Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 20 % Nowość Ekspres Ocun Hawk QD Zoom PA 15/22 16 cm - red
 • - 20 % Nowość Ekspres Ocun Hawk QD Zoom PA 15/22 16 cm - red
 • - 20 % Nowość Ekspres Ocun Hawk QD Zoom PA 15/22 16 cm - red

Ekspres Ocun Hawk QD Zoom PA 15/22 16 cm - red

 • 64,00 51,20
 • Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.

  Koszt dostawy już od 8,90

  Dostawa gratis dla zamówień powyżej 250,00

  Szczegóły

 • Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

  Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

  Twój rozmiar:

  Twój adres e-mail:

  Pełna treść zgody

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Ekspres Ocun Hawk QD Zoom PA 15/22 16 cm to propozycja dla wspinaczy, którzy starają się regularnie trenować, by zdobyć swoje pierwsze RP oraz tych mających na swoim koncie wiele dróg pokonanych w tym stylu. Zastosowano tutaj funkcjonalne karabinki o klasycznych zamkach oraz poliamidową taśmę.

Taśma Zoom o nieregularnym, zwężającym się kształcie charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Nie trzeba obawiać się, jak będzie zachowywała się w trakcie pokonywania wymagających wspinaczkowych fragmentów. Dolny karabinek został dodatkowo zabezpieczony gumowym elementem o nazwie Biner Fix.

Pozwala on nie tylko uniknąć sytuacji całkowitego wypięcia taśmy, przy mocniejszym szarpnięciu lub locie wspinacza. To także właściwa stabilizacja przekładająca się na wyższe bezpieczeństwo. Co więcej, każda wpinka przebiega wyjątkowo sprawnie, ponieważ karabinek nie obraca, a pozostaje we właściwej pozycji.

Taśma ekspresu Ocun Hawk QD Zoom PA 15/22 16 cm charakteryzuje się zmienną szerokością, zwęża się w stronę karabinków. Jej kształt jest ergonomiczny, a poliamid oferuje zwiększoną odporność na przypadkowe uszkodzenia. Długość 16 cm wpływa dodatnio na sposób prowadzenia liny. Unikniesz przykrego w skutkach przesztywnienia asekuracji, które może mieć wpływ na wybieranie luzu.

Obydwa karabinki ekspresu Ocun Falcon QD Zoom PA 15/22 16 cm posiadają rozwiązanie o nazwie Keylock. Dzięki niemu lina, taśma czy repsznur nie będą haczyły o zamek karabinka. Umożliwia ono płynne wykonywanie wszelkich operacji sprzętowych. Nie musisz obawiać się, że w kluczowym momencie lina nie będzie odpowiednio przechodziła przez karabinek. Górny karabinek został wyposażony w prosty zamek, do wpięcia w punkt, dolny jest właściwie wygięty, by w łatwiejszy sposób przebiegało wpinanie w niego

*Ocun Hawk QD Zoom PA 15/22 16 cm najważniejsze cechy;

 • Wyposażony w poliamidową taśmę Zoom QD 15/22 o ergonomicznym kształcie;
 • Górny karabinek Hawk Straight został wyposażony w rozwiązanie Keylock;
 • Keylock zapobiega haczeniu zamka karabinka o linę;
 • Dolny karabinek Hawk Bent z systemem Keylock;
 • Zabezpieczenie dolnego karabinka za pomocą rozwiązania Biner Fix.

Długość całości: ok. 29 cm
Wymiary karabinka: ok. 9 × 5,2 cm

Długość taśmy: 16 cm
Karabinek gięty: Hawk Bent
Karabinek prosty: Hawk Straight
Patenty: Keylock, Biner Fix
Taśma: Poliamid 15/22 mm
Waga: ok. 96 g
Wytrzymałość karab.: 24.9.9 kN
Wytrzymałość taśmy: ---

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Produkty podobne