top

Filtr do wody Lifestraw Universal

161,99 zł 179,99 zł
-10%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Filtr do wody Lifestraw Universal jest idealnym źródłem wody na turystyczne wyprawy. Możesz wyposażyć w niego swoją ulubioną butelkę na wodę, ponieważ jest kompatybilny w większością modeli. W ten sposób nie musisz już martwić się o uzupełnianie zapasów wody, możesz skorzystać z tego, co oferuje natura.

Filtr jest wyjątkowo prosty w obsłudze, wkręcasz go do butelki, nalewasz wodę i możesz pić. Trudno o bardziej przyjazne rozwiązanie. Jest ono również ekologiczne, nie wymaga kupowania wody, a korzystania z naturalnych zasobów. Dwa rodzaje korków pomogą dopasować filtr od Twojej ulubionej butelki. Posiada również uchwyt ułatwiający przenoszenie butelki.

Filtr Lifestraw Universal zatrzymuje zdecydowaną większość bakterii (do 99,99%), pasożytów, pierwotniaków i zanieczyszczeń drobnocząsteczkowych, a także większość chemicznych zanieczyszczeń (do 99,99%) takich jak pestycydy i herbicydy. W ten sposób ochrania Twój organizm w każdych warunkach.

Wystarczy na wiele wypraw, ponieważ według producenta może przefiltrować do ok. 1000 litrów wody. Co oznacza, że przez czas jego użytkowania przepłynie przez niego niemal tona wody. Warto mieć go ze sobą niezależnie od planów. Przyda się na górskich jak i typowo turystycznych wyprawach.

Stosowane w turystyce filtry Lifestraw posiadają już ponad 10-letnią historię. Pierwotnie zaprojektowane jako podręczne urządzenie do uzdatniania wody, szybko zostały zauważone prze podróżników i turystów, którzy potrzebowali czystej wody w czasie swoich wędrówek. Obecnie świetnie sprawdzają się zarówno podczas długich wypraw, jak i krótkich wycieczek w góry, pozwalając znacząco zredukować zapasy niezbędnej wody.

Prosta zasada działania filtru Lifestraw Universal zapewnia wysoką niezawodność i ułatwia użytkowanie. Wystarczy nalać wody do wnętrza i zacząć pić. Model ten pozwala znacznie zredukować zapasy wody zabierane na całodzienne wędrówki i korzystać z przydrożnych potoków i jezior. Filtr stanowi idealne rozwiązanie, kiedy w trasie skończy się zapas czystej wody.

Lifestraw Universal najważniejsze cechy:
  • Jest kompatybilny z większością butelek na wodę;
  • Do filtra dołączono korki o dwóch średnicach;
  • Łatwość obsługi, filtr działa w momencie picia;
  • Filtr zatrzymuje zdecydowaną większość bakterii (do 99,99%), pasożytów, pierwotniaków (do 99,9%) i zanieczyszczeń drobnocząsteczkowych;
  • Zatrzymuje większość chemicznych zanieczyszczeń (do 99,99%) takich jak pestycydy i herbicydy;
  • Posiada uchwyt do przenoszenia butelki;
  • Filtr nie zatrzymuje wirusów;
  • Może przefiltrować do ok. 1000 l wody;
  • Pasuje do modeli: Nalgene: 22 oz ATB Bottle, 22 oz OTG/OTF, 32 oz Wide Mouth, 38 oz Steel Standatrd, 32 oz Steel Backpacker; Primus TrailBottle 1 l.
Średnica mniejszej nakrętki: ok. 43 mm (dane producenta) Średnica większej nakrętki: ok. 63 mm (dane producenta)
Specyfikacja techniczna:
Kolor Szary
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Lifestraw Replacement Filters & Accessories

Filtr do wody Lifestraw Universal - opinie klientów

0.0
0 opinie