Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Ekspresy Climbing Technology Lime Set Pro NY 12cm x5 - anodized

Cena promocyjna 232,00 zł Cena regularna 290,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Climbing Technology Lime Set NY Pro 12cm x5 to zestaw przygotowany z myślą o wszystkich zapaleńcach pokonujących drogi sportowe o coraz większych trudnościach. Pięć ekspresów z poręcznymi karabinkami oraz wyjątkowo szeroką taśmą będzie niezastąpionych na najbardziej wymagających fragmentach.

Zestaw pięciu ekspresów sportowych to dobry pretekst do poszerzenia swojej kolekcji szpeju. Wyposażone w taśmy o najczęściej wykorzystywanej długości 12 cm oraz wytrzymałe, kute na gorąco karabinki, doskonale sprawdzą się nie tylko zaawansowanym wspinaczom poszukującym swojej „życiówki”, ale również osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę z nieco ambitniejszymi drogami.

Ekspres Climbing Technology Lime Set NY Pro 12 cm idealnie spisze się podczas pokonywania najtrudniejszych wyzwań. Całość świetnie sprawdza się również w czasie patentowania. Gruntownie przetestowaną konstrukcję uzupełniono o jeden niewielki szczegół. Zamiast tradycyjnego stringa, w tym modelu użyto całkiem nowego rozwiązania. Gumowy element - Fixit jeszcze lepiej stabilizuje dolny karabinek i zapobiega jego przemieszczaniu się względem taśmy.

Zastosowane karabinki CT Lime zostały wykonane w zaawansowanej technologii kucia na gorąco (Hot Forged), co pozwoliło na użycie bardziej dopracowanych kształtów i przekroju. Skutkuje to znacznym zmniejszeniem wagi w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, przy jednoczesnym utrzymaniu bardzo wysokiej wytrzymałości. Optymalne wyprofilowanie i wielkość karabinków sprawiają, że świetne leżą w dłoni.

W obu karabinkach zastosowano klasyczne zamki z system Catch Free co sprawia, że wpinanie i wypinanie ekspresu jest znacznie łatwiejsze. Zamek pracuje lekko, a wyeliminowanie ząbka pozwala ograniczyć ryzyko haczenia o linę, taśmy i repy do minimum. Gięty zamek umożliwia bezproblemowe wpięcie liny nawet na trudnych fragmentach.

Charakterystyczne dla ekspresu wspinaczkowego Lime Set NY Pro 12 cm jest zastosowanie wytrzymałej taśmy nylonowej o zmiennej szerokości (od 16 do 25 mm). Taśma taka doskonale pozycjonuje ekspres, a także umożliwia pewny chwyt. Dzięki temu ekspres idealnie sprawdzi się podczas patentowania dróg oraz wspinaczki sportowej.

W skład zestawu wchodzi 5 ekspresów Climbing Technology Lime Set NY Pro z taśmami o długości 12 cm.

CE 0333 Karabinek: EN 12275:2013-B Tasiemka: EN 566

UIAA

Catch-Free to specjalnie profilowane zakończenie zamka, które pozwala osiągnąć identyczny efekt jego blokowania jak klasyczny “ząbek”, sprawia jednak, że obsługa karabinka jest znacznie płynniejsza w momentach wpinania czy wypinania lin, taśm, repów, kości itp. Zamek Catch Free nie haczy się i nie utrudnia manipulacji sprzętowych.
Hot forged – zaawansowana technologia kucia na gorąco pozwala na uzyskiwanie bardziej dopracowanych i skomplikowanych kształtów karabinków, co przekłada się na możliwość obniżenia ich wagi, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej wytrzymałości. Metoda ta jest stosowana w topowych modelach karabinków.
Każdy karabinek marki Climbing Technology jest przed opuszczeniem fabryki indywidualnie testowany obciążeniem podprogowym 12 kN. Dzięki temu, masz pewność, że używając go, możesz skupić się wyłącznie na wspinaniu.
Specyfikacja techniczna:
Długość taśmy
12 cm
12 cm
Karabinek gięty
Climbing Technology Lime B
Climbing Technology Lime B
Waga
ok. 102 g (1 sztuka)
ok. 102 g (1 sztuka)
Karabinek prosty
Climbing Technology Lime S
Climbing Technology Lime S
Patenty
Keylock, Fixit
Keylock, Fixit
Taśma
Poliamid 25/16 mm
Poliamid 25/16 mm
Wytrzymałość karab.
23.8.8 kN / 23.8.8 kN
23.8.8 kN / 23.8.8 kN
Wytrzymałość taśmy
22 kN
22 kN
Opinie klientów
0.0
0 opinie