Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Foki Dynafit Speedskin Baltoro - silver/grey

Już od 524,93 zł Cena regularna 699,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Dynafit Speedskin Baltoro to fantastyczne foki do nart, które zapewnią optymalną trakcję na podejściach. Całość można szybko zakładać i zdejmować. Zaawansowana konstrukcja przekłada się na długą i bezproblemową eksploatację.

Foki opracowane przez firmę specjalizującą się w produktach do skitouringu- markę Dynafit. Rewolucyjne rozwiązanie w postaci membrany, zastosowanej pomiędzy włosiem, a materiałem podstawowym, znacząco polepszyło ich właściwości w porównaniu do konkurencji. Membrana zapobiega gromadzeniu się wilgoci pod włosiem, co redukuje również przyklejanie się śniegu. To innowacyjne podejście do konstrukcji foki pozwoliło na uzyskanie znacznie lepszych parametrów.

Za łatwe zakładanie i ściąganie odpowiada opatentowany system idealnie dopasowany do nart marki Dynafit. Pewnie trzyma fokę i nie pozwala na dostawanie się pod nią śniegu nawet w najcięższych warunkach. Pomaga w tym również wszechstronny klej, który najlepiej sprawdza się w bardzo szerokim zakresie temperatur od -15°C aż do +15°C.

Dynafit Speedskin to jedne z najlepszych i najbardziej zaawansowanych fok do nart dostępnych na rynku skitourowym, dopasowane kształtem i długością do modelu Dynafit Baltoro.

Produkowane w długościach: 149, 158, 167, 176, 183cm

Waga (167cm): 225g

Patented Clamp System - opatentowany system mocowania foki do narty Dynafit. Zapewnia idealne połączenie narty i foki w jeden sprawnie działający element.
3 warstwowa konstrukcja - w przeciwieństwie do tradycyjnych fok składających się z dwóch warstw, Speedskins marki Dyanfit posiada dodatkową warstwę pomiędzy nimi- membranę. Chroni ona przed przedostawaniem się wody i zapewnia sprawne działanie kleju.
Wodoodoprność - zastosowana membrana zatrzymuje wodę na zewnątrz, dziei czemu klej zapewnia zdecydowanie lepszą przyczepność.
Anti Stick - wyjątkowe połączenie membrany i specjalnej impregnacji zwiększającej wodoodporność gwarantuje mniejszą akumulację śniegu pod foką nawet w ciężkich warunkach.
Speed Glide - odpowiednie wykończenie zewnętrznej warstwy foki gwarantuje długi i płynny poślizg.
Snow Leopard Grip - staranny dobór materiałów i ich odpowiednie przygotowanie zapewniają optymalną równowagę pomiędzy fantastyczną przyczepnością i poślizgiem, a jednocześnie oferują dużą wytrzymałość na ścieranie.
Foki Dynafit Speedskin Baltoro - silver/grey - opinie klientów
0.0
0 opinie