top

Folia NRC Salewa Rescue Blanket

19,99 zł
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Folia NRC Salewa Rescue Blanket jest obowiązkowym elementem wyposażenia w czasie każdej wyprawy w góry. Powinna znaleźć się w każdej apteczce turystycznej, w każdym plecaku skiturowca czy zimowego turysty.

Firma Salewa od wielu lat zajmuje się produkcją ekwipunku potrzebnego podczas wypraw. Pasję i miłość do gór łączą z zaawansowanymi technologiami i najlepszymi materiałami. Niebywałe doświadczenie i ciągły rozwój zapewniają im pozycję lidera na rynku już od wielu lat.

Koc ratunkowy, przez wielu nazywany jest folią życia i jest powszechnie stosowany przez profesjonalne służby medyczne. Powinien być jedną z pierwszych rzeczy branych pod uwagę w czasie planowania wyprawy. Folia NRC Salewa Rescue Blanket* to metaliczna powłoka PE koloru złoto-srebrnego, która chroni użytkownika przed dwoma ekstremami, jakimi jest nadmierne ochłodzenie lub przegrzanie organizmu. Jest niezbędna w czasie wypadków w turystyce górskiej i narciarstwie. Doskonale ochroni przed niekorzystnymi warunkami na szlaku, które mogą przyczynić się do utraty ciepła lub przegrzania.

Folia NRC - jak używać?

Kiedy istnieje niebezpieczeństwo przemarznięcia organizmu, rannego należy okryć srebrną powierzchnią do ciała, reflektując jego ciepło i zmniejszając ryzyko dalszego wychładzania. Jeżeli natomiast wystąpi ryzyko przegrzania, poszkodowanego okryjemy złotą stroną od strony ciała, a srebrna umożliwi odbijanie promieni słonecznych.

Koc ratunkowy Salewa NRC Rescue Blanket ma także szereg zastosowań, które pomogą nam w czasie wypraw, niekoniecznie wiążąc się z zagrożeniem dla życia. W czasie zimowych eskapad będziemy mogli położyć koc na śniegu złotą stroną do góry, co zwiększy izolację. Koc położymy na tropiku namiotu srebrną stroną do góry w celu zmniejszenia nagrzewania się wnętrza. Doskonale sprawdzi się również podczas wzywania pomocy, aby lepiej zasygnalizować naszą pozycję.

Salewa Rescue Blanket to absolutnie konieczne wyposażenie, które może wyratować nas z niejednej opresji, zabierając przy tym minimalną ilość miejsca.

Folia NRC Salewa Rescue Blanket - najważniejsze cechy:

  • Niezbędne wyposażenie apteczki w czasie wypraw;
  • Chroni przed nadmiernym przegrzaniem lub wychłodzeniem organizmu;
  • Szereg zastosowań w czasie ekspedycji;
  • Minimalne wymiary po spakowaniu;
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Salewa Sleeping Bags
Waga ok. 60 g
Wymiary ok. 210 x 160 cm

Salewa Rescue Blanket - opinie klientów

5.0
6 opinie