top

Filtr Sawyer All in One Water Filtration System

499,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw Sawyer All in One Water Filtration System to wydajny filtr do wody z końcówkami i adapterami pozwalającymi na wykorzystanie go w różnych sytuacjach. Filtr można podłączyć do wiadra, kranu czy większości plastikowych butelek na wodę.

Świetnie wyposażony filtr do wody, który sprawdzi się zarówno podczas wyjazdów turystycznych, jak i odpoczynku w domku letniskowym, gdzie dostęp do czystej wody jest znacznie utrudniony. Mnóstwo elementów pozwala na wykonaniu rożnych podłączeń filtra, tak aby można było z niego komfortowo korzystać.

Poręczne filtry do wody marki Sawyer szybko zdobyły uznanie wśród podróżników i turystów na całym świecie. Możliwość łatwego przefiltrowania wody przydaje się nie tylko w czasie wyjazdów na drugi koniec świata, ale również w czasie krótkich wycieczek turystycznych czy górskich wypraw, kiedy priorytetem jest ograniczanie wagi bagażu i zapasów, a także w podróży.

Sawyer All in One Water Filtration System to model przeznaczony z myślą o filtracji wody pochodzącej ze strumieni, potoków, rzek i jezior. Pozwala szybko uzyskać czystą wodę z dużej ilości źródeł. W zestawie znajduje się bardzo poręczny filtr, który oczyszcza przepływającą wodę. Z jednej strony wyposażono go w ustnik, dzięki czemu czystą wodę można od razu pić.

Cały zestaw można wykorzystać na kilka sposobów. Po pierwsze bezpośrednio do filtra można przykręcić załączoną butelkę lub większość „zwykłych” plastikowych butelek. Dzięki temu można bezpośrednio pić czystą wodę. Po drugie załączono specjalną gumową nakładkę z wężykiem na kran. Dzięki temu można łatwo zainstalować na nim filtr, jeśli podejrzewamy słabą jakość wody. Po trzecie w zestawie załączono części do przekształcenia zwykłego wiadra w zbiornik grawitacyjny. Doskonałe rozwiązanie w czasie dłuższego przebywania w jednym miejscu.

Jak działa filtr Sawyer All in One Water Filtration System? Wewnątrz filtra znajduje się sieć kanalików w kształcie litery „U”, do których woda dostaje się poprzez mikropory. Kanaliki zatrzymują zanieczyszczenia o średnicy tak małej, jak 0,1 mikrona (mikrometra). Jednocześnie woda bez zanieczyszczeń może przepływać dalej. Tak duża dokładności filtracji pozwala zatrzymać większość szkodliwych bakterii, pierwotniaków i cyst, takich jak na przykład E.Coli, Giardia, Vibrio Cholerea czy Salmonella Typhi. Niezwykle ważna jest wytrzymałość użytej membrany. Dzięki wysokiej trwałości filtr może być wykorzystywany wielokrotnie, dostarczając wiele litrów czystej wody.

Z czasem Sawyer All in One Water Filtration System może stawiać zwiększony opór przepływającej wodzie. Oznacza to, że w filtrze nagromadziła się znaczna ilość przechwytywanych przez niego cząstek. Aby przywrócić wydajność filtra, należy przepłukać go czystą wodą w kierunku odwrotnym, niż przepływała przez niego filtrowana woda. Do tego celu załączono dużą strzykawkę. Kilkakrotne przepłukanie filtra pozwala przywrócić jego wysoką wydajność.

Filtr do wody Sawyer All in One Water Filtration System nie wymaga zasilania ani stosowania żadnych dodatkowych środków. Działa on na prostej, mechanicznej zasadzie, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno podczas wycieczek turystycznych, jaki i dalekich wypraw. Niemal nieograniczona żywotność filtra pozwala na jego wielokrotne wykorzystywanie. Istotną rzeczą jest jedynie nie dopuszczenie do zamarznięcia filtra w warunkach zimowych, ponieważ może to uszkodzić zastosowaną w środku membranę. Filtr należy w takim wypadku wymienić.

Filtr Sawyer All in One Water Filtration System zatrzymuje 99, 99999% bakterii (salmonella, cholera, E.Coli) oraz 99,9999% pierwotniaków (Cryptosporidium, Giardia).

Sawyer All in One Water Filtration System zawiera:

  • Filtr Sawyer z ustnikiem;
  • Butelka z zakrętką o pojemności 946 ml;
  • Dodatkowe końcówki do filtra, umożliwiające podłączenie go do wężyka;
  • Zestaw pozwalający zamontować w wiadrze kompatybilny z filtrem odpływ (wiertło do wykonania dziury, uszczelki, nakrętka, profil z tworzywa, wężyk);
  • Uchwyt na filtr;
  • Nakładka pozwalająca podłączyć filtr do większości kranów;
  • Strzykawka do czyszczenia filtra.

Wymiary filtra: ok. 15 x ø5 cm
Wymiary butelki po rozłożeniu na płasko: ok. 29 x 15 cm
Waga ok. 70 g (filtr), ok. 30 g (butelka), ok. 40 g (strzykawka z wężykiem)

 

Specyfikacja techniczna:
Kolor Niebieski
Płeć Unisex

Filtr Sawyer All in One Water Filtration System - opinie klientów

0.0
0 opinie