Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Folia NRC Salewa Rescue Blanket

Ocena:
100% of 100
19,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Folia NRC Salewa Rescue Blanket jest obowiązkowym elementem wyposażenia w czasie każdej wyprawy w góry. Powinna znaleźć się w każdej apteczce turystycznej, w każdym plecaku skiturowca czy zimowego turysty.

Firma Salewa od wielu lat zajmuje się produkcją ekwipunku potrzebnego podczas wypraw. Pasję i miłość do gór łączą z zaawansowanymi technologiami i najlepszymi materiałami. Niebywałe doświadczenie i ciągły rozwój zapewniają im pozycję lidera na rynku już od wielu lat.

Koc ratunkowy, przez wielu nazywany jest folią życia i jest powszechnie stosowany przez profesjonalne służby medyczne. Powinien być jedną z pierwszych rzeczy branych pod uwagę w czasie planowania wyprawy. Folia NRC Salewa Rescue Blanket* to metaliczna powłoka PE koloru złoto-srebrnego, która chroni użytkownika przed dwoma ekstremami, jakimi jest nadmierne ochłodzenie lub przegrzanie organizmu. Jest niezbędna w czasie wypadków w turystyce górskiej i narciarstwie. Doskonale ochroni przed niekorzystnymi warunkami na szlaku, które mogą przyczynić się do utraty ciepła lub przegrzania.

Folia NRC - jak używać?

Kiedy istnieje niebezpieczeństwo przemarznięcia organizmu, rannego należy okryć srebrną powierzchnią do ciała, reflektując jego ciepło i zmniejszając ryzyko dalszego wychładzania. Jeżeli natomiast wystąpi ryzyko przegrzania, poszkodowanego okryjemy złotą stroną od strony ciała, a srebrna umożliwi odbijanie promieni słonecznych.

Koc ratunkowy Salewa NRC Rescue Blanket ma także szereg zastosowań, które pomogą nam w czasie wypraw, niekoniecznie wiążąc się z zagrożeniem dla życia. W czasie zimowych eskapad będziemy mogli położyć koc na śniegu złotą stroną do góry, co zwiększy izolację. Koc położymy na tropiku namiotu srebrną stroną do góry w celu zmniejszenia nagrzewania się wnętrza. Doskonale sprawdzi się również podczas wzywania pomocy, aby lepiej zasygnalizować naszą pozycję.

Salewa Rescue Blanket to absolutnie konieczne wyposażenie, które może wyratować nas z niejednej opresji, zabierając przy tym minimalną ilość miejsca.

Folia NRC Salewa Rescue Blanket - najważniejsze cechy:
  • Niezbędne wyposażenie apteczki w czasie wypraw;
  • Chroni przed nadmiernym przegrzaniem lub wychłodzeniem organizmu;
  • Szereg zastosowań w czasie ekspedycji;
  • Minimalne wymiary po spakowaniu;

Wymiary: ok. 210 x 160 cm Waga: ok. 60 g
Opinie klientów
5.0
6 opinie