Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Folia NRC Salewa Rescue Blanket

Cena promocyjna 15,99 zł Cena regularna 19,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Folia NRC Salewa Rescue Blanket jest obowiązkowym elementem wyposażenia w czasie każdej wyprawy w góry. Powinna znaleźć się w każdej apteczce turystycznej, w każdym plecaku skiturowca czy zimowego turysty.

Firma Salewa od wielu lat zajmuje się produkcją ekwipunku potrzebnego podczas wypraw. Pasję i miłość do gór łączą z zaawansowanymi technologiami i najlepszymi materiałami. Niebywałe doświadczenie i ciągły rozwój zapewniają im pozycję lidera na rynku już od wielu lat.

Koc ratunkowy, przez wielu nazywany jest folią życia i jest powszechnie stosowany przez profesjonalne służby medyczne. Powinien być jedną z pierwszych rzeczy branych pod uwagę w czasie planowania wyprawy. Folia NRC Salewa Rescue Blanket* to metaliczna powłoka PE koloru złoto-srebrnego, która chroni użytkownika przed dwoma ekstremami, jakimi jest nadmierne ochłodzenie lub przegrzanie organizmu. Jest niezbędna w czasie wypadków w turystyce górskiej i narciarstwie. Doskonale ochroni przed niekorzystnymi warunkami na szlaku, które mogą przyczynić się do utraty ciepła lub przegrzania.

Folia NRC - jak używać?

Kiedy istnieje niebezpieczeństwo przemarznięcia organizmu, rannego należy okryć srebrną powierzchnią do ciała, reflektując jego ciepło i zmniejszając ryzyko dalszego wychładzania. Jeżeli natomiast wystąpi ryzyko przegrzania, poszkodowanego okryjemy złotą stroną od strony ciała, a srebrna umożliwi odbijanie promieni słonecznych.

Koc ratunkowy Salewa NRC Rescue Blanket ma także szereg zastosowań, które pomogą nam w czasie wypraw, niekoniecznie wiążąc się z zagrożeniem dla życia. W czasie zimowych eskapad będziemy mogli położyć koc na śniegu złotą stroną do góry, co zwiększy izolację. Koc położymy na tropiku namiotu srebrną stroną do góry w celu zmniejszenia nagrzewania się wnętrza. Doskonale sprawdzi się również podczas wzywania pomocy, aby lepiej zasygnalizować naszą pozycję.

Salewa Rescue Blanket to absolutnie konieczne wyposażenie, które może wyratować nas z niejednej opresji, zabierając przy tym minimalną ilość miejsca.

Folia NRC Salewa Rescue Blanket - najważniejsze cechy:
  • Niezbędne wyposażenie apteczki w czasie wypraw;
  • Chroni przed nadmiernym przegrzaniem lub wychłodzeniem organizmu;
  • Szereg zastosowań w czasie ekspedycji;
  • Minimalne wymiary po spakowaniu;

Wymiary: ok. 210 x 160 cm Waga: ok. 60 g
Specyfikacja techniczna:
Sezon
Nie
Nie

Folia NRC Salewa Rescue Blanket - opinie klientów

5.0
6 opinie