top

Butelka filtrująca Lifestraw Flex

170,99 zł 189,99 zł
-10%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Butelka filtrująca Lifestraw Flex to element outdoorowego ekwipunku, który sprawi, że staniesz się niezależny od dostępu do wody. Z tym modelem możesz czerpać z naturalnych źródeł, co docenisz na trekkingu, wyprawie rowerowej lub spływie kajakowym. Nie trzeba dodawać, że tak samo funkcjonalne okaże się to także na co dzień w mieście, co czyni tę butelkę niezwykle wszechstronną.

Ten model doskonale zastępuje klasyczne butelki z wodą, które po opóźnieniu możemy jedynie wyrzucić. Jak wiemy, nie jest zbyt ekologiczne, a dodatkowo zmusza nas do dźwigania balastu. Jednocześnie możliwość korzystania z filtra Lifestraw osobno spisze się, kiedy rozbijesz biwak, a wodę czerpać będziesz z pobliskiego potoku.

Butelka z filtrem Lifestraw Flex wyposażona została w dwa rozwiązania oczyszczające wodę. Pierwszym z nich jest filtr membranowy, którego żywotność wynosi, aż 2000 litrów. Dzięki niemu z wody pozbędziesz się bakterii, pasożytów oraz mikro zabrudzeń. Okaże się to przydatne szczególnie w górach, gdzie zbiorniki i strumienie są jednak czystsze niż te na nizinach. Jednak kiedy Twoja aktywność nie odbywa się w dziewiczym terenie, to butelka filtrująca Lifestraw Flex okaże funkcjonalność filtra z węglem aktywnym. Ten wystarcza na krócej, gdyż jego działanie jest intensywniejsze. Korzystać będziesz mógł z niego, filtrując około 100 litrów wody. Dzięki niemu oczyścisz ją z chloru, ołowiu, metali ciężkich oraz zadbasz o naturalny i świeży smak wody. Warto dodać, że każde z rozwiązań w tym modelu filtruje wodę na poziomie 99.999999%.

Butelka filtrująca Lifestraw Flex wykonana została z lekkiego i elastycznego tworzywa TPU. Oznacza to, że wraz z jej opróżnianiem całość maleje. Dzięki temu na czas transportu pustego modelu nie zajmie on zbyt wiele miejsca w plecaku. Istotny jest również fakt, że butelka z filtrem Lifestraw opracowana została na bazie materiałów niezawierających szkodliwych związków BPA. Dzięki temu nie dojść, że ten model oczyszcza wodę, to sam w sobie jest maksymalnie zdrowy w użyciu. Aby butelka LifeStraw służyła Ci jak najdłużej, warto zadbać o prawidłową konserwację. Jeśli przez pewien czas nie planujesz korzystać z butelki – wyjmij i wysusz filtr, przechowując w torebce strunowej, a samą butelkę zdezynfekuj roztworem ¼ łyżeczki wybielacza z 2 szklankami czystej wody. Przechowuj butelkę LifeStraw Flex wypełnioną do połowy wodą z 1 łyżeczką soli. Uniemożliwi to rozwój pleśni lub glonów, jednocześnie utrzymując mikro-filtr nawilżony, gdy butelka będzie nieużywana.

Butelka z filtrem Lifestraw Flex to wszechstronny element turystycznego i miejskiego ekwipunku, który pozwoli bezpiecznie uzupełnić wodę w organizmie.

Lifestraw Flex najważniejsze cechy:

  • Butelka filtracyjna sprawdzi się podczas wielu aktywności outdoorowych;
  • Dwa wymienne filtry: membranowy i z węglem aktywnym oczyszczają wodę na poziomie 99.999999%;
  • Filtr membranowy oczyszcza wodę z bakterii (E.coli), pasożytów oraz mikro zabrudzeń;
  • Filtr z węgla aktywnego oczyszcza wodę z chloru, ołowiu, metali ciężkich, nieprzyjemnych zapachów i smaków;
  • Filtru można używać osobno;
  • Butelka wykonana z lekkiego i trwałego tworzywa TPU;
  • Butelka nie zawiera szkodliwych związków chemicznych BPA;
  • Po opróżnieniu butelka nie zajmie zbyt wiele miejsca.

Pojemność: 650 ml;
Wydajność pracy: 0,2 l/min
Wydajność filtra membranowego: ok. 2000 l;
Wydajność filtra z węglem aktywnym: ok. 100 l;

Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Lifestraw Filters & Purifiers

Butelka filtrująca Lifestraw Flex - opinie klientów

0.0
0 opinie