top

Filtr do wody Lifestraw Personal - green

107,99 zł 119,99 zł
10% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Filtr do wody Lifestraw Personal jest niezwykłym ułatwieniem, gdy na wycieczkę nie chcesz zabierać ze sobą wielu litrów wody, a wolisz skorzystać z tego, co daje natura. To wygodny sposób, by bezpiecznie napić się z rzeki, jeziora czy górskiego potoku.

Początkowo filtry Lifestraw miały służyć ludziom wyłącznie w sytuacjach wyjątkowych. Gdy klęski żywiołowe lub inne poważne problemy ograniczały dostęp do wody pitnej. Wpisały się jednak również w krajobraz outdoorowy - towarzyszą w wyprawach na najdalsze krańce świata, zapewniając, że nawet gdy woda w bagażu zacznie się kończyć, użytkownik będzie miał jak skorzystać z naturalnych źródeł tego życiodajnego płynu.

Model Lifestraw Personal jest niezwykle poręcznym urządzeniem filtrującym, które zmieści się nawet do najmniejszego plecaka, a nawet kamizelki biegowej. Ma postać dość długiej rurki, która służy do bezpośredniego picia wody, dzięki czemu może być wykorzystywany zarówno nad brzegiem jeziora, przy potoku, czy po prostu do picia wody z garnka, jeśli nie jesteśmy pewni jej jakości. Wewnątrz zastosowano specjalny filtr HollowFiber. Działa on na zasadzie mechanicznej. Dzięki mikroskopijnym porom zatrzymuje zanieczyszczenia o średnicy powyżej 0,2 µm. Składają się na nie bakterie, pasożyty, pierwotniaki, a także większe zanieczyszczenia. A więc podstawowe zagrożenie, jakie czyha na nas podczas korzystania z przydrożnych źródeł wody. Zastosowany filtr pozwala na przefiltrowanie około 4000 litrów wody, dzięki czemu może być użytkowany przez bardzo długi czas. W czasie użytkowania warto „przedmuchiwać” filtr czystą wodą, aby pozbyć się części zanieczyszczeń z filtra i ułatwić przepływ wody.

Prosta zasada działania filtra Lifestraw Personal zapewnia wysoką niezawodność i ułatwia użytkowanie. Wystarczy zanurzyć dolną część filtra w zbiorniku wodnym i zacząć pić. Model ten pozwala znacznie zredukować zapasy wody zabierane na całodzienne wędrówki i korzystać z przydrożnych potoków i jezior. Jego poręczność sprawia, że bez problemu zabierzesz go ze sobą na jednodniowy wypad w góry, jak i zmieścisz w plecaku trekkingowym przygotowanym na kilkutygodniową wyprawę. W zimie filtr powinien być chroniony przed zamarznięciem, jednak dzięki jego kompaktowym rozmiarom można go z łatwością włożyć pod kurtkę lub do śpiwora.

Filtr Lifestraw Personal - najważniejsze cechy:

  • Bardzo lekki i kompaktowy;
  • Łatwość obsługi- po prostu zanurz dolną część filtra w wodzie i zacznij pić;
  • Praktyczne osłonki wlotu i wylotu z filtra;
  • Wysoka niezawodność – filtrowanie oparte o specjalną membranę HollowFiber;
  • Filtr zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne i biologiczne o średnicy powyżej 0,2 µm, a więc zdecydowaną większość bakterii (do 99,99%), pasożytów, pierwotniaków (do 99,9%) i zanieczyszczeń drobnocząsteczkowych;
  • Filtr nie zatrzymuje wirusów;
  • Może przefiltrować do 4000 l wody.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Oliwkowy
Płeć Unisex
Waga ok. 60 g
Wymiary ok. 22 x ø 2,5 cm

Lifestraw Personal - opinie klientów

0.0
0 opinie