top

Dziecięca kominiarka Sensor Thermo Balaclava Youth - black

49,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Dziecięca kominiarka Sensor Thermo Balaclava Youth jest skierowana do najmłodszych pasjonatów narciarstwa i wspinaczki, którzy wymagają sprawdzonej ochrony przed chłodem panującym zimą w górach. Lekka i elastyczna kominiarka wygodnie dopasuje się do głowy nie ograniczając swobody ruchów.

Kominiarka narciarska Sensor Balaclava Youth Thermo zapewnia wysoką ochronę antybakteryjną dzięki jonom srebra znajdującym się we włóknach materiału, z którego została wykonana. Pozwoli to na dłuższe zachowanie świeżości kominiarki oraz spowolni powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Z pewnością przełoży się to na poprawę warunków higienicznych w czasie górskich aktywności.

Na stoki coraz częściej rodzice zabierają swoje pociechy ucząc je jazdy na nartach lub rozwijając ich umiejętności. Zapewnienie dzieciom odpowiedniej ochrony przed mrozem panującym na górskich stokach jest istotne, by zadbać o zdrowie swoich pociech. Dzięki technicznej kominiarce Sensor Balaclava Youth Thermo dzieci będą miały zapewnioną wysoką ochronę termiczną, która będzie aktywnie reagować na zmianę temperatury oraz odprowadzać nadmiar wilgoci powstającej w trakcie wysiłku.

W strukturę kominiarki Sensor Balaclava Youth Thermo wpleciono włókna z jonami srebra. Sprawia to, że model ten posiada zwiększoną ochronę antybakteryjną. Pozwala to na dłuższe korzystanie z kominiarki bez obaw, że szybko nabierze ona nieprzyjemnych zapachów. Pozwoli to zadbać o świeżość materiału i higienę użytkowania tego modelu przez nasze pociechy. Płaskie szwy, którymi połączono materiały kominiarki nie podrażniają skóry w przeciwieństwie do klasycznych grubych łączeń. Jest to szczególnie ważne, gdyż kominiarka znajdując się stale pod kaskiem pracuje razem z nim nieustannie stykając się ze skórą.

Kominiarka termoaktywna Sensor Balaclava Youth Thermo to idealny wybór, gdy chcemy zabezpieczyć nasze dziecko przed niesprzyjającymi warunkami panującymi na stoku. Jej delikatny materiał zapewni komfort ciepła w trakcie aktywnie spędzanego czasu przez dzieci w trakcie zimowych wypadów w góry.

Sensor Thermo Balaclava najważniejsze cechy:
  • Młodzieżowa wersja sprawdzonego przez dorosłych produktu;
  • Anatomiczny krój dopasowuje się do głowy dziecka nie krępując ruchów;
  • Włókna z jonów srebra działają antybakteryjnie;
  • Podwyższona ochrona przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów;
  • Wewnętrzna strona z delikatną fakturą nie powodującą podrażnień skóry;
  • Właściwości szybkoschnące;
  • Trzy wersje kolorystyczne;

Sensor Thermo to kolekcja odzieży technicznej, która ma zapewnić komfortowe warunki termiczne w czasie zimy. Odzież z tej kolekcji stanowi funkcjonalny element górskiego stroju technicznego, który znacznie uskutecznia wyjścia na szlak, wspinaczkę lub jazdę narciarską.
Szybkoschnące, poliestrowe włókna o specjalnym splocie tworzące system, który odciąga wilgoć ze skóry na zewnętrzną warstwę materiału. Zapewnia to doskonałą oddychalność i „poczucie chłodu”. Tkanina w dotyku jest delikatna i miękka (przypomina bawełnę).
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Dziecięce
Fason Pełna kominiarka balaclava - termoaktywna

Dziecięca kominiarka Sensor Thermo Balaclava Youth - black - opinie klientów

0.0
0 opinie