Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 10 % Elastyczna butelka na wodę Salomon Soft Flask Speed 500 ml
 • - 10 % Elastyczna butelka na wodę Salomon Soft Flask Speed 500 ml
 • - 10 % Elastyczna butelka na wodę Salomon Soft Flask Speed 500 ml
 • - 10 % Elastyczna butelka na wodę Salomon Soft Flask Speed 500 ml

Elastyczna butelka na wodę Salomon Soft Flask Speed 500 ml

 • 89,00 80,10
 • Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.

  Koszt dostawy już od 8,90

  Dostawa gratis dla zamówień powyżej 250,00

  Szczegóły

 • Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

  Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

  Twój rozmiar:

  Twój adres e-mail:

  Pełna treść zgody

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Elastyczna butelka na wodę Salomon Soft Flask Speed 500 ml jest sportową wersją tego świetnego rozwiązania. Wszystkie elementy zostały rozwiązane w taki sposób, aby korzystanie z niej było jak najszybsze, zarówno jeśli chodzi o jej napełnianie, jak i wkładanie do kieszeni.

Sportowa butelka na wodę Salomon Soft Flask Speed 500 m powstała w głównej mierze z myślą o zawodnikach, którzy liczą każdą sekundę, jednak może być też wykorzystywana w czasie treningów czy wycieczek. Ergonomiczna budowa zapewnia jeszcze szybsze i precyzyjniejsze posługiwanie się butelką. W porównaniu do klasycznego modelu najistotniejsze są dwie zmiany, które pozwalają na szybsze napełnianie butelki oraz łatwiejsze wkładanie jej do kieszonki.

Sportowa butelka na wodę Salomon posiada podłużny kształt, dzięki czemu świetnie leży w dłoni. Nieduża średnica pozwala łatwo wsunąć ją do kieszeni. Dodatkowo dno butelki zwęża się tworząc stożek, przez co znacznie łatwiej trafić nią nawet do niedużej kieszeni. Możliwość precyzyjnego włożenia butelki do kieszonki jest nieceniona w czasie wyczerpującego biegu, kiedy zmęczenie będzie chciało nam to utrudnić. Całość doskonale sprawdza się przez to w kamizelkach biegowych, pozwalając na łatwy dostęp do wody w każdym momencie. Butelkę wykonano z wytrzymałego materiału, który cechuje się świetnymi właściwościami użytkowymi.

Model ten wyposażono w wygodny ustnik, który otwiera się naciskając na niego zębami. Pozwala to na błyskawiczny dostęp do wody w każdym momencie i pozwala uzupełnić płyny bez potrzeby zatrzymywania się i manipulowania przy butelce. Wraz z opróżnianiem butelki jej kształt idealnie dopasowuje się do ilości pozostałej wody. Dzięki temu nie chlupie ona w trakcie dynamicznego poruszania się i zajmuje mniej miejsca.

Butelka Salomon Soft Flask Speed 500 m może być błyskawicznie napełniona dzięki dużemu otworowi. Ponadto zastosowano zakrętkę z bardzo krótkim gwintem, przez co jej otwarcie i szczelne zamknięcie zabiera tylko moment. To szczególnie ważne podczas przepakowywania się i uzupełniania zapasów w czasie biegów długodystansowych. W zestawie znajdują się dwie zakrętki, na wypadek zgubienia jednej z nich.

Sportowa elastyczna butelka na wodę jest najczęściej wybierana przez zawodników. Oferuje bowiem największą łatwość napełniania oraz precyzję w trakcie umieszczania jej w kieszeni.

Salomon Soft Flask najważniejsze cechy:

 • Niezwykle łatwy dostęp do wody w każdym momencie;
 • Wygodny ustnik otwierający się po zgryzieniu;
 • Elastyczny materiał pozwala na odpowiednie wpasowanie butelki do każdej kieszonki;
 • Specjalnie ukształtowane dno butelki przypominające stożek ułatwia wsuwanie do kieszeni;
 • Kształt dopasowujący się do ilości wody zapobiega jej przemieszczaniu się w czasie biegu;
 • Szeroki otwór oraz zakrętka z krótkim gwintem pozwalają na błyskawiczne uzupełnianie butelki;
 • W zestawie znajdują się dwie zakrętki;
 • Idealny wybór do kamizelek biegowych Salomon;
 • Wykonana z mocnego termoplastycznego poliuretanu (TPU);

Pojemność: 500 ml
Waga: ok. 38 g
Wymiary: ok. 23,5 x ø6 cm

Załączniki:

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Produkty podobne