top

Fotochromowe okulary Julbo Run - Zebra - dark blue/yellow

349,99 zł 499,99 zł
-30% taniej
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Fotochromowe okulary Julbo Run Zebra to model przystosowany do szybkich aktywności w terenie. Jest z chęcią wybierany przez rowerzystów, ale sprawdzi się również w wielu innych sportach.

Jeden z najpopularniejszych modeli w kolekcji Julbo Speed, która została zaprojektowana z myślą o szybkim przemieszczaniu się w terenie. Wszystkie wchodzące w jej skład modele posiadają dość duże szkła, zapewniające szerokie pole widzenia oraz dobrą ochroną przed pędem powietrza. Ten model wyposażono w niezwykle zaawansowane soczewki, które automatycznie dopasowują się do stopnia nasłonecznienia. Pozwala to wygodnie poruszać się w terenie, bez potrzeby zmieniania okularów lub szkieł. Całość doskonale sprawdza się w mocno i umiarkowanie nasłonecznionych miejscach.

Okulary fotochromowe Julbo Run Zebra posiadają mocne, wyraźnie zaakcentowane oprawki. Dzięki temu świetnie wyglądają w towarzystwie kasku rowerowego. Wykorzystanie w nich wysokiej jakości materiałów zapewnia im wysoką trwałość, a także fenomenalny wygląd. Lekko zakrzywione zauszniki doskonale przytrzymują je na głowie i zapobiegają ich spadaniu, szczególnie w trakcie dynamicznych zjazdów. Okolice nosa również wykończono przyczepnym materiałem i odpowiednio wyprofilowano, dzięki czemu okulary doskonale leżą i oferują wysoki komfort także w czasie długiego, całodziennego użytkowania.

Cechą wyróżniającą okulary Julbo Run Zebra są wysokiej jakości fotochromowe soczewki Zebra. Dzięki użyciu zaawansowanych materiałów dostosowują one stopień przepuszczalności światła widzialnego do pogody. W bardziej słonecznych warunkach całość automatycznie się przyciemnia, natomiast przy słabszym świetle okulary robią się jaśniejsze. Dzięki temu model ten wyśmienicie sprawdza się przez cały dzień, zapewniając świetną widoczność w zmiennym oświetleniu. Nie ma przy tym potrzeby wymiany szybek czy jakiejkolwiek obsługi. Stopnie przyciemnienia optymalnie sprawdzają się w słoneczne i umiarkowanie słoneczne dni.

Okulary Julbo Run Zebra wymiary:
  • średnica soczewki – ok. 66 mm;
  • rozstaw noska - ok. 17 mm;
  • długość zauszników - ok. 125 mm;

Soczewki Zebra są wykonane z najwyższej jakości materiału NXT z którego wykonywane są m.in. szyby w helikopterach, czy panoramiczne osłony w hełmach wojskowych. Zapewnia to niezrównaną odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niezwykle niski stopień zniekształceń widocznego obrazu. Zastosowane szkła posiadają właściwości fotochromowe o szybkiej aktywacji i stopniu przyciemniania 2-4. Soczewka dostosowuje się do panujących warunków, przepuszczając światło widzialne na poziomie 7-35%. Specjalne wykończenie od środka soczewki utrudnia parowanie szkieł, a zewnętrzna powłoka sprawia, że woda optymalnie spływa po jej zewnętrznej powierzchni i szybko odparowuje. Soczewki Zebra zatrzymują 100% szkodliwego promieniowania UVA, UVB, UVC.
Wrap Around - wygięta ramka i soczewki odpowiednio dopasowane do kształtu głowy zapewniają świetną widoczność i jednocześnie dobrą ochronę oczu.
Grip Nose - komfortowy materiał na nosku poprawia przyczepność oraz odpowiada za wysoki komfort w czasie dłuższego użytkowania okularów.
Curved Wrapping Temples – lekko zakrzywione zauszniki zapewniają doskonałe dopasowanie do kształtu głowy i zapobiegają łatwemu spadaniu okularów w czasie aktywności.
Grip Tech - profilowany materiał na końcówkach zauszników, poprawia przyczepność okularów do głowy.
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu J3703136
Kolor granatowy
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Julbo Sunglasses - Sport Style

Fotochromowe okulary Julbo Run - Zebra - dark blue/yellow - opinie klientów

0.0
0 opinie