Dostawy w okresie trwania zagrożenia epidemicznego COVID-19

W chwili obecnej stan zagrożenia epidemicznego nie ma wpływu na dostarczanie naszych przesyłek – docierają one do Klientów bez opóźnień.

W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia co do unikanie skupisk ludzkich oraz kontaktów z osobami potencjalnie zainfekowanymi zachęcamy wszystkich do dokonywania płatności online oraz korzystanie z dostawy do Paczkomatów InPost. Przewoźnik ten zapewnia dostawę bezkontaktową 7 dni w tygodniu, w skrytkach dostępnych 24h na dobę.

Odbierając paczkę nie musisz dotykać panelu sterującego –skrytkę Paczkomatu® otworzysz za pomocą aplikacji InPost z poziomu telefonu (aplikacja do pobrania w sklepach App Store i Google Play).

Na czas trwania zagrożenia epidemicznego, ze swojej strony dorzucamy znacznie niższą cenę usługi: 5,99 zł - i o połowę niższy próg do zupełnie darmowej dostawy - tylko 150 zł.

 

Przypominamy, że salon stacjonarny 8a.pl w Gliwicach został do odwołania zamknięty, a dokonywanie rezerwacji do odbioru osobistego nie jest aktualnie możliwe. Wszystkich Gliwiczan również zachęcamy do składania zamówień online, z dostawą do skrytek paczkomatowych.