecnie, po ponad 20 latach działalności, marka cały czas znajduje się w czołówce producentów i wprowadza na rynek narciarstwa pozatrasowego nowe rozwiązania. Z jednej strony podąża za potrzebami nowej generacji narciarzy skiturowych oraz miłośników freeridu, a z drugiej ma duży wpływ na to, w którym kierunku zmierza cała branża. Siłą marki G3 są z pewnością projektanci, którzy sami wyruszają na stoki w poszukiwaniu inspiracji oraz w celu testowania najnowszych rozwiązań. Kanadyjski producent cały czas przesuwa granice niemożliwego, skupiając się na zapewnieniu miłośnikom narciarstwa skiturowego maksymalnego bezpieczeństwa, wygody oraz efektywności w czasie przemierzania górskich stoków na dwóch deskach.

Zróżnicowane narty skiturowe G3

W ofercie kanadyjskiej marki znajduje się szeroki wybór nart skiturowych i freeride, dzięki czemu każdy miłośnik narciarstwa pozatrasowego znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb. Miłośnikom zjazdów w największym puchu z pewnością przypadną do gustu najszersze narty, które sprawią, że bez problemu pokonasz każdy stok nawet po najbardziej intensywnych opadach śniegu. Odpowiedni profil nart sprawi, że doskonale sprawdzą się przy większych prędkościach. Pewne prowadzenie w skrętach oraz minimalizacja drgań podczas szybkiej jazdy to ich główne cechy. Miłośnicy szybkiego zdobywania szczytów i wędrówek w zróżnicowanym terenie z pewnością docenią ultralekkie narty skiturowe G3. Mniejsza szerokość oraz specjalne rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że ich waga jest znacznie niższa niż pozostałych modeli. Poruszanie się na nich pod górę jest jeszcze łatwiejsze. W ofercie kanadyjskiego producenta znajdziemy narty zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących miłośników białego szaleństwa. Ultralekkie narty z włókna węglowego i przystępniejsze cenowo narty z włóknem szklanym zapewniają mnóstwo opcji do wyboru.

Wszystko do nart skiturowych

W ofercie marki G3 - Genuine Guide Gear znajdują się ponadto wszystkie inne elementy sprzętu niezbędnego do uprawiania narciarstwa poza przygotowanymi trasami. Wśród nich znajdują się między innymi wysokiej jakości wiązania pinowe. Oferują wysoką niezawodność zarówno an podejściach, jak i podczas zjazdów Optymalne przełożenie siły z buta na narty, a także intuicyjny system wpinania i wypinania zapewniają wysoki komfort podczas każdego wyjścia w góry. Do każdych nart można też oczywiście dobrać idealnie skrojone do nich foki, które pozwolą pokonywać najbardziej strome stoki. Optymalna przyczepność na podejściach, dobry poślizg na wypłaszczeniach oraz wysoka trwałość fok sprawiają, że są one chętnie wybierane przez wszystkich miłośników skiturów. W ofercie nie mogło zabraknąć także tak podstawowego dodatku, jak kije skiturowe. Modele o regulowanej długości pozwolą na optymalne dopasowanie do każdych warunków śniegowych oraz ukształtowania terenu.

Marka G3 - Genuine Guide Gear to także produkty niezbędne w każdym lawinowym ABC. Sondy lawinowe, to kategoria, od której firma rozpoczęła swoją działalność. Obecnie w ofercie cały czas dostępnych jest kilka nowoczesnych modeli, które tak jak te pierwsze, cechują się wysoką wytrzymałością oraz maksymalną funkcjonalnością w czasie wypraw skiturowych. W katalogach marki G3 znajdziemy również łopaty lawinowe, które pozwolą szybciej dotrzeć do poszkodowanych. Ergonomiczne modele oferują maksymalną wygodę podczas odgarniania dużej ilości śniegu i lodu.

Sprzęt narciarski G3 kupisz online w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór sprzętu skiturowego marki G3 skierowanego do wszystkich miłośników jazdy na nartach poza przygotowanymi trasami. Niezależnie od tego czy preferujesz długie wyprawy na nartach skiturowych w zróżnicowanym terenie czy wolisz raczej strome zjazdy w puchu na sprzęcie typu freeride, z pewnością w ofercie kanadyjskiej marki znajdziesz odpowiednie modele. Dzięki kompleksowej ofercie z łatwością złożysz zestaw składający się z nart, wiązań oraz fok, a także dobierzesz niezbędne dodatki, które sprawdzą się na zaśnieżonym stoku. G3 - Genuine Guide Gear to sprzęt narciarski tworzony z pasją!