Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Filtr do wody Sawyer Point Zero Two Purifier

1 099,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Filtr do wody Sawyer Point Zero Two Purifier zapewnia wysoką wydajność i doskonale oczyszcza wodę. Niezwykła dokładność pozwala wychwytywać z wody nie tylko bakterie i pierwotniaki, ale również wirusy. Świetnie nadaje się do filtrowania większej ilości wody. Idealne rozwiązanie w trakcie dłuższego pobytu w jednym miejscu lub dalekich ekspedycji.

Niezwykle wydajny filtr do wody, który świetni oczyszcza ją nie tylko z bakterii i pierwotniaków, ale również ze znacznej części wirusów. Model Sawyer Point Zero Two Purifier jest jednym z najdokładniejszych filtrów mechanicznych dostępnych obecnie na rynku. Jest przy tym niezwykle wydajny, pozwalając przefiltrować dziennie nawet 600 litrów wody. Żywotność filtra, wynosząca do miliona litrów sprawia, że jest najlepszym wyborem do częstego użytkowania w rejonach, gdzie występują problemy z dostępem do czystej wody.

Poręczne filtry do wody marki Sawyer szybko zdobyły uznanie wśród podróżników i turystów na całym świecie. Możliwość łatwego przefiltrowania wody przydaje się nie tylko w czasie wyjazdów na drugi koniec świata, ale również w czasie krótkich wycieczek turystycznych czy górskich wypraw, kiedy priorytetem jest ograniczanie wagi bagażu i zapasów, a także w podróży.

Filtr Sawyer Point Zero Two Purifier to jeden z najbardziej zaawansowanych modeli w ofercie tej marki. Został wyposażony w praktyczne dodatki, które ułatwiają korzystanie z niego. Wraz z nim załączono w zestawie specjalną gumową nakładkę z wężykiem na kran. Dzięki temu można łatwo zainstalować na nim filtr, jeśli podejrzewamy słabą jakość wody. Ponadto wraz z filtrem w pudełku znajdują się części do przekształcenia zwykłego wiadra w zbiornik grawitacyjny. Doskonałe rozwiązanie w czasie dłuższego przebywania w jednym miejscu.

Jak działa filtr Sawyer Point Zero Two Purifier? Wewnątrz filtra znajduje się sieć kanalików w kształcie litery „U”, do których woda dostaje się poprzez mikropory. Kanaliki zatrzymują zanieczyszczenia o średnicy tak małej, jak 0,02 mikrona (mikrometra). Jednocześnie woda bez zanieczyszczeń może przepływać dalej. Tak duża dokładności filtracji pozwala zatrzymać większość szkodliwych bakterii (cholera, salmonella, E. Coli), pierwotniaków i cyst (Giardia, Cryptosporidium, Cyclospora), a nawet znaczną część wirusów (wirusowe zapalenie wątroby typu A, wirusowe zapalenie wątroby typu E, polio, rotawirus, adenowirus, echovirus, reovirus, astrovirus, Coronavirus (SARS)). Niezwykle ważna jest wytrzymałość użytej membrany. Dzięki wysokiej trwałości filtr może być wykorzystywany wielokrotnie, dostarczając wiele litrów czystej wody.

Z czasem Sawyer Point Zero Two Purifier może stawiać zwiększony opór przepływającej wodzie. Oznacza to, że w filtrze nagromadziła się znaczna ilość przechwytywanych przez niego cząstek. Aby przywrócić wydajność filtra, należy przepłukać go czystą wodą w kierunku odwrotnym, niż przepływała przez niego filtrowana woda. Do tego celu załączono dużą strzykawkę. Kilkakrotne przepłukanie filtra pozwala przywrócić jego wysoką wydajność.

Filtr do wody Sawyer Point Zero Two Purifier nie wymaga zasilania ani stosowania żadnych dodatkowych środków. Działa on na prostej, mechanicznej zasadzie, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas dalekich wypraw. Niemal nieograniczona żywotność filtra pozwala na jego wielokrotne wykorzystywanie. Istotną rzeczą jest jedynie nie dopuszczenie do zamarznięcia filtra w warunkach zimowych, ponieważ może to uszkodzić zastosowaną w środku membranę. Filtr należy w takim wypadku wymienić.

Filtr do wody Sawyer Point Zero Two Purifier zawiera w zestawie:
  • Zaawansowany filtr Sawyer Point Zero Two;
  • Zestaw pozwalający zamontować w wiadrze kompatybilny z filtrem odpływ (wiertło do wykonania dziury, uszczelki, nakrętka, profil z tworzywa, wężyk);
  • Uchwyt na filtr do zahaczenia o krawędź wiadra;
  • Nakładka pozwalająca podłączyć filtr do większości kranów;
  • Strzykawka do czyszczenia filtra.

Wymiary filtra: ok. 17 x ø7 cm Waga filtra: ok. 126 g
Specyfikacja techniczna:
Sezon
Nie
Nie

Filtr do wody Sawyer Point Zero Two Purifier - opinie klientów

0.0
0 opinie