Etui na okulary Oakley Large Soft Vault - black

98,99 zł 109,99 zł
10% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Etui na okulary Oakley Large Soft Vault musi znaleźć się w Twoich rękach, jeśli chcesz zapewnić swoim okularom odpowiednią ochronę. Żeby sprzęt wiernie Ci służył, musisz zadbać o jego właściwe zabezpieczenie. Nie ryzykuj zniszczenia ulubionego modelu i zarysowania soczewek. To praktyczne etui sprawdzi się doskonale.

Wybierasz się na wyprawę w słoneczny dzień? Koniecznie zabierz ze sobą okulary przeciwsłoneczne, ale nie wrzucaj ich bezpośrednio do plecaka. Pamiętaj, że odpowiednia troska umożliwi zachowanie ich funkcjonalności na dłużej. W roli doskonałego zabezpieczenia przed uszkodzeniami posłuży Ci etui Oakley.

Etui na okulary Oakley Large Soft Vault wykonane zostało tak, żeby było w stanie dobrze chronić zawartość w przypadku upadku lub zgniecenia w ciasnym bagażu. Miękka wyściółka dodatkowo zwiększa ochronę szkieł przed zarysowaniami. Pudełko sprawdzi się w zasadzie zawsze, kiedy będziesz chciał zabrać ze sobą okulary i mieć pewność, że łatwo nie ulegną uszkodzeniu. W czasie wyprawy, kiedy narażenie na upadek w trakcie pokonywania stromych zboczy jest większe, oraz podczas wypoczynku w naturalnym środowisku szczególnie powinieneś zadbać o właściwe przechowywanie sprzętu i akcesoriów. Właśnie dlatego to etui wykonano ze sztywnego materiału. Opiera się ono naciskowi, a więc niweluje również ryzyko zgniecenia zawartości. Model zasuwany jest na zamek, więc możesz mieć pewność, że pudełko niepostrzeżenie się nie otworzy. Ma większy rozmiar, więc będzie dobrze zabezpieczało większość modeli różnych rodzaj okularów – zarówno tych korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych, casualowych i technicznych.

Etui Oakley Large Soft Vault jest wytrzymałe i zapewni Twoim okularom wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami.

Oakley Large Soft Vault najważniejsze cechy:
  • Wykonanie ze sztywnego materiału zapewnia bardzo dobrą ochronę okularów przed zniszczeniem;
  • Wnętrze pokryte miękką wyściółką, zapobiegającą łatwemu zarysowaniu szkieł;
  • Całość zapinana zamkiem błyskawicznym;
  • Poręczne i lekkie;
  • Odpowiednie do przechowywania większości modeli zarówno okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych i technicznych.

Etui odpowiednie do przechowywania następujących modeli okularów Oakley: Chainlink, Crankshaft, Enduro, Frogskins / LX, Fuel Cell, Gascan, Holbrook, Jupiter Squared, Silver, Square Wire, Turbine, Two Face, Valve, Carbon Shift, Mainlink, Thinklink, Stringer, Turbine Rotor, Lath SQ, Silver XL, Silver R, Straightlink, Twoface XL, Trillbe X, Elmont, EV Zero Pitch.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Etui na okulary Oakley Large Soft Vault - black - opinie klientów

0.0
0 opinie