top

Filtr do wody Lifestraw Personal - blue

107,99 zł 119,99 zł
10% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Filtr do wody Lifestraw Personal pozwala pić wodę z większości ująć takich jak rzeki, jeziora czy potoki. Minimalistyczne wymiary oraz bardzo łatwa obsługa sprawiają, że doskonale sprawdzi się zarówno podczas krótkich wycieczek, jak i dłuższego trekkingu.

Filtry do wody Lifestraw powstały ponad 10 lat temu z myślą o wykorzystaniu w sytuacjach awaryjnych, takich jak katastrofy naturalne, a także w przypadku innych problemów z dostępem do wody pitnej. Szybko okazało się jednak, że doskonale sprawdzają się w zastosowaniu turystycznym, a także na wyprawach w najodleglejsze rejony świata. Pozwalają bowiem znacznie zredukować wagę bagażu i korzystać z większości dostępnych w terenie źródeł wody.

Model Lifestraw Personal jest niezwykle poręcznym urządzeniem filtrującym, które zmieści się nawet do najmniejszego plecaka, a nawet kamizelki biegowej. Ma postać dość długiej rurki, która służy do bezpośredniego picia wody, dzięki czemu może być wykorzystywany zarówno nad brzegiem jeziora, przy potoku, czy po prostu do picia wody z garnka, jeśli nie jesteśmy pewni jej jakości. Wewnątrz zastosowano specjalny filtr HollowFiber. Działa on na zasadzie mechanicznej. Dzięki mikroskopijnym porom zatrzymuje zanieczyszczenia o średnicy powyżej 0,2 µm. Składają się na nie bakterie, pasożyty, pierwotniaki, a także większe zanieczyszczenia, a więc podstawowe zagrożenie jakie czyha na nas podczas korzystania z przydrożnych źródeł wody. Zastosowany filtr pozwala na przefiltrowanie około 4000 litrów wody, dzięki czemu może być użytkowany przez bardzo długi czas. W czasie użytkowania warto „przedmuchiwać” filtr czystą wodą, aby pozbyć się części zanieczyszczeń z filtra i ułatwić przepływ wody.

Prosta zasada działania filtra Lifestraw Personal zapewnia wysoką niezawodność i ułatwia użytkowanie. Wystarczy zanurzyć dolną część filtra w zbiorniku wodnym i zacząć pić. Model ten pozwala znacznie zredukować zapasy wody zabierane na całodzienne wędrówki i korzystać z przydrożnych potoków i jezior. Filtr stanowi idealne rozwiązanie, kiedy w trasie skończy się zapas czystej wody. Jego poręczność sprawia, że bez problemu zabierzesz go ze sobą na jednodniowy wypad w góry, jak i zmieścisz w plecaku trekkingowym przygotowanym na kilkutygodniową wyprawę. W zimie filtr powinien być chroniony przed zamarznięciem, jednak dzięki jego kompaktowym rozmiarom można go z łatwością włożyć pod kurtkę lub do śpiwora.

Filtr Lifestraw Personal najważniejsze cechy:

  • Bardzo lekki i kompaktowy;
  • Łatwość obsługi- po prostu zanurz dolną część filtra w wodzie i zacznij pić;
  • Praktyczne osłonki wlotu i wylotu z filtra;
  • Wysoka niezawodność – filtrowanie oparte o specjalną membranę HollowFiber;
  • Filtr zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne i biologiczne o średnicy powyżej 0,2 µm, a więc zdecydowaną większość bakterii (do 99,99%), pasożytów, pierwotniaków (do 99,9%) i zanieczyszczeń drobnocząsteczkowych;
  • Filtr nie zatrzymuje wirusów;
  • Może przefiltrować do 4000 l wody.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Niebieski
Płeć Męskie
Waga ok. 60 g
Wymiary ok. 22 x ø 2,5 cm

Filtr do wody Lifestraw Personal - blue - opinie klientów

0.0
0 opinie