top

Foki skiturowe Dynafit Speedskin Seven Summits

411,79 zł 579,99 zł
-29% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Tylko %1 pozostał
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Foki skiturowe Dynafit Speedskin Seven Summits dedykowane są nartom Dynafit Seven Summits i Dynafit Seven Summits+. Nowoczesna trójwarstwowa konstrukcja połączona z wodoodporną membraną sprawia, że model ten pozwala uniknąć przyklejania się do nich ciężkiego śniegu.

Odpowiednie foki to kluczowy element skiturowego ekwipunku. Doskonałym rozwiązaniem pozwalającym uniknąć problemów z dopasowaniem jest zdecydowanie się na model dedykowany nartom, które posiadamy. Dzięki temu nie musimy bać się o złe przycięcie i zniszczenie fok.

Foki skiturowe Dynafit Speedskin Seven Summits wykorzystują rewolucyjne rozwiązanie w postaci membrany, znajdującej się pomiędzy włosiem a materiałem podstawowym. Trójwarstwowa konstrukcja sprawia, że model ten posiada kilka doskonałych właściwości. Membrana utrzymuje wodę z dala od warstwy adhezyjnej, dzięki czemu ta ma możliwość skutecznego utrzymania swej funkcjonalności. Zewnętrzna strona pokryta jest warstwą hydrofobową, która ogranicza nagromadzanie się śniegu, co bezpośrednio wpływa na lekkość naszego kroku i poziom zmęczenia podczas podejść. Stosowane przez markę Dynafit rozwiązanie Snow Leopard Grip zakłada używanie doskonałej jakości materiałów i wysokiej klasy wykończenie, które stało się receptą na odpowiedni balans pomiędzy ślizgiem a przyczepnością na stromych podejściach. Za długi i płynny ślizg odpowiada rozwiązanie Speed Glide polegające na specjalnym wykończeniu zewnętrznej powłoki fok wykorzystywane wyłącznie w produktach Dynafit.

Foki skiturowe Dynafit Speedskin Seven Summits to model, który przyczepisz do nart za pomocą rozwiązania Patented Click System. Dzięki któremu można je zakładać i ściągać w szybki i bezpieczny sposób, gwarantujący idealne dopasowanie. System pewnie trzyma fokę i nie pozwala na dostawanie się pod nią śniegu nawet w najcięższych warunkach. Pomaga w tym również wszechstronny klej, który doskonale sprawdza się w bardzo szerokim zakresie temperatur od -15°C aż do +15°C. Na uwagę zasługuje również fakt, że elementy przytrzymujące fokę można w łatwy sposób wymienić, jeżeli ulegną uszkodzeniu.

Foki Dynafit Speedskin Seven Summits – najważniejsze cechy:

  • Model wykonany w trójwarstwowej konstrukcji zapewnia doskonałe właściwości;
  • Użycie membrany zabezpiecza warstwę adhezyjną i jest wodoodporne;
  • Hydrofobowe wykończenie minimalizuje przyklejanie się śniegu do nart;
  • Rozwiązanie Speed Glide zapewnia długi i płynny ślizg;
  • Wymienne elementy montażowe fok ułatwiają ich serwis w razie ewentualnego uszkodzenia;
  • Montaż jest niezwykle szybki i prosty, zapewniając odpowiednie zabezpieczenie przed przedostaniem się śniegu pod fokę;
  • Snow Leopard Grip zapewnia doskonały balans pomiędzy przyczepnością a płynnością ślizgu, co wpływa na bezpieczeństwo podczas podejść
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 08-0000048935
Kolor szary
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Dynafit Tour

Foki skiturowe Dynafit Speedskin Seven Summits - opinie klientów

0.0
0 opinie