Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Ekspres Climbing Technology Lime Set Pro NY 17cm - anodized

Cena promocyjna 47,20 zł Cena regularna 59,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Ekspres Climbing Technology Lime Set Pro NY 17cm to propozycja dla osób, które poszukują modelu o odpowiednio szerokiej taśmie. W połączeniu z ergonomicznymi karabinkami jest to wyjątkowo wygodny sprzęt, dzięki któremu wszelkie operacje linowe przebiegają sprawnie. Spełni swoje zadanie na wymagających sportowych drogach.

Został wprost stworzony do takich warunków, pozwoli pokonywać Ci kolejne wyzwania. Jest dobrym partnerem, który nigdy Cię nie zawiedzie. Sprawdzi się podczas patentowania drogi, a zastosowanie gumowego elementu o nazwie Fixit pozwala na ustabilizowanie dolnego karabinki w trakcie wpinania liny.

Zastosowane karabinki CT Lime zostały wykonane w zaawansowanej technologii kucia na gorąco (Hot Forged), co pozwoliło na użycie bardziej dopracowanych kształtów i przekroju. Skutkuje to znacznym zmniejszeniem wagi w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, przy jednoczesnym utrzymaniu bardzo wysokiej wytrzymałości. Optymalne wyprofilowanie i wielkość karabinków sprawiają, że świetne leżą w dłoni.

W obu karabinkach zastosowano klasyczne zamki z system Catch Free co sprawia, że wpinanie i wypinanie ekspresu jest znacznie łatwiejsze. Zamek pracuje lekko, a wyeliminowanie ząbka pozwala ograniczyć ryzyko haczenia o linę, taśmy i repy do minimum. Gięty zamek umożliwia bezproblemowe wpięcie liny nawet na trudnych fragmentach.

Charakterystyczne dla ekspresu wspinaczkowego Lime Set NY Pro 17 cm jest zastosowanie wytrzymałej taśmy nylonowej o zmiennej szerokości (od 16 do 25 mm). Taśma taka doskonale pozycjonuje ekspres, a także umożliwia pewny chwyt. Dzięki temu ekspres idealnie sprawdzi się podczas patentowania dróg oraz wspinaczki sportowej.

Ekspres Climbing Technology Lime Set NY Pro 17 cm to dopracowana konstrukcja, która powinna znaleźć się na wyposażeniu każdego miłośnika wspinaczki skałkowej.

CE 0333 Karabinek: EN 12275:2013-B Tasiemka: EN 566

UIAA

Wymiary: ok. 31,5 x ø5,5 cm

Catch-Free to specjalnie profilowane zakończenie zamka, które pozwala osiągnąć identyczny efekt jego blokowania jak klasyczny “ząbek”, sprawia jednak, że obsługa karabinka jest znacznie płynniejsza w momentach wpinania czy wypinania lin, taśm, repów, kości itp. Zamek Catch Free nie haczy się i nie utrudnia manipulacji sprzętowych.
Hot forged – zaawansowana technologia kucia na gorąco pozwala na uzyskiwanie bardziej dopracowanych i skomplikowanych kształtów karabinków, co przekłada się na możliwość obniżenia ich wagi, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej wytrzymałości. Metoda ta jest stosowana w topowych modelach karabinków.
Każdy karabinek marki Climbing Technology jest przed opuszczeniem fabryki indywidualnie testowany obciążeniem podprogowym 12 kN. Dzięki temu, masz pewność, że używając go, możesz skupić się wyłącznie na wspinaniu.
Specyfikacja techniczna:
Długość taśmy
17 cm
17 cm
Karabinek gięty
Climbing Technology Lime B
Climbing Technology Lime B
Waga
ok. 108 g
ok. 108 g
Karabinek prosty
Climbing Technology Lime S
Climbing Technology Lime S
Patenty
Keylock, Fixit
Keylock, Fixit
Taśma
Poliamid 25/16 mm
Poliamid 25/16 mm
Wytrzymałość karab.
23.8.8 kN / 23.8.8 kN
23.8.8 kN / 23.8.8 kN
Wytrzymałość taśmy
22 kN
22 kN
Opinie klientów
0.0
0 opinie